CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kiblatku30

umah kosong berpuaka di b.b.bangi

Originally posted by siape_aku at 20-4-2009 14:51
hehehe...nape citenye digantung tak bertali???

hehe..aku yg start benang pun x mengerti hahahaha...ko tanye le diorang!...
tapi yg pasti umah D.O x berpenghuni tu mmg ada puakanye...

Originally posted by kiblatku30 at 20-4-2009 14:55

hehe..aku yg start benang pun x mengerti hahahaha...ko tanye le diorang!...
tapi yg pasti umah D.O x berpenghuni tu mmg ada puakanye...

ko try lagi siasatan....tanya pada org

Originally posted by zeed at 20-4-2009 13:53

apa nama ustazah ni? btw, ko skolah mane? aku skola rendah jalan 2, pastu skola menengah dok asrama.. tp pas abis study dok balik sini.. so aku byk ketinggalan gak la citer2 angker pasal ru ...

aku pon tak tau plak umah tu angkker...
aik camne lak mak aku kata 2 malam lepas adik aku pi tido umah DO....anak DO kawan adik aku...
takkan dia tido umah angker tu kot... hmm harusla balik ofis kang aku tanye adik aku details

Originally posted by Maxx at 20-4-2009 13:54
serang angkara mulut dia ka?

camana ustazah x jaga mulut

hmm ustazah kat bangi ni perangai n mulut lem mcm sket...nama je tudung labuh sampai ke tumit

Originally posted by kiblatku30 at 20-4-2009 14:50

whoa!! ni dh x seram neh...panas la plak!! hehe...bile dia kena serang? dgn sape?

dgn makcik nab..hehe

lola...esok ko update ek... adik ko tido kat umah anker tu ke?

Follow Us
Originally posted by lolaxpdc at 20-4-2009 14:58

hmm ustazah kat bangi ni perangai n mulut lem mcm sket...nama je tudung labuh sampai ke tumit

wooo...dah ngumpat tu. skrg ni citer pasal hantu...bukan ngumpat...

Originally posted by viper_2803 at 20-4-2009 15:03

wooo...dah ngumpat tu. skrg ni citer pasal hantu...bukan ngumpat...

haah eh..astagafirullah...
hehehee...ok nanti aku update kat adik aku...malam kang balik umah aku jalankan soal siasat

wei mana gambarnya... klu bleh tempek gambar d.o. tu skali...

bior betik ko ni.. hubby aku kawan ngan anak D.O tu. Lan namanye.. siap gi open house raya 2 tahun yg lepas.. D.O tu mmg jarang ade umah. Wife dier pun ade saloon kat shah alam.. ulang-alik. cuma anak dier si lan tu la yg dok situ..

Tp skang pun da lama tak denga citer pasal drg.. nnti ku cube tanye hubby ku, betul ke D.O da tak dok situ.. Masa 2 thn yg lepas pernah la tdo umah drg (me n hubby) sbb anaknye si Lan tu minta teman (takut dok sorang2). Tp sepanjang malam tu takde pulak benda2 pelik jadi..

hmmh.. musykil nih..

haah la. mmg betu la. hubby ku kate drg da pindah shah alam.. tp sbb ape takde pulak diketahui.. huhu

tp kawasan rumah tu mmg agak horor. ye la, sbb da la besor, pastu sunyi jer..

oh..nak kongsi cerita..aku dulu dok umah d.o tp kat area pahang..rumah mmg atas bukit la..sorang2 kat situ..dikelilingi hutan tp laman mmg besar la..ala standard rumah pegawai kerajaan dulula..siang ok ja la..tp kalau tinggal sorang2 mmg angker la..sebab ko imagine dok sorang2 umah besar ada 2 tingkat..peh..dgn bunyi unggas2..

ada satu hari tu aku tido la..dah mlm/pagi..paham2 la kalau umah dikelilingi utan mmg sejuk la tgh2 mlm..aku terjaga nak tarik selimut..bilik aku mmg agak besar la,,master bedroom tingkat atas..mak pak aku tido bilik bawah pasal pak aku tak larat nak naik atas kan..time aku terjaga tu,,serentak ada  bunyi ish aku tatau la..bunyi nak kata burung aku cam..tp kuat gila..mcm satu rumah for sure dgr..bunyi kuat..burung wak2 kot..tp bunyi tu mcm bersahut2an..seriyes aku tak bleh tido wehh...aku bgn bukak lampu semua..tp mmg penik la..pasal katil aku directly menghadap pintu bilik air..pintu bilik air tu plak separa terbukak.aku takut ada org main cukcak plak...sampai subuh bunyi tu dah takde dah,,esok aku tanya la kat abang aku..dia ckp dia tak dgr apa2 pun..aiyohh..start pada tu aku tido bukak lampu habis2 an la..

tambahan..__________________________

ha mlm tu aku dok sorang gak.mak pak aku tadak pi acara apa ntah..tinggal aku ngan abg aku..aku dok tgk tv la..abang aku pi melepaskan hajat..dia ni kalau lepas hajat ada la lebih kurang 1jam ..haha..berak batu ka apa.kat hall tu langsir umah kaler krim putih..sedang aku dok ralit tgk cerita..aku nampak ada satu shadow dok mcm lalu kat tepi tingkap..aku ingat ada org nak mai umah..masa tu aku tak syak apa2..

aku dok tunggu la dia ketuk pintu ka apa..tadakpun..aku pun eh pelikla..aku pi tgk kat kat celah2 tingkap yg satu lagi tgk pintu gate tutup..sudahh..sapa plak ni..aku panggil la abg aku...dia pun terkocoh2la beristinjak..sementara dia nak kuar dr toilet..aku dok dpn tv lagi..fuishh..ada kelibat lg..kali ni aku jerit panggil abang aku..dia pun kelam kabut keluar..pastu bayang tu dah takda dah..nak tau figure dia?..mcm tinggi budak darjah 4 gitu..hohoh..

[ Last edited by  newyork at 20-4-2009 17:40 ]

rumah Do tu kosong rupanya....nanti ada masa aku cuba amik gambo hehehe...tulah tak tau kosong sbb malam2 mmg terang rumah tu. tapi sekarang ada skit malap rasanya...

Originally posted by kemboja at 20-4-2009 18:10
rumah Do tu kosong rupanya....nanti ada masa aku cuba amik gambo hehehe...tulah tak tau kosong sbb malam2 mmg terang rumah tu. tapi sekarang ada skit malap rasanya...

tau xpe kemboja..
aku dh 27 tahun bernafas kt bangi ni...baru2 ni je tau yg umah tu dh lama kosong..
aku pun xpasti bila umah tu mula xde org duduk coz seingat aku le,dlu si d.o tu rajin buat open house raya tapi yg berduyun2
semua staff2 dia je kot...coz org2 bangi xtau menahu pun pasal open house dia tu...tapi xtau le klu aku je yg xtau..hehe..
tapi yg pasti umah tu di katakan ada puaka...

Reply #72 newyork's post

Apa abang ko buat dalam tandas 1 jam..

Originally posted by kiblatku30 at 17-4-2009 22:39
aku dpt tau citer dari kawan yg keje kt pejabat daerah. umah rasmi D.O(peg.daerah) ni bebetul atas bukit sebelah kawasan hotel equatorial,dari tepi jalan bley nampak.orang bangi tau le kot mane u ...

baik sewakan. mesti ramai nak sewa.

camana hasil siasatan??

Originally posted by kiblatku30 at 17-4-2009 10:39 PM
aku dpt tau citer dari kawan yg keje kt pejabat daerah. umah rasmi D.O(peg.daerah) ni bebetul atas bukit sebelah kawasan hotel equatorial,dari tepi jalan bley nampak.orang bangi tau le kot mane u ...

ooo.. umah DO tu.
aku ingatkan ada org. x sangka lak kosong.
ke DO asik dok lepak kat tasik cempaka. hehehee..  

tp situ mmg kelam skit kawasan dia.

Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...............patut la!!slalu gak tgk tiap2 kali balik keje lalu situ meriah tul lampu lip lap dia..pernah usha  dr dlm keta siap ada buaian lagi...rupanya takde orang..

masa bulan 11, 2006 jabatan intan ada program di Hotel tu..intan gi sana cadangnye nak antor kad jemputan kawin kebetulan kebanyakan pegawai ada kat sana...senang skit..jadi masa balik ujan renyai2, lebih kurang kul 12 lebih...otw nak turun ke jalan besar dgn pokok2 besarnya ada nampak mcm kilat, cahaya...tapi buat tak reti..pikir mungkin lampu tepi jalan hotel problem kot..tapi meremang tak hengat la..tekan pedal minyak tapi rasa mcm tak laju sangat...berpeluh dalam aircond..sampai kat traffic light amik kiri lalu la umah d.o ni..mata ni asyik nak tengok kat situ jee..rasa seram tak gak ilang...skit lagi nak sampai kat roundabout tu teringin nak tengok seat belakang...kepala rasa nak pusing tengok juga...masa tu baru lepas bus stop asrama sebelah kiri...tertengok skali kat bus stop..ada orang pompuan tgk keta intan...pelik...sbb masa baru beberapa saat sebelum tu takde sapa kat bus stop ataupun berjalan ke bus stop...

Sampai kat umah, ayah tengah tunggu kat luar pagar...dia suh lepak dulu .. saja borak katanya..tapi nampak la mata dia meliar..esok pagi dia kata ada orang 'ikut'..tapi bagi intan...Bangi ni mcm2 cite...umah intan sendiri pun 'special'...so lantakla...janji tak kacau/atau menyakitkan orang dahla..

Rate

1

ooo adik aku lepak umah DO lain la bukan DO bangi... hehehee