thoyol Publish time 30-4-2012 01:47 AM

errk.. apsal aku tengok gambar Mazidul Akma tu macam tempat lain jer??

Salah rumah ker?? Kalau yang rdzaccess tue macam logic sikit area dia. Hehe.. Mana satu yg betul ni??

wanawina Publish time 30-4-2012 07:40 AM

ke ada banyak rumah area tu yg berhantu?{:coldo

bettyboops Publish time 30-4-2012 11:27 AM

yang husband mat salleh bunuh wife dia lepas tu dia letak mayat wife dia dalam luggage bag pun kat bangsar jugak kan..??

benn7 Publish time 2-7-2012 12:32 PM

aku dah pernah masuk halaman rumah banglo ni.. time tu pukul 4 lebih jugak, yang masuk 5 orang. gila woi... kalau tak kuat semangat jangan la masuk pasal entrance dia pun dah cukup seram dah.. dengan semak samun keliling, serius tak tahan. sambil jalan terbayang pasal budak kena bunuh tu, memang cuak gila. kitorang masuk sampai depan rumah tu je, tengok-tengok keliling kejap then decide nak keluar terus. by the time semua pusing nak patah balik, member aku yang belakang sekali tak boleh control dia punya takut, dia terus lari lintang pukang. yang kitorang ni pun semua terperanjat la, last-last semua lari macam kena kejar anjing wakakakaka :lol:

tapi serius aku cakap, keadaan rumah ni memang cukup seram. kalau siapa yang betul-betul berani tu dipersilakan test masuk. aku tak berani heheee...

ninjago Publish time 2-7-2012 05:29 PM

aku dah pernah masuk halaman rumah banglo ni.. time tu pukul 4 lebih jugak, yang masuk 5 orang. gila ...
benn7 Post at 2-7-2012 12:32 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

hehehhee...aku dapat bayangkan camne semua kelam kabut lari bila sorg start.. slalu je aku ngan member2 camtu time kat hostel dulu :lol:

iskans Publish time 2-7-2012 06:00 PM

Reply 80# thoyol

Tapi rumah-rumah kat situ sold out....

rdzaccess Publish time 2-7-2012 06:40 PM

Sebelum lari kena tanggal baju 'aaa....
lagi satu ,...jangan tengok belakang 'aaaa....

benn7 Publish time 2-7-2012 10:44 PM

Reply 85# ninjago

hehe tu la.. cilakak betul. nasib baik masing-masing tak masuk longkang depan rumah tu, kalau tak dah satu hal pulak kekekeke... :lol:

milo_888 Publish time 4-7-2012 01:29 PM

dulu selalu jogging kat area ni.. mmg rumah tu creepy pun.... semak samun.... tapi tak sangka la pulak berhantu...

azie_fariza Publish time 4-7-2012 04:11 PM

Date kat buku tu ...8/6/87kalau tak silap la... ( lihat tarikh dicatatkan pelajar di ba ...
nitezen Post at 26-4-2012 16:18 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

betul tu....tulisan tak mcm budak umur 6 tahun kan.....btw, mukasurat depan buku nie diblurkan dalam gambar...mesti ada nama student depan tu kan....

HannahMontana Publish time 5-7-2012 12:58 AM

selalu bukan warga luar akan sekolah di sekolah antarabangsa ke ? Mungkin buku seseorang yg bukannya milik mangsa.

donut_1752 Publish time 5-7-2012 02:56 AM

makin menarik benang ni{:thumbo

manja377 Publish time 5-7-2012 08:35 AM

apa citernyee ttg buku budak tu...tak faham manja.

zue_af Publish time 5-7-2012 06:23 PM

Reply 87# rdzaccess

kalu lelaki bleh ler tanggal baju kalu pompuan camne nak tanggal baju...hehehehehehehe

zue_af Publish time 5-7-2012 06:26 PM

Reply 83# bettyboops

kalu tak silap banglo mat saleh tue kat jln maaruf/jln limau nipis tp umah tue dah dirobohkan & dibina semula rasanyer....penah dengar citer tp dah tak ingat...

Grengo Publish time 6-7-2012 12:25 AM

Abandoned bungalows, bangsar.

patut rumah tu di jadikan hostel untuk pekerje buruh asing.. kalau dah 100 orang tinggal serumah... hantu pon cabut...

(posted by mobile)

Achik-Yaya Publish time 10-7-2012 12:45 AM

Tadi, masa dinner with my colleagues...aku ajak dia org pi umah no. 20, jalan turi...as esok besdei aku...dia org ikut jer la cakap aku...besdei present kata dia org...hahahahaha...

Pegi pun guna gps...lalu ikut jalan medang and belok kiri...100m before sampai...tetiba jer goose bump...hahahahah...td berani sgt...ni tetiba kecut perut plak...umah tu sebelah kanan...dah xde notice for sale...pagar dia dah dicat putih...kawasan dlm umah pun bersih...tapi scary laaa...eeeiii...kita pusing dua kali depan umah tu...sunyi sepi...dah la tadi hujan...sib baik ler xde yg menjelma...eeeiii...kawan aku ajak pi esok siang...katanya nak amik pic waktu siang...

medangmru Publish time 10-7-2012 06:38 AM

Tadi, masa dinner with my colleagues...aku ajak dia org pi umah no. 20, jalan turi...as esok besdei...

Pegi pun guna gps...lalu ikut jalan medang and belok kiri..
Achik-Yaya Post at 10-7-2012 12:45 AM http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

Aisehhh.....nama aku la plak....Sowi Off Topic..:lol:

syahoney Publish time 10-7-2012 10:37 AM

Tadi, masa dinner with my colleagues...aku ajak dia org pi umah no. 20, jalan turi...as esok besdei...
Achik-Yaya Post at 10-7-2012 00:45 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

yeyyy.....amik gambo banyak2

aiva Publish time 10-7-2012 11:40 AM

memang scary laa bangsar,
aku gi meeting mengenai design buku jumpa designer dekat menara mutiara, jalan rio di bangsar
designer nak jumpa aroun kul 9 mlm bincang dengan dia sampai laa kul 11 malam
so bertolak dari pejabat designer menuju ke kl, tersesat, terserempak dengan seorang lelaki india bawak anjing, anjing tu dibawak dengan tali..
aku cakap dalam hati kenapa laa bawak anjing bersiar di malam hari
naik bukit aisey tersesat aku ni
termasuk kawasan rumah banglo besar besar, senyap dan sunyi ingatkan bole tembus ke KL rupanya satu rumah tuh jalan mati dah,
terus turn stering masa nak pusing stering apasal berat ni
termengah mengah bila dapat pusing nak pecut tekan minyak macam tak lepas
tapi keta still jalan laa
berat keta
sampai kat rumah aku mimpi lelaki dan anjing tuh pakai baju paderi, anjing dia mata bersinar silau, menumpang belakang keta aku, lelaki paderi tuh tak jejak tanah, aku halau lelaki tuh PERGI PERGI dalam mimpi, lelaki india tuh n anjing tuh pun pergi bila aku sedar azan subuh..

rumah yg budak budak tuh mati macam sama jer dengan kawasan aku sesat tuh adakah ??? ermmm tak expert jalan kat bangsar ni tapi sebelum kawin aku suka lepak kat bangsar mapley teh tarik kat kedai mamak, bangsar memang happening itu jerlerrrr
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11
View full version: Abandoned bungalows, bangsar.