CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Pelakon Remaja Dirogol Bapa Tiri Sejak 10 Tahun Lalu

Kesian weh budak2 ni..
Kita yg bersama suami isteri buat secara kasih sayang pon kdg2 rasa sskit giler. Nak2 baru kahwin..

Inikan pula budak2 kecik yg benda tu kecik lg and dipaksa dirogol. Mestii sakit gila!!! Sakit fizikal dan mentall..
Setiap kali aku baca berita psl bdk2 dirogol ni mmg luruh hati aku.. risau pada bakal anak2 kita.. sampai aku rasa kalo pedo tu depan mata aku. Aku nak je belasah cukop2

kesian nya...harap undang-undang setimpal dikenakan pada bapak tiri dia.. potong anu tu trus..

faham sangat perasaan budak ni..

aku waktu darjah 5  ke 4 tak hengat..g sekolah naik basikal..
jarak dari rumah ke skolah dalam 2 kilometer..keluar rumah pukul 6.50 am.
jalan yg aku lalu sunyi, sensorang..
perasan ada motor follow aku dari belakang..apa lagi kayuh lah laju lagi..takot, nak nangis..
sekali motor tu lalu seiring ngan aku..lelaki baju hitam, jaket hitam, aku pndang dia..aku cam sampai skrg..
kayuh laju cam mana pon, aku basikal..dia motor..
dia raba aku punya tuut..siap cakap jaga elok-elok..

kebetulan waktu tu ada budak lelaki naik basikal keluar dari kawasan rumah dia, cepat cepat aku pergi kat dia..nak menangis, tp x nangis..
motor tu terus pergi laju..

aku terus x pikir apa sampai sekolah..tak tahu kenapa..xde perasaan..nak citer kat member kot kena gelak..kat mak bapak, takot kena marah, takot..start esok dan terusnya, aku tak berani sensorang, pergi atau balik sekolah..

sampai sekarang, aku x pernah citer benda ni kat parents kat tunang..kat sini? biarlah..bukan org kenal.

tp effect nya, sampai skrg..aku rasa macam takot-takot..serius x tipu..macam ade rasa takot. entah.

lelaki tu dah kena tgkap..kuar paper lagi selang beberapa bulan...sebab merogol budak sekolah kawasan rumah aku jugak..budak pompuan tu pon duduk dkt ngan umah aku, aku knl..dia pon naik basikal..sama macma aaku, cume x rapat je..mak aku cakap kat aku, tunjuk paper tu kat aku..aku tahu muka dia dalam paper tu..

cuma ade rasa bersyukur sikit waktu tu..nak lupa, memang susah.

Tu baru kena macam tu. Kalau kes rogol tak tahulah aku. Nauzubillah. Mintak dijauhkan.

SUSPEN VETUL!FELAKON MANE SATU NI..HMM CIAN SGGUH ADIK TU.. CELAKA PUNYA VAPA TIRI!

siapaaa..
asyik nak speku letih la

perlu ke speku? siapa pun budak tu tak penting. yg penting pak tiri sengal selamat dipenjarakan supaya mangsa boleh hidup normal, kalau boleh kena sebat 20 kali.

Follow Us
fire_place replied at 13-5-2015 11:22 AM
No1 tu xsemestiny..sbb bapak tiri aku dulu sekolah pondok,alim dan kuat ke surau,masjid kadang kal ...

setuju esp. yg no.3 tu...yg pernah melalui je tau mcm mana..nak tido pon xlena...sentiasa berjaga2

fire_place replied at 13-5-2015 11:22 AM
No1 tu xsemestiny..sbb bapak tiri aku dulu sekolah pondok,alim dan kuat ke surau,masjid kadang kal ...

bukankah pembekap bapak tiri hip hop dolu juga mengatakan

'tak mungkin lah si fulan itu merogol anak tirinya sbb fulan itu seorang yg warok'

sehinggakan ada pula keluar plot kalah cerita tamil kononnya si anak tiri dan ibu kandungnya mempitenah si bapa tiri hip hop kerana bapa tiri yg warok itu mengajak ke arah hidup yg lebih islamik.

bagaimanapun mahkamah memutuskan bapa tiri itu tetap bersalah berdasarkan bukti yg ada.

Edited by ida88 at 13-5-2015 02:26 PM
Santeira replied at 13-5-2015 02:12 PM

'tak mungkin lah si fulan itu merogol ...

sudahnye penyokong pak tiri hiphop ala2 speechless je kan lps tu....tak sangka watak alim warak gitu rupenye paedo
padan muke..sokong la pedo mcm tu

kesian sgt2 mangsa2 paedo ....hrp budak2 tu baek2 sje skrg ni dlm mengharungi kehidupan mendtg

ida88 replied at 13-5-2015 02:24 PM
sudahnye penyokong pak tiri hiphop ala2 speechless je kan lps tu....tak sangka watak alim warak gi ...

kalau tak silap imej islamik bapa tiri hip hop tu pun ditampilkan lepas dia dah ditangkap polis tentang kes pedo tu, sebelum tu beliau aman2 saja mengajar BBNU vokal, muzik dan menari di studio. videonya ada saya simpan dlm hardddisk, entah utk apa. maybe a reminder.

Santeira replied at 13-5-2015 02:12 PM

'tak mungkin lah si fulan itu merogol ...

Pembekap2 ni lah sengal teramat..mcm aku dulu kena lempang sbb dituduh aku plk nak goda bapak tiri.dan wujud pembekap yg bodoh sgt ni lah mangsa takut nak laporkan.lg2 bila mana org tu warak,alim.
Silap2 kita plk dituduh fitnah.

Trauma aku..sehingga dgn suami aku sdiri pun aku pesan kalau apa2 kn anak perempuan aku,siap lah..suami aku siap tanya dia tu nmpk mcm perogol ke.sbb zaman skrg bukan xwujud bapak kandung pun boleh mkn anak.sbgai ibu sila hati2.dgn adik,pakcik ke bjanggut panjang lutut ke apa pun jgn 100% pcaya.ni pandangan aku

ida88 replied at 13-5-2015 02:24 PM
sudahnye penyokong pak tiri hiphop ala2 speechless je kan lps tu....tak sangka watak alim warak gi ...

Ya..dan aku yakin si pembekap bapak tiri gitu,kalau pape jd kat anak dia.mesti dia jenis menafikan..jenis org yg akan salahkan anak tu pulak.

Edited by esteryen at 13-5-2015 02:56 PM
giyomi replied at 13-5-2015 08:49 AM
Kimak bodo macam ko mmg tak reti, when I said jilat jari, kebanyakkan dari kita pon do that when w ...

U ni memang mental..
baik u gi check ur otak..

U tulis syiok sampai jilat jari means thumbs bla bla bla of course i faham maksud jilat jari bla blanbla tu TAPI u mmg MENTAL bila fikir yg MANGSA ROGOL AKAN SYIOK SAMPAI JILAT JARI

Cuma orang MENTAL ada problem je will thinks MANGSA enjoy di rogolI!

And hahahaas orang yg ada didikan agama? Pastu pula "PADAN MUKA" sekiranya orang tu is Mangsa ROGOL??

Like i stressed, u ni mental n confirmed u ni not female n yes maybe a HESHE- no wonder u akan syiok sampai jilat jari kalau ada yg "rogol" u..kalau ada yg sanggup le.

semoga bapak tiri tu kne hukuman yg setimpal..
kuang ajq sungguh!

AgentKey replied at 12-5-2015 06:37 PM
'So to say my family are all educated ada didikan agama yg cukup so it's not a concern.[/backcolor ...

seorang paedo ni tak kira tahap education or keimanan pun..It could be anyone yang kita kenal. My mom dulu penolong kanan HEM and dia pnah citer one of her student dtg mengadu ttg kejinya bapak sndiri nak memakan anaknya. Belum dapat lg, tapi tgh berusaha sbb anaknya ni pun xdela bendul bagi straight kat ayah. Dia tunjuk kat my mom SMS yg ayah dia hantar..i xtau la in details apa yg dia ckp tp based on my mom punya stories, mmg menggelikan. Hujah ayah dia, ko anak aku. aku yg produce ko. so, dari ko hilangkan dara ko kat lelaki tah mana2, baik ayah sndiri yg buat. siap ckp, many of his frens doing it, so, this is not a big issue. According to his disturbed mind la.
This so called dad ni a Master holder, and working as an officer kat GLC company. You see? Education level x menentukan tahap kekejian perangai seseorang tu. Skrg, I ada 2 toddlers, dua2 girl...walau sepercaya mana pun i pada husband, tiap kali i basuh kencing or berak anak, i akan belek2 tengok ade ke apa2 kelainan pada kemaluan anak2 i...biarlah org nak ckp ape, asalkan anak2 I selamat.

fire_place replied at 13-5-2015 02:29 PM
Pembekap2 ni lah sengal teramat..mcm aku dulu kena lempang sbb dituduh aku plk nak goda bapak tiri ...

from what I know, the family members of this man masih lagi berdiri teguh blkg mamat nih. come on, ko ckp budak tu buat citer....habis tu, semua experts dlm kes ni, bodoh sgt ke smpi kena tipu dgn budak ni? Police interrogation bukan benda mudah. You will be questioned again and again and again hari2. Hari2 soalan sama, pada setiap masa. If kes ni fabricated, budak ni dgn senang boleh lupa jalan cerita or cerita akan x konsisten. Unless she is telling the truth.

Note: Thread has been banned by manager

chazey replied at 12-5-2015 04:40 PM
Seperti biasa,

Forumner caprut melahirkan komen2 bangang bila baca kes sebegini.

Kan... aku rasa yg buat statement ni sebenarnya gila S***. Sebab tu asalkan S*** je dikatakan sedap. Ingat sedap ke kena rogol. Orang dewasa pon belum tentu berani nak report polis, inikan pulak budak. Aku pon turut mendoakan agar kena la batang hidung si pengomen tu. Biar menangis terduduk...

putriTS replied at 13-5-2015 07:16 AM
seorang paedo ni tak kira tahap education or keimanan pun..It could be anyone yang kita kenal. My  ...

Me too. I x bagi pon laki I tukarkan nappies unless I xde kat rumah or tengah solat. Masa2 lain I yg tukar... Mandikan pon sama. Biarlan dihencap memanjakan suami, I rela. Laki tu biarlah dia buatkan susu ke, buang sampah or kemas baju.

eii... iols kan.. pakcik iolss dok gosok2 belakang badan pon dah gigil satu badan... inikan pulak dipegang pada tempat tak sepatutnya.... harus trauma mangsa...