CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: naQi-tiRa

ditindih...?

penah kena tindih kat itm...mase nak tido suhu bilik biase le malam kan sejuk ngan kipas angen le ...dah lelap tuh tetibe rase bilik bebahang..badan berpeluh tak bley gerak...dengar surrounding bunyik sore mengeram ..lebih dari satu suara...dicampor adok dengan bunyik loceng...betol2 penik dalam tido...tapi entah kenape mate langsong tak tebukak cuma prasaan becampo baur maser tuh...bahgian perot rase bende berat..menjalar lagik...fight juga..baca ayat2 yang mana dapat...baca ayat kursi pastu akujerit Allahhhuakbarrr...trase bende kat perot tuh menjalar dan jatoh dari perot...kalo ko ade anak kucing ke lepak atas perot pastu bile kucing tu dah blah mesti korang rase perot ko ringan dan sejok balek kan?? hah camtu la rasenye...automatically aku rase balek suhu bilik yang normal..brangen gittiew..aku tekejot dalam gelap tu badan aku bepelohh...terus bukak lampu tido sampai pagi...alhamdulillahh lepas2 tu tak plak kena lagik..fuhhh...

kene tindih buat kali pertama...satu pengalaman manis yang tidak dapat ku lupakan..

ek eleh.. semlm pong haku da kne tindih lgik skali  siap bleh terpikir lgik apa yg dibincang lam porem nih
tp wa rasa.. bunyi2 aneh tu adalah bunyi nafas diri sundirik  sbb penah gak masa wa takleh gerak tu.. wa dgr bunyi wa berdengkor.. kah kah kah

Reply #23 316's post

Reply #23 316's post

mesti bekeghoh jek kan mcm kebau nak kena semelihh

Originally posted by ducati7 at 17-8-2007 02:39 PM

ko tidor terlentang  atau meniarap....selalu orang yang tidur(terlentang & meniarap) macam nih memang senang kena tindih...elakkan dari tidor macam tu atau ko letak bantal atas dada....baca ...

ehmm...tdur lh bgaimne pung...tetap kne gak...huishh...letih nak melayan bile kne mcm gini tau...

Follow Us

penat sgt kena la tindih...

gummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Reply #27 shiri_wakabe's post

eittt... ko kutuk aku ea....heppp...biase die neyh...

dulu pernah gak kene tindih, biasanya tempat2 tertentu...mungkin laluan dia...selepas dua kali kene tindih saya pergi mintak petua ngan sorang makcikni, dia soh saya gantung jerangau yang dia bagi kat dalam bilik saya...lepas tu ok dah....katanya itu bukanler tangkal ke apa....sekadar petua org dlu kala...

jerangau tu ape..?

Baru2 nie adik aku pun kena tindih die mmg bleh nampak antu2 nie la..malam pertama kene tindih die kate 'Long muke da la buruk ngeriii tull...adik aku siap tanye ko dtg dari mana?antu tu siap tunjuk kat belakang umh aku ada stor lama peninggalan nenek sedara aku...malam ke dua antu tue dtg lagi..malam ketiga tak tahan sgt adik aku merempat tdo dlm bilik mama aku..adik aku nie bab2 nampak makhlus halus nie da biasa da tp die kate kali nie die paling takut pasal muke die paling ngeriii...dahla tue hempap adik aku keras semacam je...bgn pg adik aku skt2 bdn..sampai nak benafas pun ssh bila da kena tindih...malam kedua antu tue just tdo sebelah adik aku cuma tertindih tgn die je..tp still sakit maaaa!

Reply #32 harehak's post

wah...ok la jgk klau t`tindih tangan sikit je...lgpun adik kau mmg leh nmpak bnda tu kan...nasib baik aku x mcm adik kau,blh ngk bnda2 mcmtu...mmg dh kna tindih ni rasa sesak nafas sesangat...penat...huhu...baru malam smlm aku kna lagi...lebih kurang kul 2-3 pagi...4 kali lawan,baru dpt tdur btul2...xleh lelap mata kjp je,trus kna....

Originally posted by naQi-tiRa at 21-8-2007 01:38 PM
wah...ok la jgk klau t`tindih tangan sikit je...lgpun adik kau mmg leh nmpak bnda tu kan...nasib baik aku x mcm adik kau,blh ngk bnda2 mcmtu...mmg dh kna tindih ni rasa sesak nafas sesangat...pen ...

cian kat korang....sib baiklah aku tak kena. ....

hey..jgn lah hndaknye ko kna ducati7.....seksa sangat....nsib baik msa kna tindih ni aku xpnah nmpak pun mnde tu...

actuallynye lh kan....amnde yg dok tindih kite tu ya..?and knape die nk tindih kite ek..?

masa kat asrama selalulah kena... sebelum tidur dah baca macam- macam. letak surah yasin bawah bantal.... sama jugak.

rasa macam dah panggil kengkawan tapi tak terkeluar suara....penat sangat

Reply #37 hananie's post

yup...pngalaman kite sama...tp kite x duk kat hostel...

TIPS NAK LEPASKAN DIRI > CUBA GERAKKAN JARI2 KAKI DULU!

aku dulu pon masa study selalu sangat kena tindih.. tidor camna pon .. menelentang ker, mengiring ker, boh bantal ker, berteman ker, kena gak..

satu malam tuh, time aku kena, aku dengar member aku sebelah aku tengah borak.. bila dah dapat lepas kena tindih tu, aku bukak mata.. nampak benda berbulu besar, tinggi sampai siling berdiri kat hujung katil.. aku tak berani tengok atas.. member aku yang sebelah aku tu bangun, kira duduk bawah benda tu.. bukak baju sambil borak ngan member aku lagi sorang.. huh.. aku cepat2 alih tempat.. esok nya termenong jer dok piker..

aku tanya member aku ada tak ko bangun bukak baju sambil cakap camnih2.. dia kata ada... huh...