CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: zeitsev

burden!

judicata replied at 22-11-2016 11:52 AM
Tak betul. Org pisces yg i kenal tak sensitip pun dgn perasaan org. Dia lebih ke dia sahaja. Pastu ...

Back to topic please.....

Hana replied at 21-11-2016 01:18 AM
abes le ko. Duk sebumbung dgn "perfectionist".

dah ada thread borak2. tapi, thread tu seti ...

Hang untungler...laki Tak perlu jadi perfectionist..janji dapat jadikan hang barua...kuar kerja...dapat duit...tolak kasi Abang....( in a quiet way)

Rate

1

chazey replied at 20-11-2016 03:03 PM
Leo ni akhir bulan 7 dan awal bulan 8. Betul la tu.  Leo ni narsisis bagi aku. Memang attention  ...

Abang iols leo,buaya tembaga sejati

Senyap dah TT.
Pertanyaan bab nafkah langsung tak jawab.
Eheh

aku tertarik lah ngan post ko nie..selalunya lelaki lepas cerai byk kita dengar yang xmo nak bertangungjawab kat anak-anak.. tapi ko bagus..

aku doakan semoga urusan ko dipermudahkan Allah s.w.t dan dapatlah ko nengok anak ko nantyi..amin3

TT, Meh update sini.   Abaikan jer post yg dah ke laut tuh.  Dorang ni mmg mula2 beramas mesra   lepas tuh kang  tarik2 rambut.

Follow Us
aku cobak bagi nasehat lagik

kadang..sejahat2 manusia akan kalah bila kita beri kebaikan padanya..hentikan segala perselisihan..walopun amat sakit bila diingat apa yg dia buat..bab aib2 mengaib tu sekadar picisan utk menredakan gelodak dijiwa. bukan nk medendam makan dalam.

tiba masa..masing2 kena akur turning point dia kt mana. tiba2 yg jahil itu mulai sedar dimana silap diri..tapi ckupla dia baik uitk diri dan teman baru menanti..anak2 tetap tepelihara kasih sayang dan bukan jadi mangsa keadaan.

sekian..kesian dari dari sy aka satu kapal tapi lain route. hehe..

rospinki replied at 23-11-2016 01:00 PM
aku cobak bagi nasehat lagik

kadang..sejahat2 manusia akan kalah bila kita beri kebaikan padanya. ...

Rambut gugur 2 kati dah tampal balik belum???
Nasihat kohnon....

Hana replied at 21-11-2016 12:17 AM
wahh..kita geng le.
yang pasti kuat berangan la.  u suka berangan tak? i suka tau citer2 ...

kelakar aku baca posting Hana ni

aku setuju je bawak lari. kalau duk tggu "Allah tentukan" tu mcm pemalas benar nk susahkan badan. bila masanya tiba ko mngkin dh kerugian 10 15 20+ tahun lebih.

baik bertindak dan biar ko pulak yg tentukan permainan. lembik benar klu ko tahu rmh kat mn tapi x brani "serang"

zeitsev replied at 16-11-2016 08:19 PM
just imagine lah kan..aku nak tengok time raya puasa aritu tak dapat. nak jmpe time birthday dia pun ...

Sedihnya.. terus menitik air mata aku    semoga Allah bg ko jalan keluar dari masalah ni.. mintak lah sungguh2 dgn Allah.. Dia maha mendengar

Kau bg nafkah anak tak? Kalo tak bg takyah la acah2 nk jd bapak kerinduan.. slh satu punca wife tak bg jumpe mungkin sb kau culas dlm bg nafkaj ank sblm ni..kot wife je tanggung ank sblm ni..mg takde ayah pon takpe . Tp lain speku aku ni..mintak mahap la yeww

my 2 cents.. move on la, ko ni mmg x kenal sifat perempuan, kate la camne pun, perempuan ni luaran je die tunjuk keras, panas baran and watsoever la you can say.. tapi dalam hati die rapuh.. i bet she still crying when thinks of ur fail marriage.. and sebagai tanda protes/tak puasa hati die tunjuk dengan x bagi ko jumpa anak. bonding mak dengan anak please jgn pertikaikan.. se sayang mane pun ko dengan anak.. hanya mak jugak yg lebih sayang anak sebab die yg lahirkan zuriat ko.. jahit parut still ade.. laki tak rase sume ni.. please move on cari perempuan lain buat anak lain.. its not so difficult pun for men lebih2 lagi ko dah stated mmg ko dah x sayangkan mak die lagi. buat sementara jgn kacau die or your anak for the sake of everybody peace. times will come when she's ready to give you see your son again, not to say yg ko tak berhak.. tapi pleaseeeee give her time.. perempuan ni manusia yang sangat emosi.. mmg dah tuhan jadikan begitu..

Hana replied at 21-11-2016 12:27 AM
aku nak tambah passal scorpio.
kuat perahsia. tak open.
betul tak? ke, tak betul?

Betul sangat ho!

Tapi dua2 kawan Scorpio aku boleh pula open up kat aku. Terus aku perasan aku pendengar yang baik sebab boleh dapat trust deyol.

BingkaUbi replied at 21-11-2016 11:53 AM
sapa bespren aku sundal? Tau la dah nak menjanda kejap lagi, tak payah ler heboh seantaro porum? N ...

Padan muka kena warning. See betapa aku disayangi - tayah aku tekan button report pon ada orang tolong tekan.  

Genkidesuka replied at 21-11-2016 11:36 AM
It's the same thing, dik.  Cuba fikir balik.  Contohnya:  Katakan dalam analisis personaliti utk b ...

Ya ampun kau ini kak.

Aku tak obses percaya tiap hari hadap pun segala ramalan zodiak bagai itu!

Aku cuma observe perangai kawan2 aku jah! Bila ada persamaan perangai kawan2 aku yang lahir di bulan yang sama,  aku buat konklusi sendiri!

Apa la ko ni kak siap ada ayat terpengaruh bla barat bla.

Btw,

@zeitseiv

Hany hapdet?

chazey replied at 1-12-2016 01:10 AM
Betul sangat ho!

Tapi dua2 kawan Scorpio aku boleh pula open up kat aku. Terus aku perasan aku ...

Weiiiiiiiiii .......to be J model, back to topic....please

poison_paradise replied at 29-11-2016 05:15 PM
Kau bg nafkah anak tak? Kalo tak bg takyah la acah2 nk jd bapak kerinduan.. slh satu punca wife tak  ...

I suspek tak...
Rasanya dah berapa org forumer tanya bab nafkah,langsung tak jawab.
TT ni set ayah kerinduan yang nak jumpa anak tapi tak nak jaga anak agaknya.
Kalau betul dia rindu anak dan sedia nak jaga anak, bawa je lari anak tu bagai di cadang sesetengah forumer.

chazey replied at 1-12-2016 01:14 AM
Padan muka kena warning. See betapa aku disayangi - tayah aku tekan button report pon ada orang to ...

mcm budak2 pangai..