CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: anne_boleyn

Aku, Bilik Aku dan Hantu Pervert (18sx)

anne_boleyn posted on 18-8-2014 10:29 AM
aku ada dua org kwn yg sentiasa teman aku tak kira mana aku pegi berubat.
klau aku meronta jerit2 ...

Alhamdulillah tt dapat kawan yang baik dan teman tt pi berubat...kawan yang sanggup tolong masa susah ni jarang nak jumpa...tt sangat beruntung..

sahabat saya tu selalu pi berubat dengan keluarga dia...dia tak pernah bagi saya ikut sekali sebab dia kata dia segan kalu saya ada....cuma pas berubat tu dia akan bagitahu saya apa yang terjadi...time berubat tu dia akan bersilat dan bertukar suara.. Last edited by BlueEagle on 18-8-2014 01:15 PM

anne_boleyn posted on 18-8-2014 10:24 AM
kalau dah ngantuk sgt, setakat doa tidur je la. selalu nya al fatihah, 3 qul dan selawat. zikir sa ...

Tambahkan bismillah 21 kali sebelum tido. Akan ditugaskan 2 malaikat yg akan menjaga kamu dari ancaman rohani atau jasmani selama kamu tidur.  

evilcooler posted on 18-8-2014 02:24 PM
Tambahkan bismillah 21 kali sebelum tido. Akan ditugaskan 2 malaikat yg akan menjaga kamu dari anc ...

Aku baca semalam bismillah 21 kali sebelum tidor. Alhamdulillah x de mimpi yg bukan2 tp tidor x lena. Mata pejam tp x tidor. Smpai la ke subuh. Tak pe. Aku akan amalkan tiap2 hari. Terima kasih ya.

Bangun pagi, lebam2 kat kaki aku menjadi2 plak. Memang la sakit. Dan memang la lenguh. Rasa x larat sungguh nak pegi keje. Tp aku x nak ikut kan sangat. Aku x boleh give up. Aku minta sgt allah permudahkan perjalanan hidup aku ni. Mmg byk dugaan tp aku percaya smua akan over soon. Insha allah

anne_boleyn posted on 19-8-2014 08:03 AM
Aku baca semalam bismillah 21 kali sebelum tidor. Alhamdulillah x de mimpi yg bukan2 tp tidor x le ...

Alhamdulillah...

Takpe, istiqamah dan jgn lupa amalkan tiap2 mlm. Badan awak tak leh tido sebab sudah terbiasa membuat hubungan dengan setan tu. Itu yg dia ready je. Tapi ingat selagi kamu amlakan amalan tersebut dan berserah kepada Allah sepenuhnya, Insyaallah kamu akan terpelihara dlm tido kamu.

sedih pulak bace cerita kak ni. take care la. semua ni dalam perancangan Allah untuk kebaikan kita. kak try cari kat facebook page rawatan penyakit misteri. boleh kontek admin situ kalau kak nak try rawatan alternatif lain untuk gangguan. sy dah pergi situ. bla2 buat rawatan time sesi consultant dia peringat supaya selalu berjemaah, selalu baca al-quran, jaga kebersihan, selalu solat hajat, dia suruh jadi orang kaya supaya senang buat kebajikan kat manusia lain...bla2..tu je yg ingat. sebab tu sy percaya dia mmg fully islam punya rawatan. kalu minat kontek la sana. sesi rawatan saka rm200 sesi rawatan lain ikut ikhlas kalau tak silap

Follow Us
Abis bc citer tt... Kesian btl... Ujian ni.. Allah sayang ni satu cara dia bg ujian, penyakit, dugaan.. Teruskan berikhtiar berdoa solat jgn tggl ya... Sy doakan tt cpt smbuh.. Dan dpt jodoh yg baik2... Tertarik psl yg kata mende tu boleh menaip tulis, mmg pyh nk hadam memula... Tp cuba baca tulisan ilah kat satu citer yg belajar ipt 90an tu kot?? Kat situ dia ade komen psl mende ni ade lappy smartphone even boleh but profile kt fb lg....

anne_boleyn posted on 19-8-2014 08:06 AM
Bangun pagi, lebam2 kat kaki aku menjadi2 plak. Memang la sakit. Dan memang la lenguh. Rasa x larat  ...

anne...macam mana keadaan lebam tu? ada macam kesan gigitan ?...saya bertanya sebab masa saya rapat ngan kawan saya dulu tu...selalu dapat lebam ni bila pas jumpa dia....dan yg wat saya seram sebab lebam ni siap ngan kesan gigitan...before berkawan ngan kawan saya tu pernah juga lebam2 tapi takde arr sampai ada kesan gigitan...

mienina posted on 22-8-2014 02:40 PM
Abis bc citer tt... Kesian btl... Ujian ni.. Allah sayang ni satu cara dia bg ujian, penyakit, dugaa ...

ada juga thread yg citer kes benda ni siap main call hp mlm2...dan selfie ngan hp....

btw...ujian dari Allah ni 'manis' sebenarnya walaupun nampak 'pahit'....nak dpt rasa kemanisan ujian tu, kita kena redha dan yakin Allah sayangkan kita...dan tt ni diantara hambaNya yang disayangi...InsyaAllah..
Last edited by BlueEagle on 22-8-2014 09:55 PM

Terima kasih moderator @BabeYSHa bagi kredit kat saya. Saya suka, saya suka.

magpie5672 posted on 27-8-2014 10:01 PM
Terima kasih moderator @BabeYSHa bagi kredit kat saya. Saya suka, saya suka.

Saya pun happy jugak tgk awk happy

Aku tau hantu ni, nama nya hantu NAFSU!!
Stim plak pagi2 baca bnde ni. damn

Salam TT...
how's life so far?
hope getting better in and out....

shazman73 replied at 21-6-2014 11:23 AM
ghjhgjgkjgfhkfh Last edited by shazman73 on 6-11-2014 01:48 AM

nape xbole bace eh komen dr awk? ke sy sorang je xleh bace?

TT kat mana.. TT ape kabo?
how life? dah hilang ke hantu pervert tu TT?

tertunggu2 TT update

mienina replied at 22-8-2014 02:40 PM
Abis bc citer tt... Kesian btl... Ujian ni.. Allah sayang ni satu cara dia bg ujian, penyakit, dugaa ...

Salam. Boleh bagi link cerita Ilah tu tak?

Sbb baru2 berubat ni..ustaz ada kata 'benda' ni boleh masuk melalui hp. Tak faham sgt apa ustaz tu kata tapi sbbnya family saya risau saya dok main hp je. Padahal saya menghadap hp sbb nak taip cerita utk update kat MPS ni (selain drpd wassap kawan2 etc)

Lagipun saya taklah tak berenggang langsung dgn hp. Ada masanya bila badan/otak tak larat mmg terbiar je hp ni. So mcm pelik je bila ustaz tu kata camtu..

johnlabi replied at 5-8-2014 03:45 AM
Wak Tom aka hantukiller, forumer sini jugak...Wak Tom ni bukanlah ustaz pun...Tapi kalau mintak to ...

adakah waktom tu yang org panggil dia ustaz...dan salu bunuh lembu jadian?

SeeraAsyikin replied at 7-1-2015 08:53 AM
Salam. Boleh bagi link cerita Ilah tu tak?

Sbb baru2 berubat ni..ustaz ada kata 'benda' ni bol ...

seorius kah ??? penah dengar citer ada orang baca citer thread orang lain terus kena

Sedih lak bace citer kak anne nie ... So now macam mane life akak ??? ok ker ?

jin asyik tuh...carilah jln untuk mengatasi masalah tersebut...