Guantanamera Publish time 25-2-2005 12:49 AM

masih hari raya?
boleh saya makan sikit?

mai_pinky Publish time 25-2-2005 08:15 AM

Originally posted by Guantanamera at 25-2-2005 12:49 AM:
masih hari raya?
boleh saya makan sikit?

:lol:lol

mai_pinky Publish time 25-2-2005 08:17 AM

Originally posted by HARRIER28 at 24-2-2005 11:07 PM:
twin tu menang..suka lah twin tu...sweet je....

Kesian kat Viji, dia dah leading, tapi kawan dia spoil. Penakut sangat. Dia tak pikir ker, kalau si twin tu boleh buat dia pun boleh buat kan.......

bherkk Publish time 25-2-2005 08:36 AM

rasanya....dalam banyak episod Explorace paling suka....episod semalam...

terhibur dgn gelagat diaorang terutama masa task yg kat Taman Buaya....

kesian betul.....kalau aku pun rasanya mcm si Baya je....sebab aku mmg takut/geli dgn segala jenis binatang.....mahu nangis cam tu gak!!!! partner Baya tu mmg bagus....bagi support kat dia....'you can do it...takes time'

pandai tul diaorg....task yg tu bagi team pompuan buat yek....

apa2 pun suka sgt team twin tu menang.....so cute....dia org tu bersopan santun, berbudi bahasa betul la.....suka tgk masa dia tanya jalan kat ada satu family kat dlm keta...lepas tu dengar dia cakap...'bagi kat anak2 ye kak,bang....terima kasih byk2 ye

nano Publish time 25-2-2005 09:31 AM

urmm..tak sempat nak tegok.... rugi gakss.. sebab mmg nak sgt tgk tack kat tmn buaya tuuu

harkktuih Publish time 25-2-2005 10:46 AM

part masa kat tmn buaya tu paling best....aku gelakkan jer derang tu...masa memula ckp huh strong la, ape la...pastu bila nmpk buaya nangis...yg heran buaya tu xde pape ok jerk,tp memasing plak yg over2...jerit sana sini.....sian plak aku tgk boya tu kena campak....ish.....boya boya.....dah nasib ko....

nano Publish time 25-2-2005 10:53 AM

Originally posted by harkktuih at 25-2-2005 10:46 AM:
part masa kat tmn buaya tu paling best....aku gelakkan jer derang tu...masa memula ckp huh strong la, ape la...pastu bila nmpk buaya nangis...yg heran buaya tu xde pape ok jerk,tp memasing plak yg...

:lol :lol :lol

staja9 Publish time 25-2-2005 11:16 AM

Originally posted by harkktuih at 25-2-2005 10:46 AM:
part masa kat tmn buaya tu paling best....aku gelakkan jer derang tu...masa memula ckp huh strong la, ape la...pastu bila nmpk buaya nangis...yg heran buaya tu xde pape ok jerk,tp memasing plak yg...

:lol:lol:lol
mmg kesian kat boya2 tu...
sib baik xder yg cedera parah lps kene campak2....

kogepang Publish time 25-2-2005 01:40 PM

episod semalam pun best, aku pun gelak gile tang buaya tu.:nerd:

tp kalo aku sendiri pun kena buat....emm....mgkn aku pun jd cam diorang tu gak, ntah2 siap surrender terus, tu sbb aku tak masuk xplorace.hehehe...:cak:

tp aku tengok si baya tu cam cepat marah sikit lar, mgkn dia gabra n tension kot.Kalo tanya orang jalan pun macam tak sempat nak cakap thanks.Pastu muka tu pun masam aje tanya jalan.Then perasan tak bila dia dah lepas buaya kecik, kena amik kotak emas kat buaya besar, memula dia hot baling kayu (baling perlahan lar.....hehehe......)

Rhyno Publish time 25-2-2005 07:10 PM

Kelakar la tengok peserta wanita yang kena tangkap buaya especially yang rambut pendek tu.....menjerit-jerit macam orang kena histeria...:lol

brainbiru Publish time 1-3-2005 05:37 PM

episod yang ada kembar tu best la... kembar tu seiras tol sapmai tak kenal...

Strawberry Publish time 2-3-2005 10:31 AM

kelakar??? bery tak suka betul tgk diorang baling-baling buaya tu mcm tu.. abih patah kaki, tangan sume... TV3 tak sepatutnya buat cabaran mcm tu yg boleh hurt haiwan...

bherkk Publish time 4-3-2005 08:01 AM

semalam punya episod tgk 'on of on of.....'

mata tak leh nak buka.....ngantuk sgt...tp cuba paksa mata....tu yg kejap tgk kejap tertido....

tak berapa tahu sgt pasal task diaorg cuma tahu team Melayu tu menang....dan team lg satu tu tarik diri....surrender...sbb tak boleh nak complete task!!!

naiza Publish time 4-3-2005 08:30 AM

Originally posted by brainbiru at 3/1/05 05:37 PM:
episod yang ada kembar tu best la... kembar tu seiras tol sapmai tak kenal...
haaa ah..

juya79 Publish time 4-3-2005 10:07 AM

Originally posted by bherkk at 4-3-2005 08:01 AM:
semalam punya episod tgk 'on of on of.....'

mata tak leh nak buka.....ngantuk sgt...tp cuba paksa mata....tu yg kejap tgk kejap tertido....

tak berapa tahu sgt pasal task diaorg cuma tahu tea ...

tapi... kalau team tuh tak surrender, still diorang kalah rasanya... sbb team lagi satu dah tinggal diorang jauh... tapi oklah... mmg aku sokong team tuh pun menang...

thn nih xde team favourite lagilah... cam last yr... fariz & rina tuh mmg team fav aku dr round 1 lagi...

Nikotina Publish time 4-3-2005 11:12 AM

Originally posted by juya79 at 4-3-2005 10:07 AM:

tapi... kalau team tuh tak surrender, still diorang kalah rasanya... sbb team lagi satu dah tinggal diorang jauh... tapi oklah... mmg aku sokong team tuh pun menang...

thn nih xde team favo ...

agree. tp yg aku pasan,explorace kali ni lagi task dia lagi susah dr yg season lepas.. team yg menjadi fav aku maybe malek & faezah(ez).nampak depa ni serasi n kuat.

[ Last edited by Nikotina on 4-3-2005 at 11:17 AM ]

harkktuih Publish time 4-3-2005 11:16 AM

er...malam td nyer race agak membosankan....task dia pun x brape best....mmm......

favourite aku tahun nih psangan ibu tu.....yg ader taik lalat kat atas bibir...

nano Publish time 4-3-2005 11:29 AM

Originally posted by harkktuih at 4-3-2005 11:16 AM:
er...malam td nyer race agak membosankan....task dia pun x brape best....mmm......

favourite aku tahun nih psangan ibu tu.....yg ader taik lalat kat atas bibir...

:ah: :ah: :ah:
task semalam tak bape best sgt... biasa jekkk.. tapi semput gak nengok derang...
time si askar tu jerit kat narin tuh...kalau nano... pergghh.. dah nangih :cry: :cry:...heheheh

harkktuih Publish time 4-3-2005 11:40 AM

Originally posted by nano at 4-3-2005 11:29:

:ah: :ah: :ah:
task semalam tak bape best sgt... biasa jekkk.. tapi semput gak nengok derang...
time si askar tu jerit kat narin tuh...kalau nan ...

kekeke.....sian kat narin...x pasal2 kene tengking...jahat giler askar tuh....rasa cam nk penampo jer....masa bulan ok jer.....xde nk kene marah ke ape.....maybe coz dia speking.....

kogepang Publish time 4-3-2005 01:49 PM

Originally posted by harkktuih at 4-3-2005 11:40 AM:

kekeke.....sian kat narin...x pasal2 kene tengking...jahat giler askar tuh....rasa cam nk penampo jer....masa bulan ok jer.....xde nk kene marah ke ape.....maybe coz dia speking.....

aku pun rasa sbb bulan speaking.....dia xto nak jawab apa......kah kah kah..........:cak:
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15
View full version: Season 2 : Explorace (TV3 - Khamis) 9.30pm