CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: rafiz28

Menantu dari Neraka..

pumpkingirl replied at 27-9-2018 01:57 PM
Best cerita tt...pandai menulis..aku mmg slalu ikut cerita tt dari kes rumahtangga dgn xwife, kisah  ...

Kat mana cerita dgn ex wife tu?

nurkasih74 replied at 14-2-2021 12:11 PM
Kat mana cerita dgn ex wife tu?

Ohmai citer zaman bila ni i pun dah lupa beb hehe

yenil95 replied at 10-12-2020 08:54 AM
Achik dah dua kali khatam benang ni..kali kedua baca masih lagi rasa cerita cerita kat sini  ohsem.
...

Samalah kita. 2xbaca thread ni. Sihir ni wujud. Klu Ade org x caya x dpt nk kata ape lah.

rafiz28 replied at 17-9-2018 08:48 PM
Ustaz yg merawat mira tu bgi hint2 la sape yg buat..diorg kn xbole direct ckp tpi yg dgr bole phm. ...

kalau aku..ckp terus terang.. baru pesakit boleh ambik langkah berjaga jaga...
cuma, kalau susah nk ckp..baru x ckp..

Best baca semua kisah dalam ni... hati orang kita tak tau... tunggu kisah maid pinoy ni

Setan itu pun boneka yg Tuhan gerakkan dia....jgn pula mati dlm keadaan takutkan setan misalnya tgh2 bawa kereta nampak hantu lepas tu terkejut dan kemalangan.Tak sempat mengucap ...minta jauh la..

Sebab dlm kepala dok ingat itu hantu ini hantu 24jam ......
Sekadar berkongsi dan menegur..peringatan utk diri sendiri jua..maka ingatlah Tuhan 24jam dgn hati yg hidup..

Follow Us
Edited by mamichik at 3-11-2021 09:45 AM
ciklahcuteII replied at 29-5-2021 05:45 PM
kalau aku..ckp terus terang.. baru pesakit boleh ambik langkah berjaga jaga...
cuma, kalau susah n ...

tak boleh direct cakap sebab perawat pun tak pasti dengan betul siapa yg buat. kadang makhluk ni, dia tipu kita sebab nak laga-lagakan manusia. Cth, iolls pernah bawa kawan berubat. kisahnya bekas bakal mak mertua dia tuduh dia guna2kan tunang dia guna darah sendiri.Kononnya kaan iolls bagi makan/minum ke tunang dia ada campur darah dia. Kawan iolls ni sumpah dgn nama Allah dia tak buat. Bila selidik, bakal mak mertua tak jadi dia memang ada pendamping.. dia i mutawif, katanya dia ambil kat mekah.. wallahualam.  

lepas tu, kawan iolls pulak family dia (to be exact is bapak dia) ada saka keturunan yg katanya kuat juga sebab atok dia dulu pawang. cuma bapak dia ni doctor, jadi dia tak percaya makhluk2 tak nampak ni dan tak pernah buat apa2 ritual untuk saka tu. walaupun dia tak pernah jaga saka tu, saka tu ,masih jalankan 'kerja' dia jaga family kawan iolls ni.

ok.. bila iolls pi bawa kawan iolls berubat, perawat ni kata, ini masalah politik dunia makhluk2 bedua tu. Depa tak ngam. Bila tak ngam, manusia yg percaya kat dia ni (mak mertua tak jadi) jadi mangsa terpedaya dengan apa sahaja yg pendamping tu katakan.

Syaitan, iblis ni kan dah janji dgn Tuhan dia nak perdayakan anak adam sehingga hari kiamat. Sebab tu kita tak boleh percaya depa.

Walaupun masa perubatan tu, tiba2 org yg kena rasuk sebt nama si polan si polan sebagai org yg hantar sihir kat dia etc, pun kita tak boleh percaya. sebab kita tak tahu betul ke dia cakap. entah2 si amin nak lagakan mutu dgn ah chong. ah chong disebut sedangkan amin yg buat.

Bila kita sakit, disihir etc, berlapang dadalah..pohon dengan Allah.

Nak cari perawat pun minta izin dgn Allah.. minta.. "Ya Allah, aku memohon ampun kepada Mu, berilah petunjuk kepadaku untuk berubat. Sekiranya baik bagiku, kurniakanlah penyembuhannya dan lorongkanlah jalannya."

Mintalah dgn Allah doa mcm mana pun, lepas tu baru cari perawat. Jgn cari perawat dulu, baru minta dgn Allah.

Moga Allah lindungi kita dari fitnah makhluk. amin.

mamichik replied at 3-11-2021 09:41 AM
Edited by mamichik at 3-11-2021 09:45 AM

tak boleh direct cakap sebab perawat pun tak pasti denga ...

sebagai perawat Islam.. saya x minta dgn setan L atau jin kafir atau jin Islam.. utk tahu kedudukan atau punca sesuatu penyakit atau masalah..

terkadang ada kata sihir, tapi.. saya tgk..ia bkn sihir..

bgtu jg bila pesakit rasa yg buat dia ialah org sekian sekian.. x semestinya.. org tersebut yg saya sebutkan. saya akan minta senarai nama.. dan scan sorang demi seorg.. jika bkn..saya akan minta atau bgtau org lain.. dan bkn spt dlm senarai..

pernah terjadi.. adik beradik bergaduh krn saka keturunan mrk buat hal.. menyamar jd mereka.. ini ada saya ceritakan dlm blog saya..

saya pernah tegor seorg pesakit saya krn.. dia pegi jumpa perawat Islam lain, yakni seorg ustaz yg terkenal jg di tempatnya.. ustaz tersebut menyebut sedara sisakit yg buat sihir ke atasnya.. saya tegor: jika bkn dia.. apa yg berlaku? kan satu fitnah..dan apakah dia sanggup g minta maaf dgn org tersebut?
mmg saya dapati bkn sedaranya..tapi mak sisakit sdri yg melakukan santau sbgai amalan.. saya nasihatkan sisakit agar menjauhkan diri dari ibunya agar dia terselamat..akhirnya..ibu santau tersebut mengorbankan siibu..

skrg, yg merekacipta virus covid19 pun menggunakan formula bercampur sihir.. dlm solat saya, saya nmpk kepala2 tanpa badan yg bergerak laju berkejaran mencari mangsa.. tu yg saya mohon dari Allah utk menyerang mrk secara ruhani... utk menurunkan jumlahnya dari lebih 25000 kes kpd lingkungan 5000 kes sehari..

terbaru, saya mohon agar Allah turunkan kes ke 1000 kes sehari..tetapi..saya diminta utk melakukan serangan hingga ke kes minima sehari..dan saya perlu lebih tabah krn serangan balas dr puak iblis laknatullah dan keturunannya kpd saya jg lebih agresif , serangan ke hati, ke jiwa .. walaupun masa solat atau sdg zikir etc hampir setiap hari.. "suatu ungkitan dari Allah ttg dosa2 mrk terhadap manusia..mrk lah puncanya.."

ciklahcuteII replied at 3-11-2021 01:46 PM
sebagai perawat Islam.. saya x minta dgn setan L atau jin kafir atau jin Islam.. utk tahu keduduka ...

Merapek apa ni

sebagai perawat Islam.. saya x minta dgn setan L atau jin kafir atau jin Islam.. utk tahu keduduka ...

Perenggan 1-5 boleh kuterima, masuk part covid terus rasa mcm minum banyak sgt air ketum. Lain macam highnya

Assalamualaikum ciklah.

Bukan semua org yg membaca dlm forum ni boleh hadam apa yg ciklah ckp. Bab virus Covid19 tu semua biar dijadikan rahsia Allah. Si D tunggu masa je utk muncul skrg ni.

evilcooler replied at 7-11-2021 03:14 PM
Assalamualaikum ciklah.

Bukan semua org yg membaca dlm forum ni boleh hadam apa yg ciklah ckp. B ...

tetap juga kena tentang virus covid19..
x pa la..jika hanya seorg ciklah yg melakukannya.. Allah ada

velvetkiss replied at 6-11-2021 11:34 AM
Perenggan 1-5 boleh kuterima, masuk part covid terus rasa mcm minum banyak sgt air ketum. Lain mac ...

sb kamu x pernah alami dan melihat alam yg lain.. ketum tu..utk kamu..

sepuluh tahun dulu.. setelah diserang bertalu2 oleh pontianak dr forumer forum ni.. saya terpaksa menyerang mrk semula..walaupun hanya bertindak berseorangan... ini ketum jgk?
jika kamu bc blog saya.. disebalik tabir misteri.. lg ketum la..

Edited by mamichik at 10-11-2021 09:16 AM

ciklah..

bab covid-19 tu saya reserve komen. sebab saya tak ada ilmu alam ghaib ni. Tapi saya yakin dan percaya virus ni juga makhluk Allah. Dari mana lahir dan datang nya, samada makhluk semata atau dengan campuran sihir, saya tak tahu sebab saya bukan dalam bidangnya. Sekiranya benar apa yg ciklah katakan ni, saya hanya mampu doakan supaya ciklah terus kuat dan semoga segala usaha membawa kebaikan buat kita semua, dengan izin Allah jua.

Br baca ni, best citer. Dh lama tk msk mps

ciklahcuteII replied at 9-11-2021 09:04 PM
sb kamu x pernah alami dan melihat alam yg lain.. ketum tu..utk kamu..

sepuluh tahun dulu. ...

Ciklah apa nama blog ciklah..
Share kt sini boleh..?..
Sy nak bca..

Sapa org yg minta awak serang COVID smpi jd kes yg minima? Blh tahu