CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sham-xv1986

Kisah Aku Disihir…

Close [Copy link]
daripada bakar batu bata, sihir..baik bakar hidup2 sahaja playboya ni semua.

itulah..memainkan lagi pompuan.

Tapi cerita panjang lebar ni memang menakutkan! .:scary:.

best cite TT ni..semangat bace tau.. xsangke ade lg sihir2 ni kan

ermm nk tye ape link hantu nora gn milo tu..nk bace..puas search ni

fiezameysekali posted on 16-5-2013 12:19 PM
best cite TT ni..semangat bace tau.. xsangke ade lg sihir2 ni kan

ermm nk tye ape link hantu ...

Tenkiu... cube klik kat name aku tu pastu g kat Thread... jumpela...

sham-xv1986 posted on 16-5-2013 12:23 PM
Tenkiu... cube klik kat name aku tu pastu g kat Thread... jumpela...

haah la lupe nak wat cmtu..ahahahaha

gigih naip kat search atas tu

tengs syammm

aku tertarik nak baca cite ko tt..pasal tajuk ko tu menarik minat aku pasal skrg aku tgh berubat akibat terkena sihir..rupanyer dah lama aku kena sihir tanpa aku sedari..tp mg perit la nak berubat ni (aku berubat dgn perawatan islam sama mcm ko tu yg tgn boleh gerak ke kiri ke kanan dgn sendirinya)..adoiii..tuhan je la yg tau sakitnyer mcm mana..

aku sdg berusaha utk keluarkan segala sihir yg ada ni..tapi aku x lah membalas semula pada yg menyihirkan aku..cuma kaedah aku kami pulangkan semula kepada org yg menyihir tu..mcm mana aku sakit mcm tu la org tu sakit kata perawat aku tu..

Follow Us
sham-xv1986 posted on 11-11-2012 11:16 AM
oooo
kaitan die macam tu ye dengan hantu milo tu... aku dah open... hmmm... tak tepikir plak...
...

Apa hantu milo tu? spesis baru ke?

Assalamualaikum dan salam sejahtera..

Nama saya pun Sham..Saya pun mengalami masalah yang sama dengan Syam...Bayangkan bagaimana dengan kehidupan saya...ketakutan dan tiada ketenangan...Seperti Syam yang pucat lesi walaupun buku terjatuh...Macam tu la saya..kadang-kadang boleh jadi macam tak normal..seperti benar-benar di luar zon selesa (comfort zone)..

Hidup saya betul betul terganggu..MEMANG TERGANGGU..bunyi bunyi tertentu ditafsirkan pelbagai makna dan maksud...Tetapi mungkin juga ada kebenaran apa yg Sham fikirkan sebab hanya kita yang mengalami dan merasainya..

Simptom/gejala yg masih kekal dan masih Sham alami adalah fikiran/ingatan tak ingat..lupa..fikiran kacau bilau...hanya org yg pernah mengalaminya tau apa masalah lupa ini....Ini bukan lupa macam lupa biasa yg kita alami sehari-hari itu..

Diantara banyak tempat yg Sham pergi..ada satu tempat ni yg beritahu yg Sham terkena sihir oleh seseorang. Ustaz Hanafi di Alor Setar,Kedah..Setelah mencatat no kad pengenalan dan alamat..beliau menyatakan saya disihir oleh BOMOH ORANG ASLI. Bomoh ini tinggal di SUNGKAI.

Saya memang x percaya..berkali-kali saya tanya ustaz..betulkah...ustaz kata "CONFIRMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM"

Ustaz kata kena pergi berubat secepat mungkin dikhuatiri bisa sihir boleh mengancam nyawa..Apabila Sham tanya siapa yg melakukannya..Ustaz x menjawapnya..Ustaz suruh balik solat istikharah...

Tapi masa ustaz bercakap dengan saya dalam bilik rawatan..ada saya terdengar saya tersebut nama Hussin...memang jelas..saya ingat saya sebut nama dia.

Apa-apa pun..,Sham nak tanya...kaedah bakar bata tu camana? Ada sesiapa pakar yg boleh saya rujuk? Kalau boleh minta nama,no handphone dan alamat beliau..

Terima kasih Last edited by sham159 on 19-5-2013 03:57 AM

Rate

1

Peerrrggghhh memang si Dila tu sakit hati giler kat ko,sham..
sampai sanggup menyihir..
apa2 pun.. ambil ikhtibar k..

tah ap2 la dila tu..
pasal bende kcik pown nk bsihir bagai...

Nak mencelah sket..
semoga Sham dah sembuh lah yer skarang.

pasal kaedah bakar bata tu..former MPS dah bincang panjang lebor..
kalo sudi leh laaa jenguk kat sinihttp://mforum.cari.com.my/forum.php?mod=viewthread&tid=611447
semoga bermunafaat..

tapi aku tetap katakana kaedah tu adelah bathil dan sama dengan sihir..dan yg melakukannyer juga seorg penyihir.

Baru jumpa ni thread ni n dah khatam pun.. semoga lelaki2 yg boya amik iktibar dr cite tt nih..

Huhu da abis bc...

U couple dgn 3 org dlm msa yg sma..tp da kena benda2 mcm ni.huhu

sy sngat risau dgn kwn sy dlm 1hr tu hmpir 2, 3 org yg dia ajak keluar.huhu terlalu tuko2 pasangan...hrap2 dia x kena apa2..

Best sebab seram n bleh bygkan...walau penakut tetap jugak baca...
:lol

Weii sham...best le cite ko...akk pun penah kene santau ngn ex boy akk...teruk gak...skrg dh kawin n dh ada ank...sshkan bla ada org yg x leh tima hakikat yg tiada jodoh antara kita...

sham-xv1986 posted on 11-11-2012 11:16 AM
oooo
kaitan die macam tu ye dengan hantu milo tu... aku dah open... hmmm... tak tepikir plak...
...

Tapikan masa saya dirawat dulu ustaz tu ada cakap, once kita kena sekali badan kita jadi mcm highway dia. So kalau lalai memang mudah kena. Dan saya akui benda tu. Gi tempat angker benda tu suka benar mengexposekan dirinya wp tak sakat just nak bgtau "i'm here" and klu dekat dgn org yg tengah sakit benda tu pun kita boleh rasa...

So kena sentiasa jaga diri...

sham-xv1986 posted on 11-11-2012 06:08 PM
betul2... kadang2 tak penah tejangke pun die akan gune care kotor nak balas dendam... orangnye wel ...

Klu ikut sakit hati memang la tp kena letak iman kat depan. Apa apa hal biar org buat kita jgn kita buat org...

Sy tak pernah kena sihir tp mak sy kena sihir. Cukup derita, ada masa ada mood sy story... insyaALLAH

sham-xv1986 posted on 11-11-2012 02:49 AM
aku takde la telanjur dengan diorang ni... sejujurnye... tapi yang aku pasti 4 orang ni memang men ...

AKU RASA DILA DENDAM SBB KAU PUTUSKAN DENGAN DIA SEKALI PADAHAL DIA HOT. MYB SBLM NI DIA YE YG PUTUSKAN HUBUNGAN BUKAN DIPUTUSKAN. HEHE

sham-xv1986 posted on 11-11-2012 03:06 AM
hehe.. ish2.. macam ni la... setakat pegang2 tangan tu memang ade... tapi tak ade yang buat aku at ...

OOOO. MEMANG LAGI DIA FRUST

Assalamualaikum...

Teknik bakar batu bata adalah dari ilham org zaman dulu2.

Percanggahan samada ia sihir atau tidak bergantung pada pemahaman org yang membuat dan mempelajarinya.

Pada saya ia bukan sihir, kerana teknik dan kaedah nya tidak melibatkan jin2 atau makhluk lain.

Yang pasti kaedah ini saya tak akan syorkan kerana ada lagi kaedah yg lebih cepat dan berperi kemanusiaan.

Silap buat, org yg tak berdosa pun kena terus bertambah dosa kita.