CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bangcak

Tafsirkan Mimpi

semalam mimpi iols lari dengan kawan sekolah iols yang the kacakest..sepanjang mimpi tuh keje weols  ...
siputsedut Post at 25-9-2010 08:53

masa berlari tu, kuku kaki dah potong blom?

.....82. Mimpi melihat kuku-kuku yang panjang : Akan melakukan spekulasi yang tak menentu

cuba dptkn gambaran lebih detail setiap mimpi yg sipot hadapi. i nasehatkan, sediakan buku tulis dibawah bantal, sebatang pen disisi, dan 2 keping potret i di atas meja disisi katil.

[quotecuba dptkn gambaran lebih detail setiap mimpi yg sipot hadapi. i nasehatkan, sediakan buku tulis dibawah bantal, sebatang pen disisi, dan 2 keping potret i di atas meja disisi katil.
bangcak Post at 25-9-2010 14:44 [/quote]

apekahhh perkaitannnn dengan permasalahan iols ni?

errr takde fokus kat kaki..tapi kuku jari iols siap di French manicure la...ngeh3..iols rase...bangcak kene gali lagi tu..adekah iols akan kawin lari dengan ex sekulmate iols itu?

dulu lara pernah mimpi husband hadiahkan lara seekor anak anjing warna putih.comel.
tapi lara tak nak.lara suh husband letak dalam sangkar.husband paksagak lara ambil tapi lara tetap tak nak amik...rupa2nya itu petanda laradapat 'madu'...heee...heeee
hatilara Post at 24-9-2010 15:31

ishk... ishk... ishk.... itu la perkara yg paling merugikan lara tau. jom sama2 kita ribiu kitab i...

"686. Mimpi melihat anjing peliharaan berbulu putih : Akan bersahabat dengan orang jujur dan setia."

hubby lara baru jek nak bagi lara "berkawan2" ngan org yg jujur, lara tolak watper? kalo terima kan untong, dpt payong emas plak tu. hrmm, mulia sunggoh niat hubby lara.

mimpi nmpk ular pe plk maksudnye? ular ni x kejar, x belit pun.just nmpk je.ular itam

mimpi nmpk ular pe plk maksudnye? ular ni x kejar, x belit pun.just nmpk je.ular itam
fida1499 Post at 26-9-2010 03:44

cuba narrow down detail ular tu contohnya panjang dia baper 6inci ke, 6inci setengah ke? kepala camner? berkilat ke, berkedut ke? ular tu berbulu atau da trim ke? ...contoh soalan je, harap jgn gambarkan yg pelik2.

senang citer kalo mimpi ular, ramai porumer kata maybe u kene seher. kalo takcaya baca benang nih dari mukasurat 1 sampai sini.

Terima kasih sume yang tolong hurai kan saye punyer mimpi tuh..

Follow Us
Terima kasih sume yang tolong hurai kan saye punyer mimpi tuh..
suri_ati Post at 27-9-2010 12:08

sama-sama....

.....err, jgn lupa ye suri_ati. pengerasnya mcm biasa.
air mawar (sirap rose), pulut kuning, telor ayam kg setengahmasak (sekali dgn ayam yg menelorkannya di goreng berempah). kalo mimpi suri_ati di malam jemahat tolong bawak sekali air halia (ginger beer) dan kambenn hitam diatas batu hitam (lamb chop on hot plate).

Reply 67# bangcak

HAHAHA..ko nih x abes2 pengeras..buah keras xnk ke?keekekekeke

aku pulak mimpi beraya ke umah nenek aku (dah lama tak pegi) dgn keluarga aku termasuk mak n ayah aku. masa nak balik tu nenek aku nangis2 pelok aku n dia cakap kalau dia mati nanti dia minta aku mandikan jenazah dia.. aku terbangun n aku raba pipi aku ada air mata...

yeh! yeh! gambo telaga pam i da masok kat front page! err... sape yg masokkan yek?? tolong kirem salam ngan hamper kat dia bleh?? tengkiu sangat!!

Reply 63# bangcak

bangcak....dalam mimpi lara mmg tak amik tapi dalam realiti lara dah dapat pun...  

Reply  bangcak

bangcak....dalam mimpi lara mmg tak amik tapi dalam realiti lara dah dapat pun... ...
hatilara Post at 28-9-2010 08:46

oww... da dpt pon. anyway sib baik lara tak pegang hanjing tu dlm mimpi. dlm mimpi kan ssh nak carik tanah wat samak.

hrmm..... so, how? meh bagi testimonial, betol tak "kwn baru" u tu org baek2 ? nak tau gak.

Reply 72# bangcak

tak betul lah bangcak tafsiran tu...
now dah jadi ex dah....
after 4 years dapat 'kawan baru' lagi tapi nampak gaya pun tak betul tafsiran tu...

Salam
geng's,... aku nk tnye skit ni pade sape yg pndai n tau

due ari lepas,.  aku ader mimpi minom arak dengn kengkawan dalam disko
padahal sejujurnye aku tk pennh lngsung jejak kaki dlam disko apekah lgik minom air setan,.

sesape yg tau tafsir tolonggg,. rase cam semaam la sejak bermimmpi tu
please

TQ {:1_147:}

pernah mimpi kena kejo ngan cik pon

aku penah mimpi berulang benda yang sama sebanyak 2 kali:

1. mimpi masuk istana yang lama ala2 istana melaka....aku sorang je dalam istana tu....jumpa satu bilik yang ditutup dengan kain kuning..masuk bilik tu dan jumpa kotak2 yang dibalut jugak dengan kain kuning...takut nak bukak..terus berlari kuar kat ruang tengah istana...dongakkan kepala..ada satu part takde bumbung macam biasa..aku tgk macam siling kaca...boleh tgk pokok2 yang tinggi..

2. mimpi bunuh kawan sendirik.... orang tu yang aku bunuh dengan tangan sendirik..siap tunjuk aku bunuh guna pisau..letak mayat dalam tong dan buang dalam sungai..sorang lagi kawan aku tak ingat aku bunuh macam mana.... sedar2 je tido, peluh macam satu baldi....ngeri yang amat....

...jumpa kotak2 yang dibalut jugak dengan kain kuning

hrmm.... misterius sunggoh, err... paling i tak suka sekali kalo org nak tudoh2 u berhotak kuning. jgn mara... bukan i yg kata... org yg tuduh. anyway, bertobat la...

sekarang mostly mimpi aku mesti ade laut / pantai..

- mimpi mandi laut yg cantik sgt..happy sungguh
- mimpi xmandi laut..tp tgk je kwn2 mandi manda..
- mimpi jalan atas bukit tepi laut..siap ada rentas desa lg..mmg best..laut n pantai sgt cantik..biru je..
- mimpi naik kapal terbang n kapal terbang tu boleh plak landing kat tempat macam pelabuhan..sebelah laut jugak..siap ada kete sport kaler merah lg..pastu boleh plak gi melepak tepi pantai..

ape maksudnye ek..

klu mimpi baby plak kenape ek..

aku mimpi tetibe ada anak..tp xde plak tunjuk aku beranak ke ape (aku belom kawen)..baby kecik lg..baby boy..ada la jgk aku dukung2 bwk jalan2..tetiba ada sorg pompuan ni amek baby tuh bawak lari..dia xbagi aku pegang..sedih jgk la aku dlm mimpi tuh..

kalau mimpi dilanda tsunami/ombak besar sama ke dengan nampak air?

kalau mimpi dilanda tsunami/ombak besar sama ke dengan nampak air?
meshni Post at 30-9-2010 11:57

slalu gak mimpi cam ni
ombak setinggi gunung & mcm2 lg.......mmg menakutkan!