CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Syd

Misteri di dasar laut

Reply #40 GRINDSAKHTANIC's post

kat blakang umah aku........

baru aku ingat kakak aku pernah citer yang dier baca dalam satu buku pasal ikan laut dalam ni, ada satu ikan tu rupanya cam babi. kiranya ikan babi ler tu tapi badan cam dugong kot.

Reply #39 purbez's post

Reply #37 falcon_9009's post

amende ko merepek tu?

Originally posted by falcon_9009 at 2-5-2007 12:31 AM

huhuhuuu.. kasi doa makan.. pastu ko pon turut sama melahap dier...

pastu mesti muntah balik pasal tak sedap

joburg tu johannesburg kot (betui ke aku eja arr??) .. kat south aftrica.

Follow Us
Originally posted by GRINDSAKHTANIC at 3-5-2007 02:00 PM

tak paham aku apa benda hang cakap nih........kejap cakap inggeris,kejap cakap BM....rojak ahhhh........apapun,hang nak cakap yang ada "naga" lalu kat bawah kapal terbang tuh laaa.... ...

joburg tu johannesburg...

aku cuma nak share citer macam yang ahmad citer... pasal pengalaman misteri kat tengah2 laut... walaupun masa tuh kita orang dalam kapalterbang...tapi similar pengalaman macam yang ahmad cakap tuh... radar detect 'something' tapi kita tak nampak apa2 pun...

pasal bahasa aku... sorry laaa... aku tak tau nak citer camaner yang sedap di dengar....

Originally posted by Ser3ndIpIty at 4-5-2007 12:43 PM

joburg tu johannesburg...

aku cuma nak share citer macam yang ahmad citer... pasal pengalaman misteri kat tengah2 laut... walaupun masa tuh kita orang dalam kapalterbang...tapi similar pe ...

takkan haiwan prasejarah plak lalu atau tersadung kat kipas kapal terbang hangpa naik???hairan.....tak pun,ada UFO ker hapa ker lalu lalang ker hapa ker..........tak pun............pilot tuh tengah stim isap kokain ker hapa ker dalam kokpet (betul ker aku eja nih...)...ekekekke...gurau jer....

aku tak tau la....sebab aku tak pernah naik kapal terbang.......mungkin kapal terbang tuh terbang dekat dengan kawasan pergunungan......

p/s:bukan sedap di dengar............sebab aku tak dengar engkorang cakap.....tapi aku baca posting engko...ekekekekeke..

satu mende aku nak tanya kat hang la............AHMAD TUH SIAPA???AHMAD KASAN?? AHMAD ALBAB??? AHMAD NISFU?? AHMAD DHANI??

Reply #41 shikiko's post

maner ader merepek..

yg tu aku nyer oder.. utk sesaper yg naik ke angkasa.. sesaper yg bermahal hati.. bleh laa tolong sampaikn kpd sesaper yg nk ke sana..

Originally posted by shirayuki at 3-5-2007 04:16 PM

pastu mesti muntah balik pasal tak sedap

pastu telan balik muntah tuh pasal nampak cam sedapp jer.. mengalahkan mee SEDAPP!!

Originally posted by GRINDSAKHTANIC at 4-5-2007 06:58 PM
satu mende aku nak tanya kat hang la............AHMAD TUH SIAPA???AHMAD KASAN?? AHMAD ALBAB??? AHMAD NISFU?? AHMAD DHANI??

AHMAD AL-IKOORI AL-JINNI.. diberi nama sedemikian kerana dier suke makan sup ekor JIN

jangan biarkan hidup anda diselubungi misteri....

mati nanti kita akan diselubungi misteri.....

jadi marilah kita hidup tanpa gangguan misteri, mati esok kita layan la misteri sensorang......

Originally posted by salimrock at 12-6-2007 08:46 AM
jangan biarkan hidup anda diselubungi misteri....

mati nanti kita akan diselubungi misteri.....

jadi marilah kita hidup tanpa gangguan misteri, mati esok kita layan la misteri sensorang......

jangan plak suka misteri sengsorang......kang kawan kawan pulau plak...

maybe mase diorg masuk dgn alat sonar/solar tu...nessie dah kuar dari tasik sebelum tu lagi...maybe die sgt sensitif pada gegaran atau movement....... atau alat saintis tak pergi sedalam n sejauh yg mungkin.....atau nessie mampu menahan nafas n tak bergerak mase alat tu terpancar kat die??? i always believe nessie is exist!!

mybe pihak berkuasa ade jumpe tinggalan dinosour tp dirahsiakan daripada pengetahuan umum... maklum la...makhluk2 ni kalo diketahui akan jadi buruan plak

Citer pasal..gunung kat depan masa kapal terbang terbang tu mmg biasa ku dengar.....
itu sebenarnyer halusinasi semata-mata....
Bukan kapal terbang jer..kapal laut pon perna bertembung..benda gini..tetiba jer ader ..iceberg kat radar....so kalo kaptain tu pandai,...pengalaman..taula die nak buat apa..
Tak payah kecoh siot..rileks..jer sebab sebarang ..tindakan yg diambil tu mesti kena tepat....
Salah langkah...arwah teross....
Gangguan seperti nie adalan..sesuatu yg..membuat kita buat kesilapan yg membawa malapetaka tu jer....
Cuba bayangkan jika korang bawak 120km/h kat highway..tetiba jer sorang pompan lari..melintas..camner korang bertindak?..
Sebagai manusia biasa...kita nak mengelak bukan?..end up...bantai road kerb or..kereta lain...
So..berhati2lah..jika bertembung kejadian gini..nasihat saya..jalann terosss daa....halusinasi semata2....

Reply 57# nokia169

jalan terus langgar saje ker? i looiiikkkeee.. heehehe.. tapi kadang2 ade orang cakap bile dah langgar tu mula la ada gangguan.. macamane eh? pasal hidupan dalam air ni.. memang kawasan berair la paling aku takut.. kalau mandi kat pantai ke kat air terjun ke sungai ker.. kalau terpijak ker terkene ape2 kat kaki aku memang dan dan tu naik tak turun2 lagi dah.. heheheh.. seram+ geli.. mane tau ular air.. hehehehe.. tapi aku rasa memang ade banyak lagi benda yang kita tak tau di bawah air nie.. sebab takda orang yang pernah sampai ke dasar lautan paling dalam.. ntah2 ade dinasour lagi kat situ.. aku tak tau sebab aku dinasour atas tanah.. hahaha

Misteri makhluk aneh di Britain

GAMBAR yang dirakamkan oleh Gill Pearce menunjukkan makhluk misteri yang berleher panjang di Goodrington, Britain.

EDINBURGH - Seorang wanita Britain, Gill Pearce merakamkan gambar yang menunjukkan imej seekor makhluk misteri mirip dinosaur yang berleher panjang, Plesiosaur pada Selasa lalu, lapor sebuah akhbar semalam.

Beberapa penduduk tempatan turut melihat makhluk itu yang pada mulanya disangka sebagai seekor penyu gergasi sedang mengejar sekumpulan ikan di Teluk Saltern Cove, di Goodrington dekat Paignton, Devon, England.

Pearce melaporkan penemuan itu kepada sebuah badan pemuliharaan marin Britain, Marine Conservation Society (MCS).

Gambar itu kemudian dikaji oleh pasukan pakar hidupan air dan dihebahkan ke seluruh dunia menerusi laman web mereka.

"Dia (Pearce) mengesan makhluk itu kira-kira pukul 3.30 petang waktu tempatan pada 27 Julai lalu dan sempat mengambil kamera untuk merakamkannya semasa ia muncul di permukaan air," kata seorang anggota MCS, Clare Fischer. - Agensi

x mustahil wujud...tp sehingga bukti kukuh secara saintifik wujud, nessie akan trus dipertikaikan{:2_71:}