CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Dotz

Sekolahku di Tanjung Agas

Reply #59 Ax's post

dlu aku pnh mandi kt sungai mua ni time aku jd warden asrama laki .. bes .. lepak2 ngn buaye ..

tmpt yg keras yg aku dpn bgnn teknikel tu je ..

trigt zmn mude2 jd cegu

Balas #59 Ax\ catat

Ax, bangunan yg bumbung merah atas sekali tu bangunan baru ke? memang ada ke ha bangunan tu? aku takleh recall lah.. seingat aku ada 2 je bangunan asrama kat situ..

Balas #61 Ax\ catat

depan bangunan teknikal tu keras kenapa?

cite la.. dah takde kat sekolah tu berani la aku dengar.. kalo tidak, kirim salam!

Reply #56 Airis's post

laki aku takde plak cite apa2..mungkin dia lah hantunya..

hantu yg aku tgk tu? ala..dah lebih dopoloh tahun kejadian tu.. dia berdiri je pandang tepat kat aku tak gerak2. mula2 aku cam mamai2 aku ingat org br kuwa dr musollah pas semayang suboh. tp baru aku sedar subuh blom lagi. mende tu lak tak gerak2 pandang aku. mmg baju putih la. dia pegang sumthing- memula aku ingat dia pegang sejadah... tp rasa aku, since dia hantu - dia pegang baby kot ke batu nisan. (jauh laa lagi pon ak udah seram otak nak tenung lelama). cecepat laaa aku tutup pintu, campak segala baldi segala sabun and sambung tido.

mujur lah aku takde nampak apa2 lagi..dengar2 memalam bunyi2 merepek tu ade la gak kot.. paling menci kalau ade org ngigau2 bunyi menakutkan... hehehe

Reply #57 Airis's post

nama tu biarla rahsia sebab dia pakai tudung...tp dia pengawas paling comel la masa zaman dia..ni kata classmates aku yang lelaki..

Originally posted by Dotz at 13-4-2009 10:20 AM
ahahaha..nak aku bitau secara specific kerh? aku Dorm Budiman 6..SPM 2007..haa itu dia..secara detail..lol..

budiman 6 memang sesuatu sket..

aku dulu spm 98.. dorm aku budiman 8.. tapi kalau skarang budiman 7 ke bestari 7.. ntah laa.. yang pasti dorm paling hujung.. jauh dari toilet.. dulu dua dorm kat tengah2 tu kosong lama takde penghuni.. budiman 5 ada orang.. kalau nak pi toilet mencicit lari.. tak pun berjemaah ramai2.. aku penah dengar orang ngaji dalam tu.. seb baik ngaji jek.. kalau mengilai mampuihhh aku..

Follow Us

Reply #60 GwenStef's post

terpaksa sebab siang2 malas nak berebut tempat basuh baju & ampai...

masa tu takut2 berani...

Reply #62 Airis's post

bangunan bumbung merah confirm baru..tu bangunan apa yek?..

Reply #68 yenil95's post

tu bgnn teknikal, khas utk bbdk teknikal .. ganti bengkel sblh kantin dlu ..

time aku mngajar, ctu bru nk naek .. skrg dah lengkap kot ..

Reply #69 Ax's post

dah lengkap dah encik Ax..time saya masok situ..senior citerh..bile bangunan turh siap...memalam bebudak still dgr lagik orang dok ketuk2 mcm tgh bertukang..adeh la..

building turh seblah dorm putri pujangga and sarjana..lalalala

aku dah labelkan gamba turh..

thanks Ax cause uploadkan..ngeh ngeh ngeh

HUWARGH!! aku dah try resize dah....issk..sape leh tolong besarkan nirh

[ Last edited by  Dotz at 13-4-2009 20:01 ]

3rd encounter

Every year standard ah ade sketsa la, choral speaking la, choir la and bla bla bla..tapi skola aku nirh die cam ade pantang die sket kalo nak buat bende nirh..satu takleh ade kene mengena ngan mati-mati pasturh keranda kerh..dah turh kalo nak buat props..nak tebang2 turh beragak sket..jangan maen sambar jerh pokok2 kat keliling kawasan nirh..

Then kalo nyanyi lak..jgn suke2 sgt and ape tah lagik..aku nak citerh time choir nirh..sbb seingat aku la..takde kejadian yg agak angker pada sketsa n choral speaking卼ime choir,umah aku nyanyi laguk ABBA..dancing queen tah ape tah lagik aku tak ingat..tapi kirenye takde la huha-huha or sedih merapu-rapu or memuja muja kekasih..ceitt..
Malam turh aku tak ingat umah mane lagu stok nyaring abes laa..kirenye high key tak hengatt punyerh

seblom aku terlupa

wahai senior2 ku...nirh ade beberape list crite yg Dotz dpt dari senior,super senior,super super senior and etc.. kalo korang sume ade crite detail..meh aa share kat sini..baru feeling dapat tau crite dari org yg experience sindri..

1) kesah sapu tangan tertinggal kat sekolah..esok gi balek dah siap cuci n berlipat..

2) kesah budak2 budiman tebang pokok hape tah nak buat props untuk sketsa..malam turh bende turh tuntut balek..

3) kesah pasal sorang budak putra tengah lalu kat area sunway turh tetibe nampak sorang mamat tgh cuci baju tapi takde kepale..

4) kesah sorang mamat gaduh ngan hantu kat dalam dorm..mamat turh kene campak..siap esok pagi tengok locker die bengkok

5) kesah pasal "ulang tayang" sketsa yg bab dierang tengah usung mayat gi kubur...

yg pasti crite 3 and 4 nirh mesti datang dari senior 2 jaman duluuuuuuuuuu sbb the incidents occurred time asrama putri turh asalnya asrama putra..

come on come on..sharing is caring..

mmm ..

slame cegu mngajar xde pape pon trjadi kt samura ni ..

ni smue kesah2 asrama yg biase kite dgr sbnrye ..

dgr2 cite ni sbb superduperprupertruper senio slalu tgk blue kat bilik tyg, slalu print crite dr web melayu boleh kat bilik bm,slalu capmelan merate2( trutama seorg senio yg tensen lalu capmelan di tandas guru kt tgkt 2)..

yo geng samura...... kita musuh tradisi... aku ex kat bakri nun

musykel aku nape byk sgt antu kat sana

Reply #66 blankie's post

spm 98 ni lahir taun 1982 ke?

kakak aku pon dak samura dulu...aku tatau le batch bile

selame aku dok sane ok je...xde plak kene kacau.

terdengar ngan ternampak tu ade le sket tp takat skali imbas camtu je
so aku x amik port sgt. mayb mate aku yg kero kot

masok dok sane kan...lights off je mmg aku terus paksa diri aku tido.
mmg aku xstay up pon. kang sume org da tido. aku baru nak tido pastu mule la pk bukan2.
tp apsal prep ptg je aku slalo ngantok weyyy

mase form 5 katil aku kat tingkap pintu dorm.
langsir plak leh tahan la tebal. bli kat tangkak kate nye
mlm2 bile terjage tu ade la pasan ade bayang2 org ulang alik depan dorm.
aku tatau la dak dorm seblah ke ape. aku tamo tgk jam kol brp.aku terus smbg tido.
kang aku tgk jam da kol 3-4pg. mule la aku pk bukan2.  

pastu mlm2 aku slalo dengar bunyi loceng. cam bunyi loceng kaki.
bunyi tu bukan bertalu. bunyi cam org berjalan la. bile berjalan loceng berbunyi.
utk menyedapkan hati...aku pk la tu bunyi windchime yg budak2 ni letak kat tingkap

pagi2 bese nanie bgn kol 5.30 nak mandi. pas mandi smbg tido jap sementara tunggu azan subuh.
sbb aku malas nak tadah2 air. mandi kat toilet bwh je yg dekat seblah bilik warden tu.

bese kol 5.30 tu. xramai pon yg bgn lg. ade pon 2-3 org je la.
yg aku slalo nampak ketua naqibah. dak bestari. die slalo basuh baju kat bilik basuh tu.
klo toilet bwh budiman xde org. aku g mandi kat toilet bwh bestari. sbb ketua naqibah ade kat bilik seblah. xde la aku takot

ade skali tu kan...aku turun g mandi. tp xde org pon. sunyi je. turun bawah. ketua naqibah xde pon membasuh. tp aku g je mandi cam bese. mase naik dorm pon sunyi je.
mase aku nak baring, aku set la jam nak bgn kol 6 cam tu. skali baru aku pasan time tu baru pukol 4.30 rupe nye. aku salah set jam

seb bek aku xnampak ape2 yg pelik

nanie..issk ko nirh..dorm mate aku penah tidur berjalan. bayangkan budi 6 yg kat tingkat 3..die leh landing kat budi 2..(bawah budi 6)...pepagi kiterang tanye..mane minah nirh? (oh minah yg sleep walking nirh Tipah)..selipar die kat surau bawah turh..so kiterang bajet die gi solat subuh..pasturh around kol 11 pagi kot..tetibe ketua dorm budi 2 ketok pintu pulangkan minah nirh..aku gelak gile..takde la plak piker bukan2..mmg kelaka ah..