CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Isu Gay: Soo Winchi tolong cover...Tak Ada Makna Saya Nak Bayar Dia – Iqram

Propa sangat si Iqram ni. Takkan la chat dengan member sampai cakap anu keras? Gila gay.

tak payah nak kaverina straight sangatlah sis
ingat ummah lokal ni bangang sangat tahap masih sembah berhala kah
sampai tak tahu mana minat kerang dan mana minat lubang kunyit
si iqram ini dah sah2 lah jenis duk memantat kat belakang jah
akak tak suka hippo

akak syak beliau bottom

Menerusi laporan Melodi, semalam, Iqram menolak dakwaan tersebut dan memberitahu bahawa Soo Wincci sendiri yang ingin berbuat demikian.

*ganti 'Jan' dgn 'Iqram'

Aq tgk pic si Safrizal pun gay radar aku mengesahkan beliau gayboy... X yah nak cover jantan sgt la bro

Elehhh. Boleh jalanlah!! Sebelum pemes dulu hari2 dok melalok kat kelab malam kat KL, gay nite konfem dia ada..

zaidi_jb posted on 2-6-2014 01:47 PM
Biasanya golongan patah dan bengkok ni akan bermati-matian menafikan ia gay sbb nak betulkan balik i ...

setuju!!! 218%. kalau straight guy, idok lah nak deny bagai. sebab dah tahu diri sendiri straight, org tuduh gay ke, bengkok ke, apa kisah. ni yang bengkang bengkok nih, kalau kena tuduh sikit, terus melatah bagai nak rak. takut terbongkar. alaaaaaa, ID, dari kejauhan dah tahu kamu straight ke idok.

Follow Us
Safrizal mana pulak?
Mak teh tak kenai

cemolot posted on 2-6-2014 03:48 PM
sudah2 la ID..i pernah tertengok video ngesex uols dalam hp GBF i..tak sangka heols ni bottom kekdah ...

hah tu dia...tertgk video ngesex ID...ni awesome...

so ID kalau baca porem ni...sila la bersuara skit

Menyampah tgk dia kena interview kat melodi...boleh pulak dia ckp dia memang suka bergurau dgn kwn laki  ckp i miss u  bla bla bla...kwn tu pulak semua dah kawin...ape ke bodoh punya statement la...byk lg dia ckp kat wartawan melodi tu tp ckit pun tak meyakinkan dia tu straight

"Berkenaan mesej Whatsapp itu, saya pun tak pasti itu mesej saya atau tidak. Tetapi kalau dengan rakan-rakan lelaki saya memang suka bercakap kasar"

bercanggah dengan yang ini..

Tak Ada Makna Saya Nak Bayar Dia – Iqram Menerusi laporan Melodi, semalam, Iqram menolak dakwaan tersebut dan memberitahu bahawa Soo Wincci sendiri yang ingin berbuat demikian.Takde makna saya nak bayar dia, cukuplah dengan apa yang dia ada kat dalam bank tu, mungkin berjuta-juta kot duit yang dia ada. Dia yang kata, i’m the one who started the game first , bagi saya tak suka nak ganggu repu ...

p/s: memula x pasti itu wasap dia..pastu lak soo wince ngaku cabar dia..sesuatu sgt...huhuh

abg iqram ..i nak kenal dgn you la...hehehehe

sayangnya la klu betul ID ni bottom..   dedulu aku ingatkan laki si wawa jenal pun gayah..rupa2nya bukan..syukurlah..

Tah la labu....pnt nk bce gosip dak ni...x de kesah lain....mmg ptut  si Poziah tu cri yg btul2 jantan.... bkn poziah jea...klu aq pun ....dh le pelik  pnmpilan ...

wow....id ni 'bottom'??

xreti beza bottom/top

kaver baekkkkkk punya!

Smua org dh taw ko tuh gay bottom..kalo tknk org taw kna pndai cover..dh taw artis kna pndai bwk diri..now rasainnnn..

ikram nih kalu duk nge laki mesti menjejeh2 je anunye kan.... syg org good looking jd gay..

zwaty posted on 3-6-2014 09:42 AM
Tah la labu....pnt nk bce gosip dak ni...x de kesah lain....mmg ptut  si Poziah tu cri yg btul2 jant ...

Tp laki pojiah pun mcm sesuatu sgt

Tiada Paksaan, Soo Wincci Tampil Kerana Rasa Bersalah

KL, 3 JUN 2014: Ekoran daripada kontroversi memperkatakan seksualiti songsang Iqram Dinzly pada minggu lalu, teman baiknya Soo Wincci dikatakan menjadi kambing hitam kepada pelakon terkenal tersebut bagi menutup rahsia sebenar naluri dirinya.
Namun begitu Iqram Dinzly telah tampil memberi kenyataan bahawa tindakan Soo Wincci itu adalah inisiatif dirinya sendiri dan bukanlah kerana diarahkan Iqram seperti mana yang dilaporkan media.
Pihak Murai cuba menghubungi Soo Wincci yang kini berada di Taiwan bagi mendapatkan penjelasan kepada kekeliruan ini dan adakah benar dia cuba menjadi penyelamat kepada Iqram yang turut digosipkan kini mempunyai hubungan istimewa dengannya
“Benar, ia bukanlah seperti mana yang dikatakan. Saya bukan mahu menutup malu Iqram tetapi ia memang berpunca daripada sebuah gurauan.
“Saya terkejut pada mulanya kerana saya cuma mahu mengenali Iqram sendiri setelah ramai yang datang memberitahu saya tentang seksualiti Iqram bila mereka tahu saya rapat dengannya. Tetapi secara jujurnya saya tidak tahu ia akan jadi besar begini.
“Bila perkara ini heboh pun Iqram masih belum beritahu saya kerana saya berada di Taiwan hinggalah bila kami berborak di telefon saya merasakan sesuatu yang ganjil. Kerana itu saya tampil sekarang menjelaskan kerana ia berpunca daripada saya juga,”jelasnya panjang lebar melalui aplikasi Whatsapp yang dihantar Soo Wincci.
Selain itu Soo Wincci yang juga bekas ratu cantik Malaysia itu memberitahu bahawa dia, Iqram dan pelajar Malaysia di United Kingdom itu sering berhubung dan mempunyai hubungan yang rapat. Kini dia akan menghabiskan masa di Taiwan untuk penghasilan album terbaru serta rencana melebarkan sayap ke negara China.

azie.dz posted on 3-6-2014 08:35 AM
hah tu dia...tertgk video ngesex ID...ni awesome...

so ID kalau baca porem ni...sila la bersuar ...

GBF i tunjuk okeh..dia cakap kau kenal tak mamat dalam video ni?

malangnya GBF i tu tak lembut pun..selalu keluar dgn iols sampai org speku weols kapel..padahal kaverina jahhh