CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dn_vision

Kosong...Kosong...Kosong = Najwa Latiff

JIN Islam tuhh pon kadang2 mcm manusia.... nama ajerr Islam.... perangai mengalahkan pak salleh..... ...
edy137 Post at 28-6-2010 07:04 PM

A'ah... betul... Jin Islam pun ada yg pangai mcm manusia... ada yg kuat solat.. ada yg malas solat juger... ada yg leh jatuh cinta ngan manusia juger.. haih..

dah tenung dah.. haha tadi x de lak mncol..la ni dia muncol..nasip x de sound effct... kalau a ...
krepek_pisang Post at 28-6-2010 20:54

nasib baik tak menjerit..
kalau tak buat malu je...
jantung berdegup kencang...
semput sekejap...tetiba dia muncul dpt PC...
kalau mlm mau jadi histeria...:@

lina, tlg tick mana yg u nampak..
dn_vision Post at 30-6-2010 20:44

Boleh...tapi..jgn percaya sgt mungkin tak betul apa yg lina nampak tu...imaginasi ni tinggi dan kadang2 melampau..

Buat TT..atas permintaan....lina cuba bulat apa yg imaginasi lina nampak ni..mungkin betul..mungkin salah...lina tak pasti..kena tanya yang arif la utk pengesahan..yg ni utk suka2 je...

Sebelum ni lina kata..yang dalam asap..paling jelas yg bentuk muka nampak sipi2dalam bentuk asap yg bentuk love..ada nampak, mata idung..

Hari ke 2 lina tgk..kat luar asap tu lagiiiiiiiiiiii jelasssssssss...tiba2 je nampak..tapi..pelik...nampak kat kain batik tu...itu bg lina paling jelas sekali....warna merah, sambil merenung....tapi..tak mcm nampak kain batik..mcm dua benda berbeza..mcm melekat plak entiti tu kat kain batik tu...tak tau la kalau corak kain batik tu mcm tu..tapi ianya betul2 menganggu pandangan mata..kerana terlalu jelas, sejelas entiti kat rumah bungalow muo tu...huhuhuuh...

yang dalam asap..mcm lina kata..bayang2 je..tak boleh nak cakap jelas..kecuali satu tu jek la...mcm avatar...warna biru ijau...mata lebam keliling...tapi diselindungi asap..jelma muka sipi2 dalam bentuk love gitu...

Yang lain semua bayang2 jer...mungkin pixel gambar....atau imaginasi lina yg terlampau..

TT jgn risau dan jangan takut yer..ni semua imaginasi lina je..walau pun begitu, makhluk ni..mana2 pun ada...kita je tak nampak..asal tak menganggu cukup la..

Reply 64# linamys

aha..lebey kurang dgn lina...tapi masa tu concentrate kat pokok  je sbb tak nak bayang lebih2 kat rumah ..cian dn nnti kn...

tapi basically leby kurang ..ada yg dah timbulkn tapi tak tepek kat sini .. mcm lina cakaplah ...mungkin imaginasi kita yg overactive kan...

Reply 64# linamys

tu diaa..punya la gamai....psn yg kat pintu ngn asap tu jekk..
Yg laen diluar kemampuan mate ku..

Follow Us
Reply  linamys

aha..lebey kurang dgn lina...tapi masa tu concentrate kat pokok  je sbb tak nak bayang lebih2 kat rumah ..cian dn nnti kn...

tapi basically leby kurang ..ada yg dah timbulkn tapi tak tepek kat sini .. mcm lina cakaplah ...mungkin imaginasi kita yg overactive kan...ea208964 Post at 2-7-2010 14:35

kat rumah tu takde apa kot(menyedapkan hati)......mungkin benda2 tu suka asap..jadi..berkumpul kat situ...

imaginasi kita mmg sesama overactive dan kreatif..

biasa kalau orang2 kebiasaan macam miera ni yg tak dibuka hijab akan nampak beza dari segi pixel2 kan? kalau yg dibuka hijabnya akan nampak gambar yg jelas dan nyata...

kat rumah tu takde apa kot(menyedapkan hati)......mungkin benda2 tu suka asap..jadi..berkumpul k ...
linamys Post at 2-7-2010 14:48

betul tu, diorg sukakn asap..asapkan salah 1 makanan jin..tu yg perasan kat sekitar asap tu je..yg budak menjenguk kat pintu tu ye jugak..

Post Last Edit by dn_vision at 21-7-2010 20:28

Asalnye nak amik gambar matahari celah2 pokok ni..
tapi tau je la kamera cikai..

kena guna Dslr jugak..

(Beri Perhatian: AKU AMIK GAMBAR NI BUKAN NAK BAGITAU ADA HANTU DALAM PIC NI, NIATNYE NAK AMBIK GAMBAR CAHAYA MATAHARI TU JE. INI KERANA, ADE SESETENGAH FORUMER KONONNYA MENYAMAR & MENDAKWA DIRINYA 'PERAWAT' CUBA MEMBUAT PROVOKE KATA AKU NAK AMBIK GAMBAR HANTU. P/S: CUBA LA BACA BETUL2 DULU SEBELUM MEMBUAT ANDAIAN SENDIRI!)

nampak cam tak de apa2 kat hutan tu..   (nyedapkan hati)

yang gambar hutan tu xde ape2...
lepas tu la snap gambar blakang umah tu..

Asalnye nak amik gambar matahari celah2 pokok ni..
tapi tau je la kamera cikai..

kena gu ...
dn_vision Post at 2-7-2010 16:03

Dalam gambar ni, kubur lama tu sebelah pokok yang bersetentangan dengan gambar ni..
batu nisan diguna dari batu sungai...sampai sekarang xde orang tahu kubur tu milik siapa...

ni apa?.........

tapi kan...aku rasalah  ni bentuk  semula jadi yg terjadi kat pokok...bukannya entiti, cuma kebetulan je dia berbentuk mcm entiti.

dn_vision... mcm ada je kat hutan tu....salah satunya mcm kimmy highlight tu...

yg lain ada...ada lagi...memasing tunjuk muka besar gak la...bukan kekecik...yg nyorok pun ada...

Post Last Edit by dn_vision at 15-7-2010 22:53
dn_vision... mcm ada je kat hutan tu....salah satunya mcm kimmy highlight tu...

yg lain ada...ada ...
linamys Post at 3-7-2010 02:45

lina, yg mana?leh highlight x..dlm hutan biasa la,tempat 'dia'..mcm yg kimmy tanda tu..kat pokok pisang, biasala port pontianak duduk..

Post Last Edit by cmf_Kimmy at 3-7-2010 15:33

ni last kopek dari aku.............

tu nampak kat celah pokok tu muka dia... hitam legam kulit dia. Mata dia kosong mcm tak
ada mata, mulut cam ternganga sikit.....rupa sebijik rupa tengkorak, tapi versi hitam.

yg kat bawah tu , mula2 tgk mcm katun lak...tapi lama2 timbullah muka sebenarnya.
muka dia penuh menggerutu, berbenjul2...muka dia tgh marah, dgn mulut seolah2 cam
tgh menjerit. Yg ni rasanya kalau jumpa, mahu pengsan aku.

yg ni yg paling besar aku jumpa....tengkorak kaler putih, dgn gigi dia menyeringai. Kat bawah dia ada sekor lagi kaler hitam...yg nampak, kepala botak dia dgn mata yg bercahaya.

kat keliling dia tu adalah jugak yg kecik2 duduk celah2 pokok, celah2 daun....segan dgn bos kot?

ok yg peliknya bila empat , lima  aku tgk, tengkorak yg putih tu, aku memang nampak mata dia.
mata cam mata manusia, tapi sebelah je.......tapi bila aku ulang balik dan besarkan balik, mata dia tiba2 hilang...tapi gigi dia clear, mcm tgh mengetap gigi... aku rasa dia ni kena pergi jumpa dentis lah, gigi dia tak tersusun, ada pendek ada panjang..kena pakai braces gamaknya ni

tak baik betul la, abgsedapmalam.

saya tak kuat sangat jantung ni. terperanjat sangat, rasa almost nak pengsan. lain kali bagi la warning sikit. bukan semua orang sihat kat sini.

sampai sekarang tak recover lagi rasa nak pengsan.....tak boleh tau buat mcm ni. pada yang kuat tak kisah la.

please la remove benda tu, atau bagi warning awal2.

memandangkn hari tak kluar pi jln... bnyk lh masa nak mengodek gambar ...tmbhn dari yg  kimmy  punya...mungkin overdo sikt ...sbb kebuhsanan tahp gaban harinih...

Reply 78# batricia

batricia boleh pm tuan punya post ..or mintak tulun mod masukkan AMARAN kat ctuh.. coz maybe tuanpunya post dah tak masuk tred ni ...