CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kerill

Nora Danish ke Umrah di hari perkahwinan FS-JJ

ibu mende, ibu sndiri msih idup lagik

memula xsuke nd sbb gedik yg amat...tp lepas dye diceraikn time preggy,mmg salute dgn die..w/pun org kate dia yg rampas jejai dr fs,tp perlu ke fs rampas hubby dia time dye sgt perlukan jejai...anyway,skang harap2 fs bahagia dgn ape yg diusahakan selama ni..nd,u go girl!!

Aku mmg nyampah bila ckp Nora lindungan kaabah ni...aku mlas tepek je pic mgu pas dia bali....sikit  ...
bimbi Post at 25-4-2012 16:35

engkau dah solat taubat pun masih mengadap forum ni jugak cerita keburukan org lain. Apa beza ko dgn ND skrg? Sama je kan...

mmg sepatutnya doakan saja hubungan kembali jernih...semua orang bahagia kan senang

kiter doa yg baik2 jer untuk meke bertiga...

bagi ai nora sopan....clubbing2 tuh biasa jer org2 urban d KL nih
yg fenting nora tk ada tkangkang tkoyak yg over cam pasah  

nora nih mak mertua syg kat dia coz dia nih pandai amik ati org2 tua ...lembut n ckp sopan
bg yg x mrasa d curangi sedap molot jerrr tuduhan ... kehidupn nih panjang ..... bkn bahagia sehari ....kite tgk apa jadi next kat pasah

tyme tuh ade lar yg akan tulis ... padan muke ......
n anak nih 1 rezeki ... ape akn jd klu pasah x branak .... nk setia 10 thn ??

Follow Us
mcm era zaman P Ramlee. balik balik pusing pusing kawen org itu gak.. mcm recycle kek dahnyee..

Selamat menunaikan umrah untuk nora dan semuga dipermudahkan segala urusan disana

engkau dah solat taubat pun masih mengadap forum ni jugak cerita keburukan org lain. Apa bez ...
MissLibra Post at 27-4-2012 04:54

Ada aku ckp dia jahat? Kata bkn2,,, bc biar terang okeh..klu dh karatz sgt p ciu buntu nora ti...ko dot juta2..

smga d beri sinar hidayah d sana nt...
agar dpt jodoh d sana...

Terima je la Nora yang jodoh awak dgn Jejai memang takat tu je. Nanti dpat pengganti yang lebih baik

sedihnyee aku tgk nora nie....
harap bertabah lah....

Ada aku ckp dia jahat? Kata bkn2,,, bc biar terang okeh..klu dh karatz sgt p ciu buntu nor ...
bimbi Post at 27-4-2012 09:04

haa tau pun marah bila org cakap ko mcm tu so pandai2 la pikir perasaan org lain ye. Ingat sikit bukan nak jaga hubungan dgn Allah aje, hubungan dgn manusia pun kita ada saham jugak nanti dlm kubur... and another thing sorry ya i bukan karatz.. aku cuma menyampah dgn org yg bersikap holier-than-thou ni... yg negatif memanjang. waktu org lain nak berckp pasal kebaikan nora, ada pulak yg tiba2 pegi selit pasal benda buruk. org lain positif nak sebut nora pi umrah, ada pulak tiba2 selit dia pi bali siap dgn pakaian sekali...

wadehel karatz sendat slhkan nd pulak sbb mak jejai x leh terima sendat??? pndi2 ler sendat g amik a ...
ayumi_takashi Post at 26-4-2012 16:12

tu ker pasal. Kutuk ND kaw2 punya kata ND yg mintak simpati. Padahal FS lindungan kaabah depa yg kurang hajaq tak dek budi bahasa adab sopan. Bila ND kawen jejai dulu kutuk macam nk rak tp bila FS kawen Jejai, kata JODOH KUAT lah pulak.   So double standard. Padahal si FS yg BIMBO. Kalau Jejai tak ikut ckp nnt ada org mati BUNUH DIRI makan PIL KUDA la plak   Lindungan kaabah lah sangat si FS tu

Post Last Edit by kerekarlu at 27-4-2012 11:10
haa tau pun marah bila org cakap ko mcm tu so pandai2 la pikir perasaan org lain ye. Ingat s ...
MissLibra Post at 27-4-2012 10:56

dia memang macam tu. ai pun quote apa yg dia tulis. siap gebang kata solat taubat sebelum pegi umrah. tu menunjuk namanya. buat amal ibadat ni tak yah nak menunjuk2 la cik adik oi!!
takat gambar pegi bali ngn suar pendek tu pun aku pernah nengok dlm twitter (x ingat twitter sape). gambar dia pakai skirt pendek pun ada dia tepek dalam twitter dia. Dalam 261,000 followers dia, xde sorang pu terpikir nak tepek gambar seksi2 dia kat dalam forum ni. so, sila muhasabah diri kala rasa diri itu sudah baik semata2 sebab ko pernah pergi umrah. Sebab rerupanya ada lagi ramai org yg lebih baik dari diri kita ni!!*peringatan utk diri aku sendiri dan utk kau juge.

Nora Danish ke Umrah di hari perkahwinan FS-JJ

hahahhaa. ada artis sorang tu dgn pasangannya bercinta 7 tahun, menikah 2 tahun terus cerai...pe ke ...
ruffleen Post at 26-4-2012 01:45

Sapa yea?
X dpt pick up la..

(posted by mobile)

bila tgk gambar fs tgh berinai kat rmh sebelah tu..kesian lak dgn nd.hati mana yg tak hancur luluh bila tgk suami yg disayangi (walau pun dah jadi bekas)bersanding dgn ppuan lain.

Aku pun akan buat menda yang sama klu aku berada di tempat ND...  
Lagipun aku senang sangat menangis

dia memang macam tu. ai pun quote apa yg dia tulis. siap gebang kata solat taubat sebelum pegi u ...
kerekarlu Post at 27-4-2012 11:00

Foromer kat sini memang cepat nor KAGUM. Buat statemen baik-baik
    sikit, terus KAGUM. Pi umrah membawa diri, terus KAGUM tak sudah
    sudah. Pakai tudung je, KAGUM yang amat....alhamdulilah tak abis-abis.....

Pakai tudung je, KAGUM yang amat....alhamdulilah tak abis-abis.....
NAT_11 Post at 27-4-2012 11:22

Part aku quote tu aku setuju ngn pendapat ko la. Tapi yg pakai tudung tu aku pun "alhamdulillah"kan jugak la. kerja baik.. sambil2 doa agar diorg tak menoleh kebelakang semula...