CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: rifa0710

[merged]Pengalaman mistik di hutan,latest by feyo

Reply 280# dujuan

xnampak.... kiri maner??

Reply  dujuan

xnampak.... kiri maner??
teky Post at 17-6-2012 21:08

serabut aku ngan kau neh..
masuk fb,..nanti aku tag...

:@

Reply 280# dujuan

aku nampak figure pompuan rambut panjang..kalu nak ikut..situ adalah dinding jah..

aku mcm nampak ada pompuan ddk kt beranda chalet yg kt ujung tu.....ke imaginasi aku semata-mata...   

btw aku penah keje sekejap kt mutiara tu dulu....tak pernah plak terserempak dgn mender2 tu w/p member aku pernah jumpa. dlm area resort tu mmg ada kubur2 lama, tp klu tak tau mmg tak akan perasan coz dah di "merged" dgn lanskap dlm kwsn tu...

Reply  dujuan

aku mcm nampak ada pompuan ddk kt beranda chalet yg kt ujung tu.....ke imagi ...
azzira Post at 18-6-2012 00:37

yes..gambar perempuan kat hujung beranda tu...
aku tak pernah dgr plak kat mutiara taman negara ada kubur lama..
hurmm...nanti aku try ty...
pokok yang besar kat mutiara tu...once ko naik tangga tangga..dia ada sebelah kanan ko...
seram gila pokok tu...even abg azni 1st time masuk situ pon..dia dah cakap mende tuh duduk kat atas pokok tu..bahagian yang paling atas...ntah la mcm mana dia tahu..tak sure plak kalu dia pernah nampak..tapi malas nak bising kan..

ini citer guide kitaorg masa camping di hutan Janda Baik baru2 ni...

bila bercamping ni takde mende nak buat so bersembang je la kan..? so guide ni citer dia penah terserempak pontianak dlm hutan...masa tu gi memburu...tgh dok suluh2 tu tiba2 'bruuurrr...' hujan turun dr langit...yg pelik sekilas tu jek hujan terus berenti...guide ni pun pelik so suluh atas tgk langit...sekali nampak pontianak bertenggek atas dahan daa...rambut pjg tutup muka...pakaian putih tp lusuh buruk la...& mmg kurus kering & kulit pun cam buruk cuma balut tulang sahaja...

citt..! rupa2nye dah kena kencing dgn pontianak...! pontianak tu dok diam je..muka dia mmg tak kasi nampak sbb bila guide tu suluh dia tunduk je dgn rambut menjurai ke bwh...guide slow motion pusing kat bwh dahan tu sambil suluh2 nak tgk muka, dia pun slow motion je pusing kepala taknak bg nampak muka...huhuhu...

Reply 283# azzira

nmpk benda y sama gak!!

(sorry nyampuk,,new user)

Follow Us
Dulu time skul penah g camping kadet polis kt pulapol air hitam, n.9..
So bila cmping ni mlm2 ada turn kna jaga sentri..Masa tu khemah boys n girls asing2..Khemah kitorg dlm hutan..Tp sbb tu kem polis so xla tkut sgt..

Masa tu ad tdo dlm khemah n open air sbb panas klu dlm khemah..Kul 4 tu bgn n lepak2 dgn member y kna brtugas skali..Tiba2 dia trbangun n trus jln ke satu pokok besar sblh kanvas y kitorg bentang untuk tido n lepak2..Tanya dia apa y dia cari, tp dia ckp xde apa2 la..Lepas tu,dia masuk khemah n trus tdo..Tnggallah saya sorg2 kt luar sbb member semua da msuk khemah..Y peliknya x rasa tkut lngsung..Siap leh merayap lg sorg2..

Pagi tu, barula member tu cerita..dia nmpk mcm ada org y mengintai kitorg kt pokok tu..Tu y dia bgn g tgk..Tp xde apa2..Sbb tu dia trus masuk tido..Dia x bgtau sy sbb tkut sy jd takut..

Lepas tu ada dgr cerita y ad budak perempuan skul lain kna histeria mlm tu..Nasib baik budak skul kitorg xde y kna..

Cube korang spot the difference gambar kat bawah ni, ada nampak sesuatutak? kami pon tak perasan, da ...
dujuan Post at 17-6-2012 14:15

aku nampak! pmpuan tu kat balkoni.. tp gmbr2 lain tu nape diuploadkan skali.. ada lagi ke? Aku baru fefeeling nak g holiday kat tmn negara.. lemah smgt aku nengok pic ko nie