CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: misstomato

Perihal kakak ipar ku lagi

aku bersyukur aku ada 5 akak ipar ...3 kakak suami dah 2 isteri abang abang aku.  Semuanya sangat baik dan ambil berat terhadap aku sekeluarga.  Kami pernah susah sebab bisness laki aku lingkup dan laki aku kena bankrapsi....pastu laki aku tak de kerja tetap 2 tahun...aku mmg tak kerja dah ..dulu 20 tahun kerja pastu bila laki aku dah stabil aku berhenti...anak aku ada 5 orang..

Kakak kakak ipar aku lah yg selalu bagi duit belanja kat kami...kalau dtg bawak lauk mentah bagi penuh peti sejuk..anak aku yg sekolah asrama dorang tanggung setiap bulan.  Selalu tanya kabar adik dia mcmmana..

Kakak ipar sebelah aku lak..tak pernah marah kalau abang abang aku bantu aku malah dorang semua sama sama doakan ekonomi kami pulih...Rumah hampir nak kena lelong...rumah yg kami duk dekat 20tahun sebab laki aku dah bankrap...Biras aku yg tolong bayarkan dulu bagi setel hutang. Isteri pada abang suami aku.  Biras aku tu mualaf.

Keluarga kami bukan kaya raya ..tp Alhamdulillah mereka sangat pemurah dengan keluarga.  Sekarang Alhamdulillah..suami dah dpt kerja dan dah boleh tanggung keluarga ..

Semuga Allah merahmati keluarga kami semua..

Owh..belum cite kak ipar aku.lg hauk. Huhu

misstomato replied at 18-8-2016 12:59 PM
Kakak iparku... ingatkan bila dah bersuami semula, menjadi normal tapi tidak juga rupanya. Dia meraj ...

TT...kakak ipar u dah mmg jenis sensitive takan u pun turut jd sensitive...selagi dia x menyusahkan hidup u suami isteri x yah la layan kesensitivian dia tuh.. u pun tahu dia nak perhatian...biarkanlah..x jd kudis pun kalau u layan atau abaikan...u kawin adik dia takan kakak dia u ketepikan...

abaikan je tak perlu perbesarkan

Sume cite pasal kakak ipar. Iols plak yg hauk jahat nye ialah biras... Adik ipar punye husband...

Joannalee replied at 11-10-2016 08:44 PM
Sume cite pasal kakak ipar. Iols plak yg hauk jahat nye ialah biras... Adik ipar punye husband...

Kalau Dia Tak directly jahat dgn hang...naper hang bother????

Follow Us
maannaakautau replied at 14-10-2016 10:11 AM

Dia mmg jenis nak kan perhatian aje aku rasa. Ko anggap je la dia mcm kawan2..kan normal aje tolong kawan..tolong dia masa berpantang
..bukan dia wat jahat ngn ko pun. Kalau rasa waktu mcm ko malas2  ko wat je la tak tau.
Waktu rajin ko baik2 je la.
Takyah la nk pindah bagai.serabut otak.layan bila mood ko rasa nk layan.abaikan bila ko rasa malas.

maannaakautau replied at 14-10-2016 10:11 AM

Perlu ke nak explain secara detail????  

Joannalee replied at 14-10-2016 01:51 PM
Perlu ke nak explain secara detail????

Lain kali kalau Tak mahu batang berjuntai laki jadik tegak macam bendera...jangan pakai spaghetti TOP dgn tanga bottom...paham Tak kiasan manak Nee????

tamanros replied at 14-10-2016 10:54 AM
Dia mmg jenis nak kan perhatian aje aku rasa. Ko anggap je la dia mcm kawan2..kan normal aje tolon ...

Hang nee wrong channel kah????

maannaakautau replied at 14-10-2016 02:29 PM
Lain kali kalau Tak mahu batang berjuntai laki jadik tegak macam bendera...jangan pakai spaghetti  ...

Jantan miang asyik fike ke lain. Berselufung bertelekung berjubah labuh pun x kire tegak jugak... Kan

Joannalee replied at 14-10-2016 04:07 PM
Jantan miang asyik fike ke lain. Berselufung bertelekung berjubah labuh pun x kire tegak jugak...  ...

Fitrah kejadian kaum adam ...suka pada keindahan, yang kelihatan cantik....

Dan mungkin dalam keadaan hang sendirik, berselubung, bertelekungnya diri hang itu dilihat oleh laki hang sebagai lebih indah/ menghairahkan dari hang without seutas benang pun kat tubuh( bogel)........hence ketegakkan laki hang....Kan??

maannaakautau replied at 15-10-2016 07:56 AM
Fitrah kejadian kaum adam ...suka pada keindahan, yang kelihatan cantik....

Dan mungkin dalam k ...

Antara kaum tu blh control atau x la... Klu nk bg pendapat pun ... Bg la secara jelas... X berapa nk fhm ape yg cube disampaikan

tintopten replied at 20-9-2016 11:31 AM
aku bersyukur aku ada 5 akak ipar ...3 kakak suami dah 2 isteri abang abang aku.  Semuanya sangat ba ...

alhamdulillah.. seronok dengar

Hey bro! Hi kawan2!!

Nikmati bonus deposit anda dialu-alukan pada deposit pertama, kedua dan ketiga anda sehingga 254% sekarang !!!

Hari2 miskin, bila la nak kaya!!!

12
Return to list New