CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: G3N[X]

nak tau cerita seram korang semasa bangku sekolah

...kat sekolah aku dulu ada kes kena rasuk ni..sebab sekolah tepi kaki gunung raya pulau langkawi.....20 org lebih kena rasok....riuh satu sekolah..budak pompuanlah yg paling ramai kena rasuk...aku ambik bahgian bab2 jaga,kejar mengejar...ditakdirkan sorang budak tu jenis 'lembut'..tapi bdn besaq....duk tak duk dia kena rasok....dia lari ke area belakang nak balik masuk hutan gunung raya tu...time tu hantu tu mengamok sebab org buat perumahan area tu....aku dgn memember yg lain cheregaslah mengejarnya....gilaaaaaaaaaaa punya laju...member aku tu yg athlit 100m pun kena tinggal setiang....nasib baiklah tukang dewan makan tu jenis org berilmu gak..dia baca2 something terus dia tangkap budak tu...ustaz aku pun turut sama dalam aksi kejar mengejar ni....bila budak ni ditangkap..ustaz aku pilah pegang kat kepala n tengkok(paham bebetoi kepala n tengkok..bukan kepala takok...hahahahahahahaahaha)...aku lak pegang kaki....dahlah budak tu bdn besaq nak mampouis...ustaz aku pun tanyalah...'pasai apa hang mai kacau kami'..hantu budak tu jawab 'dah depa kacau tempat aku'...kami kepit ibu jari kaki dia dgn semanggang yg duk bakaq ikan tu dia reyau....ustaz aku kata...kalau hang janji takmau kacau kami lagi kami lepas.....jawapan hantu tu cukop menggelikan hati kami..'ok2..I promie'.....aku punyalah tak tahan nak tergelak....ustaz aku pun murah merah padam sebab tak tahan nak gelak....kawan2 aku yg lain dah habis gelak dah....hahahahahhahahahahaha
......pak menakan aku dulu lagilah best....jaga sekolah rendah sorang2 dia...dahlah sekolah aku tu bekas kubu tentera jepun....tiap2 malam dia jumpa..hantu jepun berkawadlah......hantu kawah berkawadlah............aku pun pernah jumpa...hantu pompuan..baju serba putih...tapi jln kaki tak pijak tanah....kecottttttttttttt betullah aku time tu...

Originally posted by J_Sky at 23-5-2004 02:08 PM:
...kat sekolah aku dulu ada kes kena rasuk ni..sebab sekolah tepi kaki gunung raya pulau langkawi.....20 org lebih kena rasok....riuh satu sekolah..budak pompuanlah yg paling ramai kena rasuk...aku ...

:kant:

ingat lepas tu dia jadik kurusss :lol

emm..macam pelik kan..mesti nak ganggu sekolah asrama..
tak pong paling femes..semua ITM..mana mana cawangan mesti ada cerita "hangat"...but heran lagik..memang betul jadik..

I dah banyak post cerita masa study kat ITM nie..kat mana ntah..heheh

wallahuahlam..

Originally posted by CatLady at 24-5-2004 01:03 PM:
emm..macam pelik kan..mesti nak ganggu sekolah asrama..
tak pong paling femes..semua ITM..mana mana cawangan mesti ada cerita "hangat"...but heran lagik..memang betul jadik..

I dah ...

cat sbb setiap tempat makhluk tu ada...
ermm ITM kuching fames dgn citer 'cindai' kan? story ler :bgrin:

Originally posted by eva at 24-5-2004 09:08 PM:

cat sbb setiap tempat makhluk tu ada...
ermm ITM kuching fames dgn citer 'cindai' kan? story ler :bgrin:

eva...pasal 'cindai' tu I,,tak tau sgt...I ex ITM kat melaya..hhehe
but..pasal kepala sawit nyer mahkluk ...I tau le..nasib baik kuat semangat..kussssss semangat..
.

Originally posted by CatLady at 25-5-2004 12:32 AM:

eva...pasal 'cindai' tu I,,tak tau sgt...I ex ITM kat melaya..hhehe
but..pasal kepala sawit nyer mahkluk ...I tau le..nasib baik kuat semangat..kussssss semangat..
.

eva teringat sikit cat citer 'cindai' tu...
my sis kata.. kalau bebudak menyanyi lagu ct cindai tu...
lepas maghrib bleh tengok kak pon buat acrobatic dr pokok ke pokok kat belakang hostel pompuan... tak tau la btol ke tidak.. hehehehe :lol

Follow Us
Originally posted by eva at 25-5-2004 09:45 PM:

eva teringat sikit cat citer 'cindai' tu...
my sis kata.. kalau bebudak menyanyi lagu ct cindai tu...
lepas maghrib bleh tengok kak pon buat acrobatic dr pokok ke pokok kat belakang hostel p ...

ur sis kat uitm sarawak ke dulu???

cok kat situ masa cindai tgh femes.. ehhehehe..

;)

Kat sekolah menengah tarak la...Tak penah dengar....tapi kalo kata sekolah rendah tue adala...tempat tue dedulu...bekas askar Jepun...dok pancung pala owang....(aku dengar dari mulut owang2 kat situ..):jeling:

Masih haku ingat lagik..member sekelas aku..pompuan la...dia nie cukup lemah semangat....errmm..dalam sebulan tue..adala 2,3 kali dia pengsan..meracau-racau...:gilaantik budaknya....errmm....tapi..tue la...jenuh gak..la Ustaz Zakaria nak tulung baca apa-apa....:ah:

Start darik situ..kami semua beringatla..tak bleh nak sonok-sonok sangat!!"Benda" tue memang suka owang yang terlalu sonok sampai lupa dirik...errmmm....satu lagik lemah semangat...adehlaa...
:kant:

tue laa masalahnya...skool G3N[X] pon sebab tue yg slalu timbul masalah...sbb bdak terlampau sonok...

Originally posted by CoKeLat-RaWkZ at 26-5-2004 12:47 AM:

ur sis kat uitm sarawak ke dulu???

cok kat situ masa cindai tgh femes.. ehhehehe..

yeah cok....
tp memang tak heran kan kalau dia pon buat acrobatic kat belakang tu..
sbb kan tu kws hutan kayu bakau...
erkk.. mesti dia suka org tengok dia terbang dr satu pokok ke pokok lain kan kan .. :bgrin:

Originally posted by G3N[X] at 26-5-2004 08:12 AM:
tue laa masalahnya...skool G3N[X] pon sebab tue yg slalu timbul masalah...sbb bdak terlampau sonok...

school eva bermusim..
time nak exam dan nak cuti la dia menganas..
ingatkan bebudak stress ke apa..
tapi amenda yg stressnya kalau satu school kena..
memang time dia nak berpesta kot :bgrin:

actually cindai 2 name lain bagi pontianak kan.... x sure la tapi penah mase time sek2 dulu ... aku pegi camp... masok ladang klape sawit .... sbelom masok diorang semua pesan kat kitorang jgn sebut cindai... pasal kalau benda 2 datang susah nak tolong.....

dalam ladag 2 ade 2 kuil hindu yg terbiar..... aku group girls yg last.. group laki yg diorang buat cecepat je... memule x tau pasal ape... rupe2nyer sorang bdak laki nie dia kene sampok dek antu sami.... dia jalan terus gie kuil 2... jenoh org keja dia.... pas2 tetibe ilang.....

dia sampai kat spot sorang abg ni... abg nie sepatot nyer mengilai mase org datang... abg 2 ngilai jer dia ngilai... ape lagi tangkap dia.... pas2 datang reramai bace ayat kursi... terus ok....

blom ok lagi....heheheh malam 2 member aku yg sorang nie satu bilik ngan dia... dia cite malam 2 diorang 1 bilik x leh tido pasal mamat nie dudok macam org betape sambil pejam mate pas2 bace jampi serapah dalam bahse e-bonda org india....

esok nyer dia dah ok.... 2 jer la...chaw

[ Last edited by krepek_pisang on 27-5-2004 at 01:52 PM ]

Ni bukan cite bohong.. ni memang cerita real... Aku antara yg terlibat mengejarnyer... bukan lawak ooo, satu sekolah kene. Pada yg pernah sekolah kat Raub ni, insyallah pernah dgr .... nantilah aku cite sbb dah meremang balik bulu roma... nak kene recall balik pengalaman seram ni...

exSMSTA

Originally posted by exDEVGRU at 27-5-2004 11:30 AM:
Ni bukan cite bohong.. ni memang cerita real... Aku antara yg terlibat mengejarnyer... bukan lawak ooo, satu sekolah kene. Pada yg pernah sekolah kat Raub ni, insyallah pernah dgr .... nantilah aku ...

cepatlah kami nak baca story tu

eiiiiiiii
takutnye
cikgu aku pnah cite ade skali tu
time die dok dlm rumah sorang2
die dgr ade org panggil die
"kak longggggggggggggggg"
pastu die pon dah dup dap2
die teringat ustaz die ckp kalau ade hantu panggil name
kite kene sahut pastu die pon sahut rrr
"sape tu?"
hantu tu pon jawab "saye ni"
cikgu aku pon teros panggil jiran seblah
jiran seblah die x nampak pape2 pon

Originally posted by J_Sky at 23/5/2004 10:08 PM:
...kat sekolah aku dulu ada kes kena rasuk ni..sebab sekolah tepi kaki gunung raya pulau langkawi.....20 org lebih kena rasok....riuh satu sekolah..budak pompuanlah yg paling ramai kena rasuk...aku ...

lawak tol hantu tu
kekeke die x gelakke time korang tgh gelak?

Originally posted by krepek_pisang at 27-5-2004 05:50 AM:
actually cindai 2 name lain bagi pontianak kan.... x sure la tapi penah mase time sek2 dulu ... aku pegi camp... masok ladang klape sawit .... sbelom masok diorang semua pesan kat kitorang jgn sebu ...

lepas nie kena tukar la nama dia ke :dia:..Pontianak Harum S"nd*l Malam.. :lol

cik pon nie kan..kalau ketuk paku besau kat belakang tengkuk dia..betul ke jadi manusia...macam cerita lam filem tu??? adakah rekaan semata mata??..

Emow Emow Emow...
perghh citer korang pepower siot...citer yang menatang dok kira orang tidur tue aku ader dengar dari mak usu aku...tapi menatang tue teddy bear dok atas lemari...lepas di tahu ada orang tak tidur dia ketawa bagai nak rak sambil tepuk tangan....kalo tak silap area tanjung malim citer nie

ishhh
ayah aku x percaye rr bab2 antu ni