CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tobby

[Tempatan] Terima kasih PM dengar hujah kami penjawat awam - Dr Noor Hisham

axl_bach replied at 8-1-2021 02:01 PM
Rasanya next PRU , Abah Mahiaddin bleh menang berhensem

kali ni klu dia buat PRU, bukan lagi menang berhensem, tp kalah terlungkup. Semakin lama semakin bodoh semua orang orang dlm kerajaan kita ni. Tak kiralah PH atau BN ke Bersatu ke. Aku dah putus harap dgn negara ni. Msia ni ibarat sinking ship, tunggu nak mati saja kita rakyat

axl_bach replied at 8-1-2021 01:50 PM
Alhamdulillah. Nasib baik PM yg ini dengar cakap profesional seperti Dato Dr Hisham.. Kalau macam PM ...

Kahkahkah dodol suka kau throwback benang2 sebegini. Nampak yah cacai2 pemuja abahcow dan menteri air suam punya reaction dulu dan sekarang

Agak2 @harizs tenang lagi atau tidak sekarang ni? Maklumlah, kes mencecah 3k sehari tpi abahcow diam membisu jah takdak apa2 tindakan pon. Agaknya sedang bertenang dirumah? Moga sihat2 belaka semua.

dodolgemok replied at 8-1-2021 03:58 PM
Kahkahkah dodol suka kau throwback benang2 sebegini. Nampak yah cacai2 pemuja abahcow dan menteri  ...

Abah Mahiaddin yg prihatin lagi berpenjana

#PasrahRedhaSyukurSeadanya

dodolgemok replied at 8-1-2021 03:59 PM
Agak2 @harizs tenang lagi atau tidak sekarang ni? Maklumlah, kes mencecah 3k sehari tpi abahcow diam ...

Masuk gua lah tu gamaknya......

Peterpan17 replied at 8-1-2021 03:46 PM
kali ni klu dia buat PRU, bukan lagi menang berhensem, tp kalah terlungkup. Semakin lama semakin b ...

Hahahaha, dari imej harum mewangi now dah makan sumpah dan caci....

Sbb tu aku ckp dulu yg beriya puji kerajaan baru ni tgu jer 5-6 bln....hakikatnya jadi kerajaan ni xkan popular

Follow Us
axl_bach replied at 8-1-2021 11:42 PM
Hahahaha, dari imej harum mewangi now dah makan sumpah dan caci....

Sbb tu aku ckp dulu yg beri ...

orang politik kan. mmg tak boleh pakai satu sen pun.

Peterpan17 replied at 10-1-2021 09:09 PM
orang politik kan. mmg tak boleh pakai satu sen pun.

Pejilat2 dan pesembah2 kerajaan skang ni pun dah malu nk bersuara, asyik genggam kemaluan sendiri jer

axl_bach replied at 10-1-2021 09:16 PM
Pejilat2 dan pesembah2 kerajaan skang ni pun dah malu nk bersuara, asyik genggam kemaluan sendiri  ...

lantaklah. bagi aku politician semua sama saja. PH,BN,PN and whatnot. Opportunist dan tak guna satu sen pun. menyusahkan rakyat.

Peterpan17 replied at 11-1-2021 11:39 AM
lantaklah. bagi aku politician semua sama saja. PH,BN,PN and whatnot. Opportunist dan tak guna sat ...

Not all politician sama....aku yakin jer ada yg lurus, terutama pimpinan2 PAS.....

DG mesti rasa menyesal terlalu awal berterima kasih kpd abahkow

Awal apanya..ucap tahun lepas tu lama la juga

Maaf TT, saya ingin mengambil kesempatan menyatakan pendapat saya peribadi.

TT menyampaikan posting yg disambt mesra dgn sahabat2 yg seangkatan, jelas menzahirkan TT tidak mesra dgn PH. PH tidak pun lagi memegang tampok kerajaan, namun kekurangan/kegagalan PH waktu dulu terus dibaca, disebut2 ulang spt tak akan ada sudahnya. Dn semua kejelikan trs disandarkan kpd andaian berkalau2.

Dlm keadaan negara dn rakyat menghadapi sasana yg tidak sejahtera, bimbang lagi gawat, pihak tentera KKM sedang  bertungkus lumus mengatur  cara mengatasi keadaan, di kala masih ramai rakyat yg tak habis fikir bimbang ttng kepastian masa depan, TT tak sudah2 bercakap ttng kegagalan kerajaan terdahulu. Yg tak relevan pada hari ini, kenapa nak diratib sokmo? Move on laa.....Untuk seketika, just kiv dulu. Pemikiran dn pemerhatian rakyat skr ini perlu disemangatkan untuk bersabar, memberikan kerjasama, patuhi SOP, di samping berdoa semoga pencaroba covid ini teratasi dan kehidpan rakyat kembali sejahtera.

Marah dn benci kat PH, InsyaAllah PRU nanti buatlah pilihan. Sementara ini, jgnlah terlalu mengocak opini rakyat mengajak kpd kekesalan dn rungtan. Ramai jga rakyat yg berterima kasih kpd pemerintahan PM skr ttpi tetap je ada suara2 sumbang yg tak selari dgn sokongan. Suara2 beginilah, yg menyokong, yg membangkang, yg memuji yg menyindir-perli, menjadikan pemikiran rakyat berserabut dn lemas dgn sandiwara politik negara.

irish_ieka replied at 4-6-2020 06:15 PM
Alhamdulillah Allah datangkan kerajaan baru t the perfect time. tq PM, DG, Sabri Yunus, frontliners  ...

Alahai awak........ mane datangnya Sabri Yunus plak ni?  Cuba semak balek?

axl_bach replied at 11-1-2021 12:22 PM
Not all politician sama....aku yakin jer ada yg lurus, terutama pimpinan2 PAS.....

Pffff!! itu pun 2x5. Selepas TGNA, aku tak nmpk ada yg blh diguna pakai dlm PAS. Mgkn yg ada bagus tp dah disuruh dok diam diam. Jgn  ckp apa apa.