CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 30067|Reply: 385

Perempuan semua sam ke?ye kot..

HAi...I AM azam..em..nak share n luah kan perasaan geram pada sorng pmpn ni ..biar sy perkenalkan dy ni sbg x..
nak djadikan cerita sy and x ni adalah kawan satu sekolah masa sekolah menengah lepas..Selepas tingkatan 3.dy pindah sekolah lain..then sy pun pindah sekolah lain..msa tu mmg sy ada perasaan kt dy.cuma sy pendam je..
then kami xcontact selama 3 tahun..sampai lah satu hari my friend bg no hp dy pd sy..sy pun cuba call dy..dy angkat..n kami terus berhubung ..sy ajak dy kuar lunch masa ofis hour..then...sy terus pikat dy n nyatakan hasrat nak hubungan ni lebig=h dr seorang kawan..em..xbg jawapan tapi senyum..then kitaorang balik..mlm tu smpi sms dy kata yang dy trima sy lbih dr seorng kwn..fuh...
selama 3 thun msuk 4 thun menunggu akhirnya dapat gak dy..selama 2 thun sy bercinta ngn dy,.tapi sejak2 akhir bulan 4 2009,sy tengok perangai dy dah berubah.some time sy kecewa n dy xpnah pikir langsung perasaan sy ble dy buat sometng..
setahu sy sy bg semua apa yang dy nak..setiap buian sy akan bagi dy rm650..xpnah miss sepanjang sy menjalinkan hubngan ngn dy..dy bekerja di uitm  melaka..so memang setiap bulan akan di auto debit dlm akaun dy...xcukup tu dy akan balik sebulan 2 kali..setiap kali balik kami akan pergi bershopping..setiap kali shoping mesti rm500-rm1000 akan habis...then setiap kaliu dy balik..sy akan ajak dy n family makan besar di hotel o seafood restoran..
bak kata...dy xpnah hadapi masalah ngn duit...smua sy dah bagi,,sy buat biz..so sy selalu travel..ble weekend sy terpaksa travel then xdpt nak kuar ngn dy...so untuk membalas balik masa tu,,sy akan berhenti buat biz n luang kan masa selama seminggu dgn dy..tapi...sy very dissapointd ble dpt tw yang dy kuar berjalan ngn laki lain....alasan dy sy sibuk sngat,,nape??dh xde pmpn lain ke kt dunia ni ??dy gunakan duit sy tu untuk kuar n blanja jantan lain..fuh..sape x marah...>lagi satu sepanjang perhubungan kami dy xpnah nak minta maaf kt sy even kesalahan tu dri dy..then sy yang akan minta maaf blik kt dy..

mybe sy ni bkn baik sangat tapi ill try to be as best as ia can..tp ntahlah..sy bleh thn lagi klu dy kuar ngn jantan lain coz ada kwn pmpn tmankan...tapi yang menyebabkan sy stop duit bulanan yang sy beri ble dy bwa jantan tu balik umah kluarga dy n tido kt situ..alasan dy dy g tengok wayang dah ;larut mlm..then bpa dy kasi,..fuhh....menyirap darah...
lastly dy yang minta putus ngn sy...sy kata sy mengongkong...xpernah berubah..n macam2 lagi...
dy nak sy berubah macam mana lagi??..last2 sy terima..wlupun...hati ni perit..bukan sebab apa yg sy beri ..tapi sy xdpt nak jadikan dy teman hidup...3 tahun sy tunggu dy,..then dy hilang kembali..
kekadang hati ni rasa sunyi...nak cari pengganti..tapi very fobia................pmpn ni semua sama je..

Rate

1

sume sama la beb.....

waaa... same aaa aku pom fobia ngan pompuan ni...
aku xkan bercinta sebelum kawin.......

aku x same....

aku sangup jd penganti....
bank-in 300 sebulan pn dh ok...

relax...sabar bro...
pompuan tu tak cukup baik untuk bro...
bro akan dapat yang lagi baik...
jangan marahkan pompuan lain yek...
diorang pun makhluk Allah gak...
peace...

aku fobia ngn laki....2 cane lak???
maki + tampar+ tengking + curang.....

Follow Us

xkan nak hidup tanpa laki kot...bleh ke?

kena bersabar to bro..

yang aku pelik nih, awat org2 laki nih..
sanggup sampai bg duit bulanan kat awek2?
tuh baru awek ler..bukannya bini lagi..bini lain la..
bila dah bg duit segala bagai neh....dah tak nmpak la benda2 lain..
lmbat laun kompom dijadikan lubuk mendapat duit ja boipren2 sebegini...
so bila dia boring ja...akan mintak putus la, curang la..
yer la, cos korang pun jadi boipren semata2 utk side income...
so bila kena tinggai, aku just kata padan muka ja la...

baru gelpren wei, bukannya binik!!

org2 yg aku kenai pun ramai camnih..
pegi shopping ajak gelpren, kalo takat abis bawah 100 ka, 200 ka...
sekali setahun ka, time besday saja ka...acceptable la jugak..
tp kalo tiap2 kali shopping main hulur ja det, blom ditambah lagik duit2 elaun sara hidup..
kalo mmg boipren tuh kaya byk harta takpa la..
ni sampai boipren tuh pun kena makan megi ja tunggu gaji ujung bulan..apa kes??

Rate

1

sume sama la beb.....
sunfizz Post at 25-8-2009 16:49

aku setuju....sngt2..ble kita layan macam raja,dy pijak balik

aku x same....

aku sangup jd penganti....
bank-in 300 sebulan pn dh ok...
sajerjer Post at 25-8-2009 16:55

hahahh....pengganti?,,,emm..tae time kot.....biar aq xkahwin ppn xpe..

kenape bagi duit?? plus nape shopping pun pakai duit you?? selagi tak jadi suami isteri, mcm2 buley jadi.. sebab tu kalo dh start nk pakai2 duit ni, ikat terus jadik bini.. so that spend duit kat bini sendiri, dapat gk pahala.. ni habuk pun takde.. kene tinggal pulak tu.. eee...

fiqa_sofia Post at 25-8-2009 16:57

tengok sape mula dlu r..kebiasaannya pmpn nya mula dlu...biasa klu dalam 100 1 je laki cmtu..klu pmpn 100,10 mcm tu..huhu

tengok sape mula dlu r..kebiasaannya pmpn nya mula dlu...biasa klu dalam 100 1 je laki cmtu..klu pmpn 100,10 mcm tu..huhu
azam101 Post at 25-8-2009 17:27

tp aku rasa kat board FD ramai jek jantan tak semenggah mcm tuh...

kena bersabar to bro..
daph Post at 25-8-2009 17:09

tu r pasal...coz aq bnyak bersabarla dy pijak..n sampi sekarang aq diam je....peh..seminggu lpas putus..dy dgn berseronok kuar jalan,tengokm wayang..peh..yg aq ni asebab kecewa sanggup sampi sekarang aq tinggalkan life enjoy aq..xpg tengok wayang ,xpg shoppng complex...aq bzkan dri ngn keje je.

yang aku pelik nih, awat org2 laki nih..
sanggup sampai bg duit bulanan kat awek2?
tuh baru awek ler..bukannya bini lagi..bini lain la..
bila dah bg duit segala bagai neh....dah tak nmpak la benda2 ...
baby_pingu Post at 25-8-2009 17:22

hahha....statement baby pinggu ni memang salah..hehe..sowi le..aq ni nak kata anak org kaya xla..tapi aq bina semua kejayaan dalam hidup ni ats semangat aq nak majukan dri..hehe..wlupun aq bg duit sara hidup..aq xpnah makan megi..aq bukan makan gaji,,aq wat biz..so xde hal..wlupun duit aq banyak mengalir kyt dy..aq makan tetap sama,kat hotel,restoran,pizza n seafood..

Lelaki akan sanggup wat apa sahaja untuk seseorang yang betul2 dyorng syg..so..xkirala apa sahaja,,mengikut kemampuan mereka..aq pegang pada prinsip "MACAM MANA NAK BERI ORANG MAKAN KLU KITA SENDRI XDE MAKANAN."So dlm kes ni ,,alhamdullah aq ckup makan..sbb aq bagi coz aq xnk dy susah..n gaji dy bukan nye banyak sangat..ape salahnya aq membantu.

tapi ble kiata diam pmpn ni naik lemak..Nasib baik la dy kene ngn orng mcm aq,,wlupn dibuat mcm ni aq tetap bersabar./.xpnah kutuk2 dy kt kwn lain..wlupn dy kutuk aq..

Senang cite....pmpn mind set dyorng hanya untuk satu fun..keseronokan..ble dah boring tinggal.xpnah yang serius..susah nak cri pmpn yag btul2 setia./

kenape bagi duit?? plus nape shopping pun pakai duit you?? selagi tak jadi suami isteri, mcm2 buley jadi.. sebab tu kalo dh start nk pakai2 duit ni, ikat terus jadik bini.. so that spend duit kat bini ...
syasyafina Post at 25-8-2009 17:26

as i said already..sy pernah tanya dy perbelanjaan sy dsana..memang xcukup klu harapkan gaji dy..so sy niat nak membantu..ada hasrat n luahkan nak ikat..tapi dy kata xmau..msih terlalu awal,,..ala,,bagi saya apa ynag sy bagi kt dy tu sy xkesah pn..the more u give the more u get..insyaallah..yang sy kesahkan..nape dy tergamak wat sy cmni..nape dy bawa kapal ketengah then suddenly dy lepaskan then dy pn hlanhg..ish..pmpn..pmn//

blom jadi bini dh bg nafkah tetap ape kes? parents ko bg tak? nmpk sgt ppuan tu pengikis...klu dia baik dia xkan ambik la...takat boy tu belikan hadiah sesekali dh ckup.....gaji ko rm10k kot sbb tu senang2 bg rm650 sebulan.....baik sedekah kat anak2 yatim dh tentu saham ko kat sana....

lepaskan dia cari org lain.......u deserve the better girl la dear......