CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tongkatwaran75

Bumi Akan Huru Hara@Kiamat pada 2013?

xhbs2 mat salleh nih..

saintis ckp psl sistem telekomunikasi bakal terganggu, byk urusan jadi haru-biru sbb solar flare 2013, mai kat melayu terus simpulkan kiamat 2013....adusssssss  

hat tuhan bulih cabut nyawa bila2 masa saja taknak kalut....hat ramalan2 yg belum tentu tu pulak yg nak dikalut serata kampung, ciri2 isle sejati sangat :re:

Reply 109# C.K

ko yg patut tilik diri ko tu..pi kat cermin..kalu x bleh terima opinion,x yah reply....ni ropa nya sikap ko ye...

Reply 116# capiloton

PMs kot....  aku senang je org x nak terima opinion aku,ada aku kesah...

ramai yg berangan nak idup di ujuuuuuuuuuuuuungggg akhir jaman, nak jadi tentera nabi isa lawan dajal katanya, betapa kompomnya dgn diri sendiri, yg dirinya takkan termasuk dlm pengikut2 dajal, set2 yg cuaca panas sikit merungut sebakul, ujan tak berenti 2-3 hari merungut sebakul, signal astro/phone/internet takdak merungut sebakul......ppppprrrrffffttttttttttt jelah :re:

Follow Us
Reply  C.K

ko yg patut tilik diri ko tu..pi kat cermin..kalu x bleh terima opinion,x yah reply ...
razhar Post at 28-9-2010 12:57 PM

aku paham razhar...kenapa sikap ko kembali kepada sikap tekocoh2 melatah macam newbie beringuih   sebab selama berforum disini ko tak pernah pon mengeluarkan posting yg constructive selain dari perambat org yg ko tak suka je...hahahaha harap razhar membaca posting aku ni dari sudut positif

saintis ckp psl sistem telekomunikasi bakal terganggu, byk urusan jadi haru-biru sbb solar flare 201 ...
hzln Post at 28-9-2010 12:51 PM

kesilapan disini datang dari kesimpulan thread starter....aku dah mintak mereka update kat thread sebelum ni yg mana aku rasa posting dlm tu lebih menjana minda...berbanding dlm thread ni yg hanya mampu senaraikan kronologi yg sudah basi....gunung berapi nak meletup tahun 2012...tsunami besar pon 2012....itu 2012 ini 2012...jadi kepada semua bersiap sedia untuk larrrrriiiiiiiiii 2012 bakal menghuru harakan umat manusia dibumi

Reply 127# C.K

abis tu ko ada bagi yg konstrutive ka?  dah lama masuk,pangai cam newbie...

so apa kata yg menyokong dan yang tak setuju sama2 menunggu saat2 tu? kalu jadi,gulungan yg menyokong menang la...

aku harap mulayu2 semua drp duk leka dgn hiburan,apa kata pi selidik sikit keadaan cuaca dunia yg x keruan sekarang....cuaca dunia sekarang dah x sama mcm dulu,mcm yg kita tahu dulu..tanya diri sundrik mengapa keadaan banjir di pakistan masih x berubah..ambik masa yg lama utk surut...adakah kerana elevation kawasan tu dah turun? jgn asyik duk tgk metro je..

expand kan fikiran dgn membaca benda2 yg berfaedah,jgn duk belek mastika.....pi join blog2 sains,blog2/forum sains yg boleh membebaskan fikiran kita..ahli2 sains tu cuma dapat memberi hasil siasatan dan kajian mereka je...bagi yg percaya,mereka buat persedian...bagi yg tak caya..terus kan hidup anda...x boleh terima opinion org..jgn nak melenting pe...

tu aku cadang kan ko yg x caya tu pergi ke www.zetatalk.com dan aju soalan ko kat org sana...berbahas dgn dia..argue dgn dia...soalan tetap diterima...

Reply  C.K

abis tu ko ada bagi yg konstrutive ka?  dah lama masuk,pangai cam newbie...:lo ...
razhar Post at 28-9-2010 01:11 PM

ada

Reply 133# C.K

tu je?  PMS ka?

nota kaki:

aku cuma menghalau org2 mcm meden,troli...ada mereka2 ni geng C.K?

so apa kata yg menyokong dan yang tak setuju sama2 menunggu saat2 tu? kalu jadi,gulungan yg men ...
razhar Post at 28-9-2010 01:12 PM

jadi disini adalah? kesemua bencana (kronologi dari blog teori konspirasi) itu konpem berlaku tahun 2012 seperti apa yg ko perkatakan didepan sana?

antara penyebab kepada perubahan cuaca yg sgt drastik ni berlaku disebabkan pelepasan karbon dioksida dlm jumlah yg besar...jadi apa sumbangan ko terhadap bumi untuk mengurangkan pelepasan karbon dioksida selain berpaksikan website alien rosewell zetatalk.com tu?

Reply 136# C.K

Persoalan nya adakah ko pi baca dan cuba paham apa yg ingin disampaikan oleh zetatalk tu? aku x terima 100% apa yg mereka utarakan...certain part aku terima..cam cuaca yg tak keruan tu....so ko pi bc abis2 dulu...dari tahun 2005 punya article...pas tu baru tanya...  setakat terjah tapi x baca,cam mana nak tanya soalan?

sementara aku tunggu c.k pi baca balik,paham dan digest..,aku akan keluar..ke tapak utk survey accident site arr...

kalau x,mungkin aku bc balik nanti lepas balik opis jam 9malam nanti...

Reply  C.K

Persoalan nya adakah ko pi baca dan cuba paham apa yg ingin disampaikan oleh zetata ...
razhar Post at 28-9-2010 01:41 PM

zatatalk.com bukan kitab suci aku sehingga aku wajib berpaksikan pada artikel2 zetatalk (?) yg mana aku rasa tak perlu pon aku nak merujuk kesana...disini (dlm thread ini) jugak aku tidak lihat yg zetatalk itu satu2nya sumber yg kononnya boleh memberi jawapan kepada segala kecelaruan/ketakutan ko sampai nak lari diri pegi naik gunung pada tahun 2012

apa sumbangan ko untuk mengurangkan karbon dioksida dibumi? soalan ringkas