CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: allsparks

Kisah aku dan Che Pon... update 7th Encounter pada 17/09/2010

yup..nasib la cuma ada sound effect ja..kalo ada visual tak tau la..aku tengok maya karin dalam ha ...
worm Post at 16-11-2010 22:25

harum sundal malam tu skali nampak tali kat belakang tu yg x leh blah...hehehe...
tapi nengok gaya mekup memang scary lor...huhu..tido mlm x leh tup lampu seminggu...

Reply 319# myra_akira

tu la... aku pun baru terpikir.. apa motif cik ponti ni sebenarnya.... :cf: nak takutkan orang ke ada something yg dia nak...

Reply 313# worm
dulu matrik kat mana ?

Reply 323# kanam316

matrik perak..kak nam matrik gak ke??

... haaa... dah kul 8 lebih (lps maghrib)... so leh citer...

... masa aku kecik2 dulu (takde l ...
buzzin_hornets Post at 25-9-2010 20:32

waaa..takot la citer u nie buzzin..mek putih tgh nak melepas kot ek time tu...eee...
tapi ko naper x tanya kat makcik tu?? makcik tu x hairan ke ko kluor dr umah dia?

taklah, TT jurutera, cume tt suke budak2...  ,

my life is boring without children ...
allsparks Post at 16-11-2010 18:57

TT suka buli budak2 kecil dan lemah~!!~

Follow Us
fuh..takotnye bila baca semua cerita dalam ni.. berdebar-debar pulak rasa hati ni..
tapi dalam sejarah hidup kat bumi Allah ni..tak pernah lagi la jumpa ngn cik pont ni...
tapi kalau yg di ganggu tu..biasa la...hehe...seram nyaaa...

mcm lama jah TT tak bercerita...

hhmmm...mane bespren che pon ni.....

sonyap jerk....

aku pon ada stori gak nk mori...baru jd 2 minggu lepas..alkisahnya,opis aku ni lam kwsn hutan...kalo time 8 am tu,dah memang sunyi...kwn aku 2 org keja shift mlm...time nk balik kul 11 lebih tu,diorang berdua ni jln kaki nk pegi parking...tgh dok berjalan kt jambatan putih tu,diorang tiba2 nampak cik pon @ cik lang 2 ekor elok ja bertenggek kt pokok buluh (pokok buluh ni kt ujung jambatan putih)....pas2 benda  ni berpecah 2..sekor x pasti pegi mana,yg seko lagi dok bertenggek atas pokok petai iaitu terletak betoi2 di parking....membe aku start keta truih pecut balik umah....mana ada nk hangatkan enjin keta cam selalu dahhhhh.....

huhu . memang menseramkan cerita bro allspark nih .
mana bro allspark nih . sy mendambakan critacrita anda . huhuh.

bro ader, tapi bz sket, silence reader je 2-3 bulan ni

aik xkan cite dah habis kot?

Assalamualaikum semua thrill seeker forum Cari,

Aku nak share dengan korunk pasal pengalaman aku  ...
allsparks Post at 20-8-2010 23:53

Nenek aku mmg super berani, antu mmg suke usik die

jenuh merempit endurance dari page1....btol2 24jam punya endurance....

keep up lagi2 citer...hamba nak kongsi citer sendiri takde lah pulak...meremang2 tu biasa le tapi penampakan alhamdulillah takde....

ooooo rupanya cik pon ni wujud ye
-mak aku kata cik pon takde, tu cuma dlm filem, yg ada hanya lanuir aka cik lang saja
-aku bnyak kali kena tindih, dan salah satu yg tindih aku mungkin cik pon atau cik lang kot, tp aku tak perasan
-masa world cup 2006, aku tgah tunggu brazil vs france kat tv, aku dok dlm bilik, tv di luar bilik, kat ruang tamu
-masa tu aku tgah khayal, mengelamun, tiba2 je aku teringat balik cerita kawan aku budak perak pasal langsuir, dia panggil benda tu langsuyor, dan ntah napa tiba2 bulu roma meremang, badan aku jadi kebas, aku dpt rasa mcm di kepala aku ada benda, tp takleh nak dongak tgok (masa ni aku tgah baring)
-aku gagahkan diri, aku menjerit, pastu aku mencarut2 babi@#$%^&* pu@#$ mak, cis, natang, tiba2 je aku bleh bangun, aku lompat dari katil, buka tv, tgok world cup
-rupa2nya cik pon takut gak kat manusia kalau kita berani (aku ni laki)

2 cik pon yg sempat aku jumpa

TT....Nak lagi!Nak lagi!

Lawanya hantu tue...

huh..khatam juga akhirnya. menarik cerita2 TT dengan forumer2 lain yang 'bertuah' dapat jumpa che pon ni.

bila baca pengalaman semua pasal che pon ni, sy teringat pengalaman ternampak 1 bentuk macam kain buruk kat highway Segamat-Yong Peng sekitar pukul 5 pagi.

masa tu on the way nak balik UTHM sekitar tahun 2007. sy yg tengah drive masa tu mata cerah lagi. member kat sebelah dah tido mati dah. kitorang berdua je dalam kereta.

sy drive masa tu agak slow sekitar 60 Km/j sebab tengah follow lori. sy ni memang mudah boring kalau drive slow2 ni. tambahan pulak jalan kiri kanan memang gelap dilindungi pokok2 tinggi. memang bosan. member pulak tido ternganga kat sebelah. radio..coverage suam2 kuku. memang sunyi waktu tu. yg kedengaran cuma bunyi lori siput kat depan.

agak2 nak memotong tu tiba2 ternampak macam satu kain buruk warna putih melayang kat langit. kain tu melintas jalan dari hutan sebelah kanan ke hutan sebelah kiri. puas sy tengok tapi tak jelas mana. pada mulanya sy ingat ayam hutan yg biasanya org ckp warna putih tapi bila ingat2 balik benda tu tak berkepak pun. mungkin tu che pon agaknya. tapi sy takde pula rasa meremang bulu roma. rasa excited ada la siap gelak2 lagi sebab nampak benda tu hehe. cepat2 kejut member tapi dia dah takde dah.

sori TT tumpang cite kat sini cepat2lah sambung kisah TT dgn che pon

masa tengah tengok bola antara kelantan dengan terengganu kat tv semalam tiba2 bunyi macam ada orang berlari2 kat atas atap. bunyi dua kaki, bukan empat. memang kuat bunyi tu. sy dengan isteri buat tak tau jelah sebab nak layan bola.

bila nak tido tiba2 terbau hancing yang amat. macam bau tikus mati pun ada. teringat cerita korang yg che pon kencing atas atap. ntah2 yg berlari semalam tu che pon tak? huhu