CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: melinda_gordon

Apa sbnrnye?Gangguan jin ke or saka?(Kerasukan di kpg. pg 46,gangguan lagi pg60)

sy pun memula x cye pkare gini
tp sy pnah gado smpi nk ptus tng gak b4
slame due taon sy knal  ...
syaiful Post at 16-6-2010 21:15

awk tak suruh tng awk g berubat dgn ustaz yg amalkan perubatan islam ke?bahaya tuh..nanti beranak pinak plak jin jin tuh sume..

Reply  melinda_gordon

bkn pe mel, yg gado ngan kte pn kdg bkn dietp ada time tng sy tu tgh l ...
syaiful Post at 16-6-2010 21:19

ya allah..sama la dgn mel syaiful..
kdg2 tuh mel gado ngan tunang sampai mel tumbuk die,terjang die..pnah skali mel dah mcm marah sgt mel bole tumbuk cermin keta die..nasib baik xpecah..mel tak tau mana mel dpt kekuatan tuh..dan mel pun pnah jgkla dpt penampar jepun dr tunang mel sbb pnah gado smpai kopak cermin sisi keta die..heheh
pnah mel mtk maaf dgn die..mel cuba terangkan kat die mel tak sedar time tuh..tuh bkn mel..tapi tau ape die ckp?die ckp"Dahla..ko tak layak jd bini aku mcm ni"..mel die nak kutuk apepun kat mel,mel xkisah..tapi bila die ckp mcm tuh,sedih rase..rasa maruah mel tcabar..rasa mcm mel xkan layak nak jadi isteri sesape smpai bila2..smpai skrng mel rasa rendah diri yg amat sgt..teruk sgt ke mel nih smpai mcm tuh die ckp?

Reply 107# edy137

cite pasal meroyan nih..mel pun selalu meroyan xtentu pasal..dan mostly mel meroyan teruk sgt2 time gado ngan tunang mel..bila pk blik mungkin salah mel sbb selalu sgt mel angkat kaki angkat tgn dgn die bila gado...tapi yg peliknye,dgn ex bf mel dulu tak mcm tuh..mel nih pun nak kata baik or lembut sgt takla..tapi mmg mel xpnah la bkasar dgn org ape lagi dgn buah hati sendiri..gila apa dgn lelaki nak sepak terajang..bknnye kuat pun nak dibandingkan dgn kudrat seorang lelaki..tapi xtau mcm mana mel bole sepak terajang tunang mel tuh..dan mel xsangke dr mel nih jenis yg lembut terus jadik kasar mcm nih..dgn kwn2 pun ramai da yg mkn ati dgn kata2 mel..dulu mel xmcm nih..mel jenis xsuka bgaduh dan sakitkan ati org..sejak 2thn lepas mel jd org yg lain sgt dr mel yg dulu..smpai mcm ni teruk effect dari "sakit" mel nih..sbb tuh skang mel lagi suke perap diri kat umah dari kuar dgn kwn2..

kadang2 org yg x disangka2 pun blh buat mcm tu...
hay_ti Post at 17-6-2010 09:04

btul.. colleague mel kena mcm tuh..ex bf die tak puas ati..die selalu sakit kat kemaluan dgn breast die..rasa malas nak g keje..then selalu marah2..mel pun selalu gado ngan die jgk sbb mel pun tgh sakit die pun sakit..hehe bygkan jin yg dok ade dlm bdn die tuh btembung dgn jin yg ade dlm bdn mel nih..haru la jadi..hehehe

nih mel nak update cite apa yg jd kat mel mlm tadi..
time mel tido,mel ade mimpi tapi mel tak ingat mimpi ape..tapi yg mel ingat mel terjaga sbb mel dgr ade suara garau menjerit ket telinga mel..bunyi die kuat sgt dekat telinga mel nih..mel tjage tuh,meremang rasa tengkuk mel nih..mel pnah 3 kali dgr suara garau menjerit time mel tido..last year sekali lepas mel blik dr berubat..last 2 week skali kat rumah sewa mel.time tuh mel sorang2 je tido..mlm tadi sekali..yg jadi tanda tanya mel,sape yg dok jerit tuh?mimpi ke atau mmg btul2 ade suara garau jerit kat telinga mel?sbb mel mmg dgr clear suara tuh dkt telinga mel smpai mel terjaga dr tido..

Reply  white_daisy

sepatutnya suami awak kena bagi sokongan 101% dalam hal cam gini... ini ...
twins Post at 17-6-2010 08:58

tolonglah saya...saya tak tahu macam mana nak buat.....benda nih berlaku lebih kerap selepas kahwin..maknanya dah 6 tahun....awal perkahwinan cuma kena tindih saja....cuma lately saya perasan dari thn 2009 terjadi insiden spt yg kena rape, bgn tgk naked dan diganggu masa bersama suami....

masa sebelum kahwin...saya ada juga kena tapi...jenis yg kena tindih dan badan jadi lebam2....

saya juga ada terfikir dari segi kesihatan.....kot2 penyakit sleep walking ker....nyanyuk ke....

semalam saya terasa bhgn tengkuk mcam berat dan sukar bernafas....kat dada rasa berat ...nak tido tak boleh....last2 suami bg minum air bacaan ayat quran dari darussyifa.....bila minum ja.....tetiba perut rasa panas ngan pedih......

saya  cuba tido tak bley.....saya baca ayat qursi dan 3 qul.....asyik tertido2....tengkuk rasa macam tercekik ja.....last2....saya kuat kan diri dari rasa mengantuk bgn.....baca ayat qursi dan 3 qul betul....dan hembus dan sapu satu bdn termasuk semua ahli keluarga...... bulih tido sampai pagi.......  tak tau la....apa yang berlaku pada saya....samada ada penyakit yang tak diketahui atau apa.....

Follow Us
Reply 115# melinda_gordon

mel skrg duk cheras kan...cuba try ngn ustaz ni pulak kalo nak cubalah...dia selalu masuk tv...last week ada muncul dlm semanis kurma...ust ni duk kat sg besi (dkt jgklah ngn cheras kan)

http://www.zamdurrani.dumei.com/v2/index.php

Reply 127# pinktriangle

heheh..mel tgh berubat dgn die la..kan mel dah cite?pink tak bace page 1 ek?nama die ustaz syarhan..dekat desa tasik sg besi kan?mel berubat dgn die la arituh..mel kenal ustaz tuh pun sbb abg mel pnah shooting utk astro prima rancangan expose mistik xsilap mel pasal cara2 die mengubat org..dari situ la mel kenal die..tapi mel sekali je berubat dgn ust syarhan tuh..susulan die mel berubat dgn org kanan ustaz syarhan tuh..die pun bole mengubat jgk..helmi nama die tapi mel panggil die ust helmi..tapi die bkn ustaz pun..cuma die bljr mengubat sikit2 kat ustz syarhan tuh..kira anak didik ust syarhan la..

tolonglah saya...saya tak tahu macam mana nak buat.....benda nih berlaku lebih kerap selepas k ...
white_daisy Post at 17-6-2010 10:30

Ikut pandangan saya, awak ni diganggu oleh jin dampingan suami awak sendiri.. hanturaya.... meh aku zasst je, degil sangat tu

Reply 128# melinda_gordon

baca dah tapi xperasan pulak tu nama dia...baru dpt website ni mlm tadi...xsempat nak kaji

Reply 130# pinktriangle

heheh page 2 bkn page 1..ade mel cite mel g berubat kat sinarzamduranni..heheh xpe pink..skali skale mel pun mcm sengal2 gak..hehehe

Ikut pandangan saya, awak ni diganggu oleh jin dampingan suami awak sendiri.. hanturaya.... meh ak ...
hantukiller Post at 17-6-2010 11:13

akak pun nak ckp hanturaya bila abis baca cita...

kalo x silap ...hanturaya ni bole 'menyamar' jd si somi ni kan?
HK & edy ...betul ke?

akak pun nak ckp hanturaya bila abis baca cita...

kalo x silap ...hanturaya ni bole 'menyamar ...
latahzan Post at 17-6-2010 11:28

betul tu, tapi jenis lain pun ada juga yg menyamar

betul tu, tapi jenis lain pun ada juga yg menyamar
hantukiller Post at 17-6-2010 12:27

thx HK...
harap whitedaisy usahakan sungguh2 nak hindarkan aka zazzkan hanturaya ni..

thx HK...
harap whitedaisy usahakan sungguh2 nak hindarkan aka zazzkan hanturaya ni..
latahzan Post at 17-6-2010 12:52

Kalau dia betul betul nak buang/hapuskan, pandai le dia berusaha sendiri...

Reply 125# melinda_gordon

sama gak.. mcm ade org menjerit kat telinga..pas dah bangun, cek2 takde ape2, tido balik.....

Reply  melinda_gordon

sama gak.. mcm ade org menjerit kat telinga..pas dah bangun, cek2 takde ap ...
aries_cowboy Post at 17-6-2010 12:56

time tuh meremang x rasa?mel time tuh meremang..tibe2 rasa bdebar2..dan lepas tuh mmg xdpt tido la gamaknye...bjage smpai ke pagi..

Reply 129# hantukiller

ye la HK, saya pun terfikir it could be H.Raya.. tapi tak berani nak menyuarakan pendapat sbb saya ni bukan orang yg ariff, tapi since saya dah lama mengikut citer2 dan tunjuk ajar orang2 yg pandai dalam hal gini macam awak, eddy, Illah dll lagi... fikiran saya terus meneka ke situ....

Post Last Edit by wardah75 at 17-6-2010 15:13

salam ..tumpang sekaki

dalam sebulan ini,hampir setiap malam saya kena gatal-gatal ( bintat cam gigit dek nyamuk tu ) peliknya hanya menyerang pada waktu malam, dan pulih sepenuhnya menjelang pagi.masalah ini mmg ganggu tidur saya, mengantuk saya kat ofis weiii...adehhh. Saya ada berjumpa dengan orang arif, mereka kata ada 'benda' mengganggu saya. entah lah nak percaya salah tak percaya pun salah.

Reply 137# melinda_gordon

rasa berdebar je.. tp yg meremang tu tak pasti..tp pastu leh tido mcm biasa... mcm tu je..