CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: vandergooh

[Jenayah] Betapa bangsatnya bangsa arab

ultra78 posted on 18-12-2014 11:36 PM
labah-labah makan anak?

Labah-labah tu makan anak mereka tapi Spiderman80 ayah yang baik.

arab bangsat
tapi mnegaNUT agama arab

Pelacur China paling murah USD 150
Pelacur Arab paling mahal USD 1000

PongKang posted on 18-12-2014 02:47 AM
maaf cakapla aku mmg xsuka sgt dgn org ereb ni.. kawan lagi pun lagi lah anti gila dgn depa.. sbb ny ...

sies ke ? bapak shiaaaaaaa

Org Arab pun manusia biasa..bkn kaum yg maksum..tp mmg aku sedih la sbb ramai nabi dlm klgn org Arab tp org Arab sndiri yg mnjatuhkn imej mereka di mata dunia. Tp yg paling kelako bila mak taksub gile dgn org Arab dulu. Pastu bila dh ada video2 klip Arab mula femes mcm penyanyi Amru diab tu dgn gadis2 seksi dan gelek2 tu br dia tau Arab pun mcm bangsa lain. Aku tgk org Melayu pun lbih Islam dr org Arab. Tgk je la UAE skrg.. Dh tercemar dgn budaya barat spti di Dubai tu..

MissNigga posted on 18-12-2014 08:51 AM
omaigod!!! bangsa tu dah balik ke jaman jahiliyah ker....
kaum hawa diperhambakan seolah olah tak ...

kaka ada baca documentary
tentang pekerja2 dari Bangladesh dan India yang bekerja di Tanah Ereb sana
esp dekat UAE
duduk dalam rumah seperti Pigeon Hole jer
kemudian air minum pun payau ya amatz buleh memudaratkan
panjang sungguh
tapi kaka memang sedia maklum bangsa ni memang sebangsat bangsat manusia
dulu pernah dipost kat CI ni video clip arab balun receptionist hotel di Sabah
itu belum video prince ereb belasah puak beduin sampai hampir kojol
cilaka sungguh bukan?

Follow Us
Saja nak share experience dok kat jw marriot kl bln ogos tu hari.. Mmg hotel penuh org depa jelah kan.. Sampai kat swimming pool tu penuh anak2 arab jek.. Anak i sorang melayu.. Sampai konpius dah i ni kat kl ke dubai... Hehe

Tapi sepanjang kat situ baik2 plak dorang.. Bertegur dalam lift.. siap ada  yg mintak dukung my small baby.. Agaknya yg kat situ kasta tinggi2 je kott so molek skit la perangai.. Ada yg sempat my husband tanya.. Dah 2 minggu dok kat situ satu family.. I dah terpk berapa ribu la plak dorang byr hotel tu..mmg kaya sungguh puak dorang ni

PenyelamatUmmah posted on 18-12-2014 06:53 PM
Itu tidak salah pada mereka sis sebab sudah termaktub dalam hadis suci mereka

Ye tak ye jugakkkk dah sunnahnya begitu, siapalah kita utk pertikaikannya, bukan calang2 tokoh yg perkenalkannya lol

Laisa posted on 19-12-2014 01:44 AM
Saja nak share experience dok kat jw marriot kl bln ogos tu hari.. Mmg hotel penuh org depa jelah ka ...

Pernah balik msia aku duk kat mandarin oriental, pun ramai erebss tp time bfast aku mcm tak selera shared buffet dgn dorg, aku tak pegi awal sgt taklah lewat jugak pegi2 nampak buffet mcm comot tak kemas mcm habis byk nampak le persis group sakaii yg makan lol. Klu hotel yg ramai kokesen buffet nampak kemas je.

Orange1 posted on 19-12-2014 01:55 AM
Pernah balik msia aku duk kat mandarin oriental, pun ramai erebss tp time bfast aku mcm tak selera ...

Agaknya rezeki jumpa yg semenggah skit perangai kott.. Tp mmg x suka set2 depa.. Masa muda2 kerja sales assistant kat sg wang mmg org dorang suka sgt carik pasal..

Bru teringat masa keja ngn maxis dlu jaga counter.. Mmg bergado saja ngan org dorang.. Serious tak malu menjerit2 sbb simkad x leh pakai kat phone dorang.. Dok marah kata kita plak yg x betol.. Padahal hp dorang tu locked version..

Ada sorang tu mengamok psl no prepaid yg dia beli dah expired. Dia ckp mana boleh expired. Marah2 la xnak gerak dar kaunter selagi x dpt no dia tu balik. Prepaid kalau habis tempoh dlm masa berapa lama dia akan keluar semula dan jual balik. Celah bedah mana nak carik simkad no dia tu. Ramai yg xpaham psl benda ni. Igt telco nak simpan no tu utk kita je ke. Kalau arab yg masuk center mmg semua hangin jeee..

Tu belum kes sim kad telco lain nak suruh potong.. Kita x nak potong sbb yelah klu simkad rosak mcmana nak ganti.. Klu maxis nye bleh la ganti.. Tu pon mengamok2 jugaakk.. Soh pi potong sg wang sana taknak katanya kena bayar..

Pergghh bila igt balik memang berapi je ngan bangsa dorang...

Org arab ni xde yg baik yer?

unguaurora posted on 19-12-2014 12:43 AM
Org Arab pun manusia biasa..bkn kaum yg maksum..tp mmg aku sedih la sbb ramai nabi dlm klgn org Arab ...

Bila pulak sis ramai nabi dari org Arob ... Sorang jah .. Yg lain semua dari bani Isroel.   

xAthenax posted on 19-12-2014 01:31 AM
tentang pekerja2 dari Bangladesh dan India yang bekerja di Tanah Ereb s ...

ada pekerja yg sampai duduk bawah jambatan, nak balik india,pakistan takdak duit dan passport dipegang....arab teluk mmg giler duit, kuasa tamak haloba...suami aku walaupun arab mesir pun benci dgn arab teluk..anti sesangat...kalau naik emirates tgk ada pak arab syeikhnaik, dia akan kutuk2 sama aku, ' fu*king arab' tak sedar diri tu pun arabjugak. just not gulf arab......duit banyak pun tak guna kalau minda dan perangai serupa beduin padang pasir...

jee72 posted on 19-12-2014 02:53 AM
Org arab ni xde yg baik yer?

pengalaman aku lah ye...sbb berlakikan arab mesir...masih ada lagi arab yg baik...yg baik ni biasanya dari belah2 palestine,syria,mesir,lebanon...semua kengkawan aku dari belah sana..sangat2 baik hokey..mmg lain dari arab teluk..aku tak pernah lagi ada pengalaman tak manis dgn derang...malahan aku takde member melayu walupun ramai jah org melayu malaysia/singapore menetap di melb ni....

xAthenax posted on 19-12-2014 01:31 AM
tentang pekerja2 dari Bangladesh dan India yang bekerja di Tanah Ereb s ...

ummah ereb ni ... mmg teruk ...
bayangkan bumi ereb yang terbentang dari Algeria yang terletak kat bahagian utara aprika yang mengadap lautan atlantik ... merentasi utara aprika sampai ke egypt ... bersambung ke tanah timur tengah ... merentasi Arab Saudi ... bersempadankan Turki kat bahagian utara .. UAE bhg timur arab saudi dan yaman bahagian selatan ... langsung tak bersatu padu ... even berperang sesama mereka ... lepas tu datang ke negara orang ngan perangai hazabedah ... sampai biler bler pun, bangsa ereb ni tak akan aman ... asik berperang ... sebab peranga mmg teruk giler khinzir ... bangsa paling paloiiii dalam dunia

spiderman80 posted on 18-12-2014 02:32 AM
Selama ini saya ingatkan cuma bangsa Yahudi dan Cina paling haram jadah dan bangsat.

yep...bangsa plg bangsat
1. yahudi
2. cina
3. arab

revolusi_30 posted on 19-12-2014 04:50 AM
Bila pulak sis ramai nabi dari org Arob ... Sorang jah .. Yg lain semua dari bani Isroel.

4 orang la nabi berbangsa arab...Muhammad SAW , Syu'aib AS, Salih AS dan Hud AS...

I pernah ada pengalamn dok kuwait dan jordan. Arab kuwait kategori arab kaya. Jln2 kat mall sana mmng nmpk "hidung tinggi" mrka. Dressing pun ada class. Kat jordan pulak nmpk arab yg agak medium. Pakaian diorg tak berjubah mcm arab kuwait. Kalu yg pompuan menutup aurat tp baju melekat mcm pompuan kt Malaysia.

Spti biasa kat negara2 arab, pekerja bawahan terdiri dr org india, paki,bangla,philpin&indo. Org arab pun ada juga bekerja bwhan gini tp ia dtg dari negara arab bergolak spti palestin,mesir,yemen&syiria.
Kalu arab yg dari saudi, kuwait, qatar, uae, bahrain diaorg ni lebih taraf tinggi.

Apa2 pun secara keseluruhan, bangsa diaorg ni agak kasar dan kurang sikap meminta maaf. Walaupun begitu, masih ada sisi baik mereka.salah satu ialh sgt menghormati tetamu

ultra78 posted on 19-12-2014 12:04 AM
Pelacur China paling murah USD 150
Pelacur Arab paling mahal USD 1000

kalau USD1000 sekali henjut, akak tak kesah sangat buat part time sekali sekala

nour2001 posted on 19-12-2014 05:07 AM
pengalaman aku lah ye...sbb berlakikan arab mesir...masih ada lagi arab yg baik...yg baik ni biasa ...

Arab baik bagi akak turki jah.. sebab mereka modern dan kearah kebaratan... kalau mesir setahu akak agak pengotor sikit.... akak dulu ada kawan dengan areb mesir kerja sebagai enggineer kapal dagang..