CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: miawpink

Sharifah Amani Cari Gaduh Dengan Syamsul Yusof Di Twitter?

aku takut nk bg anak aku tgk citer nih....dia asik duk tanya je....riso aku cikgu taska dia beli cd dan bg budak2 ni tgk...

my personal opinion, tak patut la SA tulis mcm tu, kalau aku pun sentap  sbb tulis "filem lu"...merujuk pada SY  sbb filem tu kan dia punya

*SY dgn SA sama2 kayu....bukan best pun berlakun, SA sgt2 overacting dgn muka yg keras kejung Last edited by krustykrab on 8-10-2013 09:52 AM

bile cerita david teo takmo lak si amani nih sound...cer sound skali cite tarap sampah sarap sebulan ade 2 3 kali masuk panggung dgn hastag #bukanjanjitapipasti...

samsul kuat sentap

btw ai setuju dgn amani

dan ai tgk sheols pun dah kata sori kalau tersinggung.

Rate

1

rosasa posted on 8-10-2013 09:46 AM
sebenarnya aku pun konpius mak si shark tu macam mn boleh kawin dengan si king.. king tu cina ka
...

rs2nye yg mcm nie..ada kes gak org melayu kawin mcm nie..isteri msh cina suami msh melayu katanye...kat kg aku ada jd mcm nie..pejabat agama tak de buat apa2 pun walaupun tau perkara nie...nak buat mcm mn abang besa ma...lu langsi lu mati lar...tp yg aku tau gangster cina,melayu n india nie berbeza2...selalu yg paling kejamnye gangster cina lar...melayu tengah2...india biasa la pongpang je lebih...

ToungeSoup posted on 8-10-2013 09:05 AM
pada aku tweet Sharifah Amani ni general..yag Syamsul nk sentap bagai apahal...baik kau sentap filem ...

yup...saya setuju 100%

Memang betul apa yang Amani ni cakap.
Jangan terasa hati ler, sesiapa dalam industri pun memang ada benda tak puas hati, sebab yang lain tu senyap.

Baru kena gertak sikit dah gelabah Sol.. Soll.

Filem Hang pun sebenarnya mutu untuk pengajaran Zero sangat. Aksi lasak manjang, Ayat Kurang hajar jangan cakaplah. Sampai bebudak sekarang yang tak tau pun jadi tau. Relaxlah Bro, ko buat menda salah orang tegur terima ajerlah.

Follow Us
mmg betul what amani tu cakap...

adahanis posted on 8-10-2013 09:28 AM
filem dia mmg tak sesuai untuk budak2... tapi budak2 yg lebih dulu tengok kat utube... tengok kat ta ...

Tu laa ... anak2 sy pun dah pandai cari kat internet psl kami tanak beli DVD or tgk kat cinema.
Pastu yg anak2 parents bawak gi tgk, dok mengejek dgn bahse nan indah yg dipick up dr movie2 mcm ni.
Lg ler anak2 jadi tensen sbb rasa ketinggalan.

ToungeSoup posted on 8-10-2013 09:05 AM
pada aku tweet Sharifah Amani ni general..yag Syamsul nk sentap bagai apahal...baik kau sentap filem ...

KL gangster, gangster sampah masyarakat je..

bahasa cm loji indah water.. jalan cerita third class movie.. kalau kt hollywood tu kira third class..

sebab tu budak2 sekolah rendah sekarang terpengaruh dengan kl gangster.. filem sampah masyarakat..

bluecrystal posted on 8-10-2013 09:18 AM
sebab amani sebut "filem lu"...filem sol la ...takkan filem david teoh pulak kan..cuba terus cakap f ...

kalau camtu aku pun jenis kuat sentap jugak la..sebab baca sekali je pun mcm dah terasa dia tuju kat samsul...
sharifah amani ni pun bahasa boleh tahan...dia ni bukan boleh org tegur sket... best sgt ke filem dia tu?

even sarcastic mana pun tweet amani, mmg ada betul pun yg dia tulis...

apa yg si amani tu cakap betul
memang nampak ada dabel stended

lagi satu napa Shamsul ni hashtag mak sharifah amani..napa dia tak tweet terus kat Sharifah amani...takut lah tu..

lg satu, polis tak rasa terhina ke? sebab kereta polis senang2 di terbalikkan? di belasah?

kalau mafia luar negara? tak de masa nak terbalikkan kete polis..

tapi nak buat mcm mana, bapak taiko besar,, buat filem gerak2 khas, jd terbalikkan kereta polis tak de hal..

aku pun terkejut tgk filem aksi terbalikkan kereta polis... mcm menghina.. kalau kt hollywood filem2 terbalikkan kete polis ni biasa spiderman, bat man.

gangster malaysia kira taiko besar..

just my opinion je.. taiko besar mana sekalipun, ada lg org taiko lg besar.. tak perlu sombong atau salah guna kuasa.. dunia ni bulat up and down..

wish good luck pada sharifah amani..

poyohabis posted on 8-10-2013 09:33 AM
sebenarnye sharifah armani marah kot coz dia nak jd watak adik jai tu...dpt kat org lain..cuba kalo  ...

dia ni memang poyo...ade sekali tu aku perasan..ade budak dalam IG dia tegur..

"tak sesuai rambut pendek"

masa tu SA ni baru potong rambut n upload kat IG...

pehtu terus SA ni meroyan kat twitter siap cakap lebih kurang camni..

"kepala aku..bukan kepala BAPAK kau"..pehtu ade la lagi tah apa2 ayat dia...

org tegur camtu pun nak sentap... tah pape tah....

memang dasar poyo...berlakon pun bukan best sgt...

Rate

1

budakcikangcute posted on 8-10-2013 10:06 AM

"tak sesuai ramb ...

ha ah betul tu poyo lebih dia nie..perasan bgs sangat..pdhal dia naik pon psl siapa pengarah yg meninggal tu yg banyak ambik dia berlakon..berlakon pon tak de la bgs sangat...org kalo tak cantik tp perangai n budi bhs cantik semua nampak cantik..nie dah ler kurang cantik...perangai n budi bhs out...memang out la...duk amerika leh la nak berperangai mcm nie..nie kita org m'sia msh ada lagi perasaan hormat n ckp berlapik...nak kata dia nie glamour sgt pon tak de la...si siti nurhaliza tu lagi gah namanye tak de pon nak ckp mcm sa nie...

Bagi iols, apa yang sh amani tue takde salahnya , cuma cara tue maybe tak betul. Filem dia yang baru dengan bront tue dapat pg-18 ke? Apapun, lepas tonton kl gangster 2, iols dapat simpulkan filem nie memang sangat ganas and membawa pengaruh yang kurang baik kepada remaja, terutama bahasa lu gua yang digunakan, memang budak2 leh terbawa bawa dengan watak dalam filem tue,

budakcikangcute posted on 8-10-2013 10:06 AM

"tak sesuai ramb ...

bukan nak bekap SA cakap camtu, tapi fan kekadang kena ajor skit.. cam baik je huh... suma tak kena dimata mereka kann

betul la  kot ape yg sh. amani tu cakap...

aku stuju x ptt cte ni 13pg.sbb ape..sbbnya bdk.skolah aku dh terpengaruh nk blasah kwn ala2 klgengster tu..berdebar aku ble kerusi stat naik..aduh...