CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Syndora

All about 'Pontianak' latest by JulietTheOrange cik pon atas kipas

ninjamerah This user has been deleted
Tapi heran aku..kat touilet tu gak laa port paling ramai org suka bila membuang tu sambil baca buku/paper berrjam jam..padahal proses pembuangan tu tak le lama mane..

>>>itu sebab tak belajar adab/sunnah masuk tandas.

lagi satu, di antara amalan yang tidak disukai jin ialah membaca surah al-Baqarah setiap malam.

:pmuka: bestla citer2 nie.. citerla lg geng..

dinda This user has been deleted
Seram gile cite korang.Nie Kite nak kongsilah satu cite tapi kena kat sepupu. Satu mlm sepupu nie saje nak balik kg(Felda Soharto,Tg Malim)sape2 penah pegi mesti tahu cite nie.

Malm tu sepupu balik ajak kekawan die nak tengok kg kononnye.Salah satu kawan die nie mulut tak kurang hebatnye celupar gile.Boleh die kate macammane rupe Cik Pon @ sekutu dgnnye.

Sepupu nie rilek je,cume die kate jgn cakap byk nanti die dengar.Mase diorg tengah borak2 betul sampai kat satu kawasan ,tak silap diorg panggil Kg Serigala ke ape..bunyi kuat pas tu Cik Pon nie boleh landing kat bonet kete diorg.Nasib baik kete pajero,kalau kancil abis kemek..Pucat masing2.

Sepupu cool je,yelah kg die .Tahulah cam ne nak handle. Member drive plahan2 sambil azan kuat2lah . Barulah Cik Pon tu pegi..

Sekian.TQ

dinda This user has been deleted
Sebeno nye cite tu tak abis lagi..nanati kalau senang kite cite balik..

au3 takut.. mlm nie dh le kuku kena stay..

ya allah...
seramnye...
ko mmg kuat semangat syd...
janganlah benda2 macam jadi kat aku :pray:

Follow Us
Originally posted by nuralisa at 11-8-2004 04:09 PM:
ya allah...
seramnye...
ko mmg kuat semangat syd...
janganlah benda2 macam jadi kat aku :pray:

Kuat semangat? Tak jugak...1st time jumpa dulu rasa cam nak luruh tempurung lutut..cuma tahan kan semangat tu je..kang kalo dia tau aku takut kang..lagi galak dia mengacau..

Dah lelama..dah biasa..kurang jugak la rasa takut tu...tapi rasa was was tu tetap ada..

bestnya.. citer korg... aku ingatkan aku sorg jer ader 6th sense... heheheh...
actually baru ari ni tergerak ati aku nak masuk kat forum Mystery, Paranormal, Super-natural ni... heheheh...

anyway.. kang biler aku free aku citer pengalaman aku plak ok...
skarang ni tgh wat assignment ler..

Kuatkan semangat dan tanamkan dalam hati masing-masing yang :-

Hantu tak hisap darah manusia, pernah ke korang dengar orang kena hisap darah oleh hantu?
Tetapi ramai orang yang mati kerana takutkan hantu, ialah, bila dah nampak semacam, lari pun lintang-pukang dan nasib tak baik, eksiden plak ngan lembu ke...apa ke....

makk oiii....ishhh..seram sgguh..
xsanggup rasanya...:geram: :nyorok:

A'kum...

first time masuk bod nih...best gak,interesting...seram nyer citer u all..hehe...keep up!

Originally posted by Ninz at 31-8-2004 09:20:
A'kum...

first time masuk bod nih...best gak,interesting...seram nyer citer u all..hehe...keep up!

hi ninz

Emow Emow Emow...
hantu nie dari golongan iblis ke jin ???
aku selalu dengar orang kater hantu nie sebenarnya jin...syaithan plak tak suka amik port kaco orang but menganggu iman manusia...jin lah yang dok suprise kat orang yang penakut dalam beberapa imej dan personaliti...betul ke ???

seram nyaaaaaaaa ....  tadi baca separuh terus log off /takut. Lepas tu masuk balik baca part one & part cindai -- sampai part cindai di siniiii ...arrrr
tak berani nak baca dahh .. kejap lagi nak print jer cerita ni. Rasa meremang pulak tengok saya errr :geram::geram:

rambut dia ada macam ni tak?

Originally posted by DARSITA at 2-9-2004 03:04 AM:
seram nyaaaaaaaa ....  tadi baca separuh terus log off /takut. Lepas tu masuk balik baca part one & part cindai -- sampai part cindai di siniiii ...arrrr
tak berani nak baca dahh .. kejap lagi ...

uiseh SM DAR, janganlah paste gambo tu kat sini kang ramai yang takut nak baca...hahahaha...

Dar!!!!!! apasal paste gambar tu kat situ!!! dahlah aku nie ada daya imiginasi yang tinggi... buang cepat!!

aku pun nak gak kongsi cerita.... masa aku study dulu, masa tu nak exam, kitaorang ramai study lebih kurang pukul 2am gitu, buka tingkap hostel luas2 (tingkat 3) seronok gak sebab bilik kitaorang ngadap hostel lelaki :bgrin:

tengah studi tu anjing menyalak2 tak henti2, ada sorang kakak nie mulut dia lepas sikit, dia marah kat anjing tu bising, orang tengah studi, tengah malam nak nyalak2 lagi.

kitaorang tak kisah, sebab ala ... dah biasa studi lewat2, tak lama pas tu, datang bau busuk.. ya Allah, tak terkata bau busuk tu busuk yang teramat sangat!! kitaorang pun saling berpandangan, terus lompat atas katil! member aku sorang ni baru amik wudu, nak semayang isya' selamba jer tarik langsir kemudian terus solat isya'

kitaorang semua nyorok bawah selimut, tak lama pas tu bau tu hilang.... member aku sambung baca Quran ....

yang best nyer, sok hari tu, bf aku tanya (bilik dia mengadap bilik aku) apasal suka sangat sidai telekung memalam buta? sidailah siang2, sidai malam buat orang kecut je tengok dari jauh...

aku siap meremang bulu roma, aku cakap tak sidai pun telekung, pas tu aku cerita pengalaman semalam, dia pun naik kecut gak!

moral of the story, jangan marah kat anjing nyalak tengah malam.... :no:

Originally posted by idase76 at 2-9-2004 05:46:
Dar!!!!!! apasal paste gambar tu kat situ!!! dahlah aku nie ada daya imiginasi yang tinggi... buang cepat!!

aku pun nak gak kongsi cerita.... masa aku study dulu, masa tu nak exam, kitaorang ram ...

sebut pasal anjing ni ingat la pulak kisah lelama time kat kolej...
kami satu bangunan terasa pelik..... dlm satu minggu tu dlm pukul 2-3 pagi kami akan dengar bunyi anjing menyalak... kuat pulak tu... semua org kecut nak kuar sbb anjing tu kat ground floor... kami takut anjing tu gigit atau terkam kami.. kat ground tu mostly member kami jugak..

tapi entah camana satu malam tu eva terbangun... so eva sometimes terbangun memalam dah tak bleh tido.. eva pon buat solat malam..so tgh nak solat tu tetiba dengar bunyi anjing menyalak... eva dan kwn pon buka pintu bilik (kami tingkat 3) nak tengok... kami nampak ada 2 ekor anjing warna hitam berbadan besar dan tinggi kat groundfloor berdekatan dgn tangga.. lama jugak anjing tu menyalak... bila dia tengok kami.. anjing2 tu naik tangga dan mungkin nak terkam kami...

kami cepat2 tutup pintu...tak sangka anjing2 tu besar... mcm German Shepherd! satu bangunan tau about it...

tak lama lepas tu kecoh satu hostel... sorang kwn kami yg dok kat groundfloor yg berdekatan dgn tangga hostel berjalan sekeliling kolej dgn hanya memakaii t-shirt dgn seluar bermuda je.. pastu muka dia penuh dgn bedak sejuk!

rupa-rupanya dengar citer dr roomates dia memang dia kena bomoh oleh pakcik dia sendiri.. pakcik dia nak bagi dia malu dan tak bagi dia habis study.. coz dia nie anak org kaya.. pakcik dia takut kalau diaambik alih business bapak dia keluarga dia makin kaya.. sian tengok kwn tu.. bukan setakat sekeliling dia tak pedulik... kebajikan diri dia sendiri pon dia tak kisah... sometimes dia akan kuar dr bilik dan menjerit2 kepada org yg lalu lalang.. pastu memacam la dia buat... last2 keluarga dia terpaksa berhentikan dia dr kolej

sebenarnya eva pon baik dgn dia tapi kesian btol tengok dia memang tak terurus selepas kena oleh pakcik yg busuk ati tu

Originally posted by idase76 at 1-9-04 09:46 PM:

[fly]antuu ambik budak ni anttu.. hi hi hi dantu ambillah budak ni anttu [/fly]

Saya tak pernah jumpa lagi, cuma pernah dengar suara Cik Pon ni ketawa mengilai ngilai .. tapi sebab tak pernah dengar dan tak pernah tau kampung tu ada langsuir/pontianak - so saya tak rasa takut langsung masa dgn suara dia.

Tapi bila dah tau ... truma kejap

[ Last edited by DARSITA on 2-9-2004 at 10:06 AM ]

kijam!!!kijam!!! kau memang kijam!!

darsita : hantu yg wife aku nampak dulu dia kata lebih kurang gambor tu la.... rambut panjang... pastu badan pendek, kaki panjang kalau tak silap.... yg seramnya... wife aku nampak muka antu tu... pucat je muka dia.... (wife aku masa tu dok asrama, lalu depan kelas dia, dia dgn member dia.. 2-2 lari balik ke rumah pak sedara dia... demam seminggu)