QueenLove Publish time 31-3-2005 09:24 PM

amik kesempatan peluk daphne... hahahaha

QueenLove Publish time 31-3-2005 09:53 PM

adoi sakit perut aku gelak dgr godwin ckp bahasa indonesia.... siap ada nada tuh.... terima kasih ya bapak.. hahahaha...

[ Last edited by QueenLove on 31-3-2005 at 09:54 PM ]

QueenLove Publish time 31-3-2005 10:23 PM

isabella adalah...... hehehe..

kasian philip... masuk RS bali ya pak.. :)

AboutJane Publish time 31-3-2005 10:46 PM

melilau aku cari thread explorace nih...:gila:
rupanya kat sini...
hehe..cantek amir & dani yg poyo giler menang. :pompom: isabella..adalah...na na na..dunia...

race kali nih humor jugak nengok kerenah 2 team nih esp. team robot.
cume diaorg nih pushed too hard...sampai jadik low blood pulak ...pengsan ko...:(

first time tengok bali..breathtaking nye landscape dia...kena masuk dalam list nih...

gigi kuning Publish time 1-4-2005 08:52 AM

wa suka amir n dani menang, si godwin n phillip tu kerek, perasan leh menang

straycat Publish time 1-4-2005 09:03 AM

aku pon minat team amir & dani sejak awal lagi hehehe. Amir tu kelakar, yang Dani lak pendiam je but pushy. Tu yang,

"Aku sumpah, mir, kali ni kalau kita kalah, aku sepak2 ko!" --> mana ada aku cakap macam tu? ada laaahh.

comelnya lahai team.

semalam lak, "i just hope Amir can make it sebab dia cuma naik kereta". Muka cam stern semacam. Then bila Godwin dah sampai dulu from Amir, muka skitnya bengang, abes Amir kena sembur ngan dia.

"Godwin dah sampai dulu." Comel je muka tak pecaya Amir masa bagitau abang cameraman hahahahaha.

masa Dani & Amir lari seiringan kat pantai, cam comeeeell je aku tengok 2 org budak nih berkawan2. dah ler sama pendek kihkihkih.

p/s: harus la bengang kelvin ong tengok bini dia kena himpit ngan dua mamat badan bermuscle2 MUAHAHAHAH.

anak_ayam Publish time 1-4-2005 09:34 AM

2 team feverite aku dpt masuk final...yeeeehahahaaa...geng hanif& narin dan amir dan dani...sapa lah yg menang final yerkkk...aku rasa

1. hanif ngan narin
2. amir ngan dani
3. working mum

millennium girl Publish time 1-4-2005 09:44 AM

akhirnye.. team yg aku sokong ada gak yg menang .... :clap:

Jelita Publish time 1-4-2005 10:13 AM

aku pun suka amir n dani ni menang....masa dorang jog kat pantai....other team dpt kejar...alamak...jg le kalah....perrgghhhhh!! sib baik dua2 smpai serentak.

tp godwin ni nya perangai mmg enjoy to watch.....giler2...:lol:lol:lol:lol..part yg dia asik ngekor amir...lps tu ckp indon....:lol:lol:lol...lawak tul

gjoy_chester Publish time 1-4-2005 10:56 AM

Originally posted by AboutJaneç”—/i] at 2005-3-31 10:46 PM:
melilau aku cari thread explorace nih...:gila:
rupanya kat sini...
hehe..cantek amir & dani yg poyo giler menang. :pompom: isabella..adalah...na na na..dunia...

race kali nih humor jugak n ...
wow...aku pun terpesona ngan Bali..memang cantik giler..patutla famous...kalau ade rezeki teringin nak pergi...

gjoy_chester Publish time 1-4-2005 10:58 AM

Originally posted by QueenLove at 2005-3-31 09:53 PM:
adoi sakit perut aku gelak dgr godwin ckp bahasa indonesia.... siap ada nada tuh.... terima kasih ya bapak.. hahahaha...

[ Last edited by QueenLove on 31-3-2005 at 09:54 PM ]
memang kelaka...aku ngan housemate aku tak abis2 gelak..paling kelaka waktu part"mungkin dibawah,mungkin di atas"...kelaka giler...

[ Last edited by gjoy_chester on 1-4-2005 at 11:16 AM ]

budakpoyokiut Publish time 1-4-2005 11:10 AM

caya lah amir & dani!!!!!

kiter suk sgt part yg kat bali nih.. dia org x der a dengki2 ngan team lawan.. enjoy jer dia org nih.bukan cam raceplak.. nak2 si godwin yg x abis2 buat lawak.. MUNGKIN DIBAWAAAAHHHH..MUUNGGGKIN DIIIIATAAAAAAAAAASSS....... maunyer nak pecah perut galakkan dia.. hehehheheh pre pun.. wish u all de best!!!.. kalah menang adat pertandingan.. yg penting semangat 2.. untuk terus ke garisan penamat...:):):) well.. utk final kiter voute amir & dani:):):):)

gjoy_chester Publish time 1-4-2005 11:18 AM

aku pun suka team Amir ngan Dani tu menang...

garfield_comot Publish time 1-4-2005 11:25 AM

aku pon sokong si amir dan dani tur..part paling x tahan..MUNGKIN DIBAWAAAAHHHH..MUUNGGGKIN DIIIIATAAAAAAAAAASSS.......keh keh keh..

terror plak si godwin tur ckp indon siap ader slang lagik..asik keje jupe bapak-bapak..ibuk..ibuk..to bali mmg interesting place to visit

AboutJane Publish time 1-4-2005 12:08 PM

cuma satu jer la...napa nak kena speaking london sgt? mixed pun ok per.

rimas aku dgr yg duk bercakap siap nak bunyi 'londoners' sgt...kerek bunyi nye.

ingat jer cara maria cakap tahun lepas...siap kluaq slang utara lagi...kan mesra bunyi nye.

apapun...:pompom:amir&dani:pompom: get my vote...he he macam bleh vote jer..

sipuDina Publish time 1-4-2005 02:08 PM

Ala...nape team yang aku sokong sume kalah hah?...isk isk isk
Apa pun nasib tak menyebelahi Philip n Godwin...aku suke team ni..tp nak buat cemane..

Nikotina Publish time 1-4-2005 02:23 PM

padan muke kalah...kelolo lebih plak aku tgk mamat yg badan besar tu..hahaha last2 kalah. drpada philip & godwin tu menang baik dani & amir menang.hehehehe...

Guantanamera Publish time 1-4-2005 03:32 PM

sedih aku tgk team godwin/philip tu kalah..:(
tapi smlm punye race mmg klakar...mcm tak race...
si amir ngan godwin siap leh jln togeder2 lagi...:lol
godwin tu polite betul...asik2 "terimakaseh bapak..terimakaseh ibu.."
lagi satu part klakar masa philip bengang tak dpt jual brg kat tourist..
dia ckp "i'm not gonna name the country..cos it's not good to do that...
but i'll tell u who's the leader of that country..it's george w. bush" :lol

Guantanamera Publish time 1-4-2005 03:36 PM

team philip/godwin may not win this race...
but they certainly did win my heart..:)

garfield_comot Publish time 1-4-2005 04:00 PM

Originally posted by Guantanamera at 1-4-2005 03:32 PM:
sedih aku tgk team godwin/philip tu kalah..:(
tapi smlm punye race mmg klakar...mcm tak race...
si amir ngan godwin siap leh jln togeder2 lagi...:lol
godwin tu polite betul...asik2 "teri ...

:2lol: :hatdown::bgrin:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19
View full version: Season 2 : Explorace (TV3 - Khamis) 9.30pm