CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: suebb

Apa sebenarnya itewww....

alaaa sueb sebab awak dah buka citer dari A kenalah bagi habis sampai Z baru puas hati..huhu..kalo xnak kasitau itu pulau tepeklah gambo kat sini...dah mention ada gambar mestilah org lain mintak punyer..barulah rasa real kan..

sgt misteri...

pulau maner nie suebb... kalau pulau langkawi tuh aku tak heran lah sebab banyak makhluk halus kat sana... aku penah duduk sana so aku pon penah mengalaminya bersama2 dengan kawan2 serumah aku... lama2 dah tak heran dah... org kedah lata dah mangli walaupon seram jugak kalau kena usik tuh...

kalau pulau2 lain tuh aku tak penah alamilah.. cuma penah dgr ceritanya saja...aku nie geng jelajah pulau2 semalaysia...

errr suebb, aku nak tanye sumthing.....apa sebenarnya....itttteeeewwwwwwwww!!!!!(sambil mulut tersenget2) {:2_78:}

nanti suebb try dwnload gmbr....hmm..pd yg rasa suebb reka cerita tepuk dada tanya selera...yg pastinya gmbr tu mst tak nmpk clear nnt suebb g tanya kengkawan yg pandai tang gmbr2 nie....

Cik Su pandai tak baca ayat kursi?

Follow Us
salmmmm sue....
nanti letak gambar tu yerrr....

mana gambornye?

edee_91 posted on 16-9-2014 12:36 PM
mana gambornye?

hehhee.............cerita dah 2 tahun masih ada yg mintak gambar   

adoyai...meh sini aku nak cita, berlaku baru je sabtu malam ahad lepas

jenis:  resort
bilik:  stail rumah teres, berbilik2

ari tu ada famili day apartment aku, kitaorang gi ari sabtu, stay semalam kat resort tu.
siang tu aku sampai... kat situ, ada 5 pintu, aku bilik yg ketiga.
hanya aku dan satu lagi famili yg duk kat rumah atas, famili yg lain semua kat rumah bawah.
belakang bilik, ada lah hutan2.
masa nak masuk bilik tu...mmg rasa semacam.  pasalnya ada satu sangkar binatang dpn bilik aku.
aku dah rasa cuak.  aku ckp kat suami aku...knp letak sangkar binatang kat sini?
korang nak tahu apa binatang tu?  binatang tu kecik je...suami aku ckp...kongkang...
suami aku ckp, jgn usik,biarkan...

sabtu malam tu, selepas barbeque, aku pun naik dgn anak2 ke bilik.  suami aku balik lambat skit, menyembang lagi ngan kengkawan dia.

sampai kat depan bilik, anak sulung aku dah tegur "ibu, bau apa ni?"
mungkin bau binatang tu kut (dlm hati aku).  aku ckp...issh, jgn tegur, jom masuk.

bila suami aku naik kemudiannya, tak ada apa la, lepas tu gatai lak dia nak kuar balik ngan kengkawan dia.  adoih.

aku tido kat katil bujang, anak2 aku kat katil besar, aku tido sambil nak tunggu suami balik la.  tapi jenuh, nak lelap, tp mata ngantuk.  mujur le bawak crossword puzzle, boleh le main2 sambil baring.
anak aku dah ajak tido kat diaorang, tapi aku ckp nak baring2 dulu, tunggu ayah...aku ckp...terlelap jugak aku akhirnya. masa aku nak tido tu pun, aku rasa dlm 2.30 pagi.

aku sedar suami aku balik masa tu, mungkin tak lama aku tido, dlm 2.45 atau 3 pagi.

dia kejutkan aku suruh aku bangkit tido atas katil besar, tp aku dah maleh la, sb dah terlelap.

aku tido situ jugak...ntah pukul berapa...aku rasa badan aku mcm ditonjol2 dari bawah, sakit yg amat,  mcm org sondol belakang dgn kayu, aku rasa badan aku dah ternaik2 ke atas dari tilam, tapi aku pegang bantal, kepala masih lagi kat bantal,  aku takut nak berpaling, mata aku pejam erat.  

sebelum tu, aku dah dengar ada benda baling ke depan rumah, 2 kali, mcm org campak sesuatu dari arah belakang, selepas bunyi tu lah aku rasa badan aku kena tujah2.  dlm hati, sapa la yg tujah blkg aku ni, sampai aku dah berpaling mengadap tingkap.  katil aku masa tu mmg tepi tingkap.  sempat lagi aku fikir, kalau la ada sesuatu yg menyelak aku kat langsir ni...naya...

mcm2 surah aku baca, aku dah mengerang mcm2, tapi suami aku tak dengar pun, bila aku dengar suara suami aku, aku terus panggil, terus aku turun dari katil, gi katil besar.

aku tanya jam berapa, dia kata 6 pagi, dah subuh.  aku nangis2...aku ckp, seram....badan aku masih terasa lagi sakit2, lenguh.

iznanaziz posted on 18-9-2014 01:31 PM
adoyai...meh sini aku nak cita, berlaku baru je sabtu malam ahad lepas

Omaii..serammnye
pas bangun tu takde ape jadi ke?
pastu malam2 seterusnye ade ape2 jadi tak

ida88 posted on 18-9-2014 11:03 PM
Omaii..serammnye
pas bangun tu takde ape jadi ke?
pastu malam2 seterusnye ade ape2 jadi tak

pas bangun tu, tak ada apa ah, cuma saya rasa badan saya sakit
alhamdulillah, tak ada lebam2, atau kesan cakar
tapi sampai skrg, badan saya masih lagi rasa sakit2 kat belakang