CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: junkredish

All about ilmu pengasih/pemanis latest pengasih cenuai by wasntme

Originally posted by hafizuka at 14-3-2006 08:40 PM

mak aiii macam cerita aku je nih.... kantoi la pulak di forum cari ni kuang kuang kuang hehehe tapi aku blum kawin... awek aku masa nak tekel aku dulu macam tu la tapi bila dah dapat aku abis b ...

engkau guna ilmu pengasih ke kat awek ngkau

Ilmu pengseh kat awek...terpulang masing-masing...
kalau untuk kebaikan ok aku rasa...., kalau untuk amik kesempatan awek...tak digalakan...:hmm::hmm:

Originally posted by gee03 at 9-3-2006 03:18 PM
salamun qaulan minrabbirrahim tu adalah satu ayat dalam surah yasin.. biasa  
kalau baca yasin amalkan bila sampai ayat ni ulang sebyk tiga kali pastu sambung macam biasa.. kalau ada ayat pengasi ...

yaa-siin-ayat(58)
     Mereka juga beroleh ucapan salam sejahtera dari Tuhan Yang Maha Mengasihani.

Originally posted by razman_el at 28-3-2006 05:05 PM

yaa-siin-ayat(58)
     Mereka juga beroleh ucapan salam sejahtera dari Tuhan Yang Maha Mengasihani.

Ayat -ayat nie semua boleh digunakan untuk tujuan kebaikan,tapi kalau salah guna jawab sendiri!

Originally posted by gee03 at 14-3-2006 02:42 PM
naper dee la... dalam kategori sama ker

idak le.... teman dah tawin dah....
:cak::cak::cak::cak::cak:

nenek sebelah abah aku dulu ada amalkan ilmu utk namapak cantik..

nanti aku ceritakan lain kali yer

Follow Us
Originally posted by gee03 at 30-3-2006 02:59 PM
nenek sebelah abah aku dulu ada amalkan ilmu utk namapak cantik..

nanti aku ceritakan lain kali yer

Aku pernah juga dengar...tapi ada juga aku dengar petua nampak cantik, sesudah kita berwudhuk jangan dilap muka kita sampai kering, biarkania di muka supa meeresap kat liang-liang roma

tapi tak tau la ilmu yang nenek aku amalkan tu baik ato tak..

nenek aku dulu masa idup pernah tawarkan nak bagi ilmu tu kat mak aku tp mak aku tak nak.. sebab macam seru nama apa2 entah.. mak aku ambik satu jer.. ada la nama fatimah dan saidina ali.. aku pernah baca mak aku tulis atas kertas..

dan nenek klau masa nak meniggal nampak mcm [payah sikit.. nenek kau terlantar dalam sebulan sebelum meniggal.. dalam miggu terakhir nenek aku cakap nak tinggal kat umah aku dalam semiggu pastu..

dah terlebih semiggu.. masa nak anta balik rumah dia.. tubuh nenek aku tak boleh sentuh langsung sebab dia akan mengadu sakit.. walaupn cuma sentuh dgn hujung jari jer tanpa tekan... dan masa dok rumah aku tiap2 malam ada orang ketuk dinding ruamh aku kat tepi nenek aku tido.. aku tak persan, yang jaga dialh perasan..

masa dok tengah jaga nenek aku jugak buku lali kaki kirii aku tiba2 membengkak dan sakit sampai tak boleh nak jalan.. dah ler aku tukang buat air..terpaksa la aku cuti sekejap drpd membuat air utk tetamu
:cak:

terubok, ayat2 kau ni boleh di guna pakai ke..?? :stp:

aku baru bercerai minggu lepas, disebabkan orang ke-3. sebenarnya bila dikorek

[quote]Originally posted by LoLiPoP at 2-4-2006 08:05 PM
aku baru bercerai minggu lepas, disebabkan orang ke-3. sebenarnya bila dikorek

Originally posted by SQ154 at 3-4-2006 12:02 AM

Pekara nie memang nak convince tu susah ,well tapi ilmu pengasih ini ada beberapa mcm dari jenis yang putih & yang hitam. jenis yang putih yang mengunakan ayat -ayat al quran tapi jan disal ...

Perbanyakan sembayang hajat dan berdoa kepada Allah.

As a conclusion memang xde la ubat penawar kasih....too bad

kalau nak mintak doa bg org tu lupakan kita ada x?

aku nak mintak org tu senantiasa ingatkan aku. Tak lupakan aku. Ada tak?

tepuk bantal? pehtu? ajar ler.....

Barangsiapa yang membaca YASSIN sepenuhnya dan pada ayat ke 58 surah tersebut " SALAMUUN QAULAN MIN RABBIN RAHIM " diulang sebanyak 7 kali untuk 7 niat baik mu, Insyallah dengan izin yang maha esa dan maha kuasa, semua hajatmu akan dikabulkan.

Jika boleh niatkan sebegini:
1) YA-ALLAH YA-RAHIM, Ampunkan dosa-dosaku dan saudara-maraku
2) YA-ALLAH YA-RAHMAN, Kurniakan aku isteri,suami,anak-anak yang soleh dan mencintai islam
3) YA-ALLAH YA-RAZZAK, Kurniakan aku rezeki yang berkat,kerja yang baik dan berjaya didunia dan akhirat.
4) YA-ALLAH YA-JABBAR, Makbulkan hajat penghantar maklumat yang aku dapat ini
5) YA-ALLAH YA-MUTAQABBIR, Jauhkan aku dari sifat khianat dan munafiq dan miskin
6) YA-ALLAH YA-WADUUD, Kurniakan aku dan seluruh umat muhammad yang beriman kesihatan zahir batin
7) YA-ALLAH YA-ZALJALA LIWAL IKRAM, Makbulkanlah semua hajatku, dan redhaikanlah aku.....

nih salah satu la...

psl ayat surah yusof tuh...baca ayat 4 surah yusof tuh 3kali diikuti ngan ayat seribu dinar....hembus kat tapak tgn dan sapu kat muka....tp yg ini seswai utk suami isteri....

tp kalo niat nak muka nampak berseri2 ..org tgk muka kita pun cair ker..lembut hati ker..pun boleh...tp niat tuh mesti betul la...

lg satu, sentiasa dlm keadaan berwuduk....air wuduk tuh biarkan ia kering sendiri..takyah lap2 ngan tuala....

ade satu lg dlm surah yasin ayat 38 kalo tak silap(kalo silap tolong betulkan)...baca b4 kuar rmh @ jumpa org...

yg aku bg nih general...takde nak tujukan pengasih pd specific org...maksudnyer..semua tgk muka kita nampak manis...walaupun muka nih garang sebenarnyer...heheheehehehehehehehe

Originally posted by purple_orchid at 3-4-2006 05:35 PM
Barangsiapa yang membaca YASSIN sepenuhnya dan pada ayat ke 58 surah tersebut " SALAMUUN QAULAN MIN RABBIN RAHIM " diulang sebanyak 7 kali untuk 7 niat baik mu, Insyallah dengan izin yang ...

Apa kita dalam kesusahan atau kesulitan, apabila membaca Yasin..Ayat 82 "In-namaa amruhuu idzaa aradaa syai-an ayyaaqulla lahu kun fayakun.. yang bermakna Sesungguhnya keadaan nya, apabila dia kehendaki sesuatu hanyalah berkata jadilah maka ia terjadi. Ulang 7 kali apabila samapi di ayat itu niatkan hajat kita dalam hati..[ insyallah pasti akan terlupa pada orang itu] **** Tapi ingat jika apa yang dihajatkan itu untuk menaniaya orang maka akan menjadi dosa!

Originally posted by SQ154 at 10-4-2006 03:39 PM

Apa kita dalam kesusahan atau kesulitan, apabila membaca Yasin..Ayat 82 "In-namaa amruhuu idzaa aradaa syai-an ayyaaqulla lahu kun fayakun.. yang bermakna Sesungguhnya keadaan nya, apabila ...

Mungin Lolipop boleh cuba ini sebagai ikhtiar dan harus yakin ya, insyallah dengan izin Allah berjaya hendaknya.

Aku pernah terbaca artikel pasal imlu pengasih dari bulu burung cendrawasih.....