CariDotMy

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: GhostWalking

Silamat Pingatin Varuuuu Adik Kicik Manis Va Va Va

gigahertz replied at 5-5-2016 11:33 AM
kalau awk kahwin dengan baNgla dan balik ke bangla utk honeymoon hati hati dengan air hairan merek ...

Saya tak mahu kahwin bangla lah awak..saya sudah insaf..

Amandaa replied at 6-5-2016 11:06 AM
Saya tak mahu kahwin bangla lah awak..saya sudah insaf..

tapi bangla nak awak.

Kan... dorang pun hamba Allah jgn la hina org sampai macam tu. Dorang pun mcm kita jugak ada baik ada jahat. Moga pompuan ni dpt yg baik. Drp jantan melayu hok jenis pemalas serupa biawok tak pun ringan kaki tangan memukui bini baik la bangla gini

Jgn wat kerja Tuhan , mengagak sgt bnda bnda akan dtg... Ucaplah yg baik aje.... Netizen pon

Teringat troll pasal bangla kat wechat. Dia cari kenalan, tapi yang minat tu pun bangla jugak. Dia buat tak layan jek

gigahertz replied at 6-5-2016 07:31 PM
tapi bangla nak awak.

Kalau bangla nak uqasha tu ambil lah..saya rela tukar avatar..

Follow Us
Vangla rajin kerja takpelah....kalau kena vangla yang rajin merambu je...nasib kau lahh..

kebanyakan bangla rajin..kalau kita deal dengan depa lagi bagus daripda deal dgn melayu. kat area rumah aku pon ade yg kawen dengan bangladeshi, beranak pinak dahhh. rajin kerjaaaa tokey karpet ke ape ntah.

gigahertz replied at 4-5-2016 11:49 PM
kalau bangla tu bawak balik kg mwntua sana tetiba bini pertama terpacak depan rumah.
mak mentua m ...

untuk kawen dengan foreigner ni payah sebenarnya,,
sekiranya pass dorg masuk kt malaysia adalah permit bekerja, kena pergi imigresen tuka jdi pass lawatan sosial..
sebelum tu pulak kena ada kenyataan rasmi dari Pejabat Pesuruhjaya Tinggi Bangladesh ke Malaysia yg nyatakan dorg ni memang single, xde bini,
perlu print sgala kenyataan keluarga Bangla,Pakis,Indo whatnot utk mnyatakan yg dorg mmg xpernah berkahwin sebelum dtg Malaysia (xtau la if ada kes pegawai Pesuruhjaya/Kedutaan amek rasuah palsukan data..huu)
dorg kena mohon dulu kt Pejabat Pesuruhjaya Tinggi/Kedutaan kebenaran utk kahwin..skiranya xlulus, xboleh kwen..

mcm tu la lbih krg prosedur yg iols tau..
utk cik akak dlm gmba itu, Barakallah lahuma wabaraka alaihima wajamaa bainahuma fi khair..

HibinoSama replied at 5-5-2016 11:50 AM
Kalau pegi kedai yg pekerja dia ada bangla lelaki n melayu pompuan, kadang2 nmpk diorg ni mesra..ber ...

Perempuan melayu sendiri gatal tadah kat bangla/paki atau
Pekerja asing lain. Biasa nampak perempuan melayu gini. Pernah pergi kedai paki tengok karpet, ada mek ni nak karpet murah dia boleh gedik guling atas timbunan karpet ala hindustan sambil menggoda. Aku pulak nak muntah. Nasib paki tu tak layan. Kalau baik memang ok je, tp jangan lah rendahkan maruah gitu.

bodoh sgt ko....terang2 mamat bangla tu nak taraf penduduk tetap mcm bapa tiri nelopa

Dah jodoh dia nk wat camana.... Kawan aku kat univ kawin ngan mat indon dulu pon smua tkjut pakat kata laki tu kawin ada maksud. Sekarang ni elok je bahagia anak dua, meniaga sama sama.... Takdelah malas pon alu tgk.

Sorang lagi kawin ngan pakistan. Bini dia sakit lama, dia yg duk jaga... Tak harap orang pon. Kerja pon tetap kerja...

So kita takleh nak negatif je kalu diorang ni kawen ngan malaysian.. Vuma masih kena hati hati laa

DIA MINAT HERO FILEM HINDI TUU..BIARKAN LAH...LAGIPUN BANGLA TU RAJIN DAN JUJUR...

airisa replied at 6-5-2016 03:23 PM
belit antara bangla & paki .. paki lagi kuat belit .. cakap berdegar2 pun menang ke paki ..

ban ...

Betoi2..kita kena jadikan Malaysia ..Banglasia.. Melayu..bleh kembali kpd sejarah asal..spt org2 bawahan or suruhan ...dll ...harap nnt ada menteri kabinet dikalangan Kaum Bangla...kita1 Banglasia.  

bngla tenaga kuat ops!!!