BeskotCekelat Publish time 2-2-2011 10:43 AM

Reply 19# sw00sh

hahaha.. ni baru betol2 MPS.. (Multi Purpose Soap):lol:

norzyy Publish time 2-2-2011 11:38 AM

dedulu masa kecik2 memang pernah pakai sabun cap kapak utk mandi. murah kekdahnya... popinjay pun pernah gak.

TJCLASSIC Publish time 2-2-2011 12:07 PM

Ada lagi ker sabun CAMAY ni ... aku cuma dapat mengesahkan sabun ni dah ada pada tahun 1982 ... tahun aku masuk boarding school, so ada penghuni asrama pakai sabun ni ... and of coz ada sok sek sok sek sabun ni ada gelatin ba alip ba ya.

sw00sh Publish time 2-2-2011 12:12 PM

sabun ni ada jual lagi..try carik kat kedai2 runcit yg kurang pembeli..kalau tak silap dekat guardian pun pernah nampak

bbalik Publish time 4-3-2011 09:16 AM

aku suka iklan ooo pamolive.... yang tukar2 muka pompuan model tuh...

lari tajuk arr...:lol:

vionna007 Publish time 4-3-2011 04:09 PM

hehehe...tingat zaman budak2 dulu...sabun popinjay ni feveret atok aku...klu atok aku dtg umah kitorg jer..mesti mak aku buh sabun popinjay ni dlm bilik air.....klu lek kg..selain sabun popinjay..sabun capk kapak digunakan utk basuh baju kat sungai..dlm masa yg sama sabun cap kapak ni pun ada yang dibuat sabun basuh pinggan.....sabun ni kan panjang..siap bole potong2 lagi......

VirginLady Publish time 7-3-2011 03:51 PM

rasanya ada lagi sabun ni..balik umah raya CNY dulu pun elok dok ada..
Mak aku la selaku tukang beli brg umah suka sgt beli sabun ni..padan la pun memori zaman muda2 dia kot..

pada aku x wangi sgt ah..besar sket buku sabun dia tu dari yang lain..

adamis Publish time 30-4-2011 09:49 AM

me suke sabun fab..kekekek...

umisha Publish time 30-4-2011 05:18 PM

Sabun chandrika, warnanya hijau pun okay:$:$:$

CincinKristal Publish time 2-5-2011 12:08 AM

sabun popinjay tu arwah daddy aku suke....atuk aku pon same...ltak kat perigi...pepagi mandi perigi pakai sabun ijau tu..masyukkk smpi biru2 bibir...

dek dok kene panas ujan..perigi kan x der bumbung...kene rendam lam air kejap baru ade buih...hahaahaah

sabun cap kapak tu mummy aku buat basuh kasut skolah kitorg....mmg putih arr....sabun tu leh potong2....aku ngan adik aku guna buat basuh basikal kitorg...hihihiihi:lol:
Pages: 1 [2]
View full version: Sabun mandi Camay