CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: junkredish

All about ilmu pengasih/pemanis latest pengasih cenuai by wasntme

gasket This user has been deleted
PERCAYA SAH PERCAYA TALI DINGIN
PERCAYA SEPERTI AIR YG GILA
LELAH SUSAH ORANG TU GILA KAT AKU
GILA SIANG
GILA MALAM
GILA LUPA KAIN PINGGAN
KALU SIANU LUPAKAN AKU
DERHAKALAH SI ANU PADA .... & .....
...GURU....AKU....
........,......,......................

apa tu..............

Cinta yang menggunakan ilmu pengasih ni....macam miinyak2 ni karut......... bahagia sekejap jer...percayalah.

Yang penting solat tu.........

Cinta ni pun poning gak.......... ada ke ilmu buat hubby kita tak ada nafsu pada kita???

Cinta ada ayat pengasih.........

'rindu,dendam,kasih sayang, cinta berahi padaku' baca dan tiup terus ke tapak tangan yang ada bedak, sapu ke seluruh muka.

kegunaan ayat tu utk dapat jodoh........bagi yang tak bertemu jodoh lai........

Reply #102 cintasakti's post

'rindu,dendam,kasih sayang, cinta berahi padaku' baca dan tiup terus ke tapak tangan yang ada bedak, sapu ke seluruh muka
ayat ni cam pernah dgr jer....cinta ..amalkan ayat ni ke...?camna...?efektif x...?

Originally posted by LoLiPoP at 2-4-2006 08:05 PM
aku baru bercerai minggu lepas, disebabkan orang ke-3. sebenarnya bila dikorek?, aku dapat tau ex hb aku kena ilmu pengasih. sebab tu dulu before cerai, aku laki bini selalu gaduh, and the worse th ...

loli...harap u tabah hadapi segala2nya....tu la ilmu pengasih ni...kalau digunakan utk kebaikan...x salah...tapi bila sampai meruntuhkan rumahtangga org lain....kan berdosa namanya....

MaMaWahiDAH This user has been deleted
anak i yg kedua g baru lahir nie, baru2 nie asyik kena kacau jer...bila dia periksa2, rupa2 nyer ader org kat m area nie "membela" sebagai penyeri muka dia...tu g mengacau baby i nie, apa da....

Follow Us
aturcara This user has been deleted
jangan la amalkan mentera yang bukan2 nanti menda2 yang bukan2 melekat kat badan ...barula nanti masa nak meninggal payah..nak kena ade org sanggup plak nak jaga...memang ade ilmu ni...ilmu yang nak bagi org tengok kita tak puas...kiranya tak puas pandang la...lawa sentiasa..berseri sentiasa...tapi tula nanti tanggung sendiri la semua akibatnya...family kita ade yang pakai ilmu2 ni...tak tahula org2 zaman dulu ni suka betul amal ilmu yang bukan2 ..hmm

aku nie..perlu tak ilmu pengasih & pemanis? :hmm:
sbb aku blom kawen..

Originally posted by aturcara at 5-5-2006 08:19 AM
jangan la amalkan mentera yang bukan2 nanti menda2 yang bukan2 melekat kat badan ...barula nanti masa nak meninggal payah..nak kena ade org sanggup plak nak jaga...memang ade ilmu ni...ilmu yang na ...

betul  kata aturcara tu,...kalau boleh jangan ler amal ayat cam bahasa melayu campur aduk tu....,berkat...sidi guru..memacam lagi tu..,nanti syaitan akan menumpang...contohnya...pelesit...  nanti nak meninggal susah/azab, kena papah(buang ilmu) dulu baru meninggal.

Reply #109 razman_el's post

aku pun setuju. pada siapa yang suka sharekan ilmu mereka kat sini tu, tak payah la public kan.. suruh PM kalau nak..
ayat-ayat penuh tak payah share sini, takut terbaca secara tak langsung terambil ilmu tu walaupun tak sedar.
niat korang semasa baca ayat-ayat tu semua apa sebenarnya? dan yang penting meminta tolong pada siapa? hati-hati sikit takut nanti terjadi syirik kecik.. takut terseru mana-mana khadam (jin).
even ayat quran pun kalau tertwist sket takut lain jadi nya..

aku ada penah dengar kes yang mana sorang ni dapat ilmu sekali masa pegi  temankan kawan dia ni belajar ilmu dengan sorang pakcik ni. tak tau lah ilmu apa yang di belajarnya, batiniah lah yang pastinya.. dia ajar satu ayat dan mesti ikut dia baca ayat tu. si kawan ni pula secara tak langsung ikut baca sebab dah dengar walaupun takde niat nak belajar.
Last-last dia sakit sebab ilmu tu makan badan dia, pasal dia tak amalkan. sebab dia tak tau dia ada ilmu tu.

moral of the story:- kena tau dulu ilmu apa yang korang nak tu termasuk kategori mana, putih ke itam ke... takut bercampur dengan sihir. orang tua-tua dulu banyak mengamal ilmu pelik-pelik, mungkin kesedaran Islam masa tu kurang atau masa dulu-dulu banyak orang jahat (jepun, komunis) jadi ilmu tu dipakai untuk pendinding.  

p/s: untuk bincang kebaikan atau keburukan pakai ilmu ilmu ni aku rasa boleh..

Hi
I ada seorang kawan rapat yang selalu pakai pemanis yang di ambil dari tok bomoh.
Tapi I tengok lelaki yang lekat dengan dia tak pernah lelaki yang baik. Asyik dipermainkan je. Kena pun dengan lelaki yang gangster lah, suami orang yang hanya mempermainkan dia lah,...dan macam-macam jenis lelaki yang tak patut di buat kawan.
So... rasanya tak yah le pakai bende2 ni.
Memudaratkan saje.

edora82 This user has been deleted

Ayat pengasih tepuk bantal

Akum semua,

saya buka thread ni nak bincangkan pasal ayat pengasih tepuk bantal....dulu mak saya pernah amalkan kat ayah saya...tapi dia dah x igt ....ayat tu adalah ayat al-Quran...kalau yg mentera tu x nak lah sebab x elok digunakan...yg saya nak tau ni jika sesiapa lah tau ayat pengasih tepuk bantal yg menggunakan ayat Quran tu...share la kat sini....dah lama saya cari...saya perlukan utk tunang saya..saya ada masalah sikit dgn dia...satu lagi pasal letak gambar penuh dalam kain, x kira la tuala ke atau kain batik ke...kita dodoikan dia masa matahari nak tenggelam atau turun dalam kol 5-6 camtu lah dgn membaca ayat al_quran juga,,,tu saya ada dgr dulu2 org tua2 duk amal2kan tapi masa tu saya budak2 x ambil hal pun pasal ayat pengasih ni...nak tanya org yg berkenaan lak dah meninggal...dua2 cara tu menggunakan ayat al-Quran...sape yg kena cara ni akan setia pada kita..saya sgt2 memerlukan yg ini...kalau sape2 ada tu boleh la share dgn saya...

Rate

1

w'salam..

doa byk2 kat tuhan...rasanya dalam buku2 panduan doa yg dijual di kedai2 dan kat pasar malam, ada doa yg berkaitan..

ada org mention pasal nie dlm topik Ayat Pemanis & Pengasih.
tapi..org tu tak citer detail.
aku pun heran.
sbb aku pun nak gak.
masing2 cakap dasar2 ajer.pastu tak share. lebih baik takyah ckp dari awal.

mak aku slalu suruh aku hafal satu surah..
biasanya untuk hilangkan perasaan nervous @ nak elak perkara2 buruk..
aku tak pernah hafal pun :nyorok:
nanti la..aku jumpa mak aku aku tanya balik surah aper.. :bgrin:

ni bukan ilmu pengasih atau pemanis...
tp....
gini...
mak aku ada bukak satu kedai..restoran...
cam biasa ar...ada la pergi jumpa org2 alim ni..
nk minta pelaris kedai...
dia ada bagi air...suruh renjis dlm kedai laa...

satu hari tu...aku tak perasan...
aku TERminum air pelaris kedai tu...
tak sampai seminggu lps tuh....
berderet-deret dak lelaki nak berkenalan ngan aku...
dulu tak mcm tu pun...
mmg mujarab betul la...

ayat pengasih ni kalu nak amal, kena tengok pada niat.
lgpun bagi aku, tak elok nak ubah seseorang tu menggunakan ayat2 ni.
sebab taktau dr mana punca keberkesanan dia.
tambahan pulak, amalan sebegini kita tak tau asal-usul dia.

pandai jaga ati dia....jgn buat dia marah atau jgn buat benda yg dia tak suka...hormat org tua dia..ckp jgn kasar ngan dia..ambik berat pasal dia..insyaAllah tunang awk tu tak akan berpaling dr awk

mm...ina mmg tak tahu..:kant:

ayat pengasih tatau but one thing for sure..kalau nak bangun awal tak ada alarm clock, tepuk bantal ikut let say pukul lima nak bangun cakap bangunkan aku pukul 5. Strange buttrue-  it works for me-everytime. Tak taulah orang lain.

[ Last edited by  Sofea at 15-5-2006 11:38 PM ]