CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cikokui

AC Mizal : Pembongkaran Bisnes MLM ACK version 3

Close [Copy link]
Post Last Edit by samshik at 8-11-2010 17:36

hm .. bagi menjawap persoalan tindakan undang2 yang buleh diambil.. selalunyer dalam kes macam nie .. yang terlebur takan dapat balik pulangan .. dengan alasan deme nie masuk tanpa paksaan.. then pihak yang mengkapur akan cakap "aper lak kami menipu.. kami jual barang what?? ni kan gelang2 kesihatan nie aper bender inspektor?? kami tak paksa sesaper join kami..ha.. lagipun sah what .. kami bagi barang yang kami jual tu kat mereka2 nie.."tara!!! pandai tak abang ac buat silap mata!!!???
kazen mek baru cter ader mlm konsep yang sama namer FC ..letak rega mekap sampai rm40 ribu .. nak pakai buleh .. tanak pakai pun buleh.. but dinasihatkan utk pass barang tu kat orang lain .. so dapatla kutip duit jualan.. tak ker gile rega mekap sampai rm40k!! but they just guna barang tu utk cover the pyramid system.. kadang2 tak nampak pun ghupe barang beb!!
hm .. kat sinila orang selalu tertipu .. bile bisness dibuat and barang diterima .. so bisness tu kire sah.. and dalam kes nie .. sampai kiamat pun yang terkapur takan menang .. sebab tu la .. bile u olss melabur u olss akan dapat gelang.. esok luse they olls buleh claim u olls tak layak dapat bonus sebab gelang u olls tak terjual..yang penting pada mata deme nie, deme dah berjaya amik duit kowang.. logik tak aper yang mek cakap??

balik dulu... karang smbg kutuk ac magnetic magnesium tungsten..... wokeh

jenuh merempit dari semalam..huhuh rumah yg first tak terbaca lg..
Syabas kat team CSI CARI...

mcm ne la si "datukkkk" Ac ni boleh tdo lena memalam setelah menipu duit org...yg paling aku hanginn tu...duk guna agama...eiiii siap boleh bandingkan dgn perjuangan Rasulullah S.A.W ...(baca kat salah satu printscreen status yg korg buat tu)
belaja agama jgn amik sekerat2 la...amik penuh...study bebtul dulu sejarah riwayat Rasulullah S.A.W...Baginda berjuang bukan utk kesenangan diri sendiri...bukan nak mengkayakan diri n family or cronies...

ade hati si AC ni nak ckp seolah2 perjuangan dia berbisnes gelang ni mcm perjuangan berdakwah....
tolongla...jgn jd munafik...sedih betul la dgn org cam dia nie...

ade pakai gelang magnesium ac tak???
dino Post at 8-11-2010 17:32

hahaha.. takde..

aku baru je post .. kejap aje dah 3 pages.. laju betul

Reply  samshik

sebelum nih dorang cakap web omputih tu yg cilok testi dorang..
sekali forumer ...
kuntap Post at 8-11-2010 17:30

hm .. motip ACK nie terkenal seantero dunia kah?? weh .. kalu nak diikutkan zip sluar YKK tu lagi pemes.. sume tailor 1 donia pakai.. gelang ko mampo buat pasaran macam tu!!! saper die utk orang tiru testi die .. now buat cter share testi lak.. adeh!!! tupperware tu pun lagi terkenal da... lainla kalu brand shaklee ker, cosway ker..

Follow Us
ada baiknya ko JOINT dino.. tak nanti leher ko kena DELATE.. terus jadik NECKLESS ko nanti ...
mauminumapa Post at 8-11-2010 17:29
nak sambung... lepas jadik NECKLESS harus jd CONCENTRATED...

hm .. motip ACK nie terkenal seantero dunia kah?? weh .. kalu nak diikutkan zip sluar YKK  ...
samshik Post at 8-11-2010 17:39
haku pasrah dgn ko... baru aku pasan zip ada brand YKK... ko mmg sungguh prihatin mekk....

jenuh merempit dari semalam..huhuh rumah yg first tak terbaca lg..
Syabas kat team CSI CARI...

m ...
Nadyne Post at 8-11-2010 17:36

jap.. bile tarikh penganugerahan dato' die nie?? selagi takder majlis rasmi .. tak payah la canang saner sini..dari die dapat .. mek raser lagi layak adik beradik KRU tu dapat!!!

eeiii konfident nye ko kata pendapatan orang tu orang haram
pada aku dia ambik duit orang tap ...
kukulangau Post at 8-11-2010 17:15

takat barang yang hanya nak kaburi orang tu yang ko kata barang???? aku pun boleh buat camtu..aku jual kondom salut emas pas tu aku mintak orang beli plan A and B tuk layakkan diri dapat bonus..

mengah aku weii dok kejar korangss... tup2 dah benang ke 3... aku baca mana yg sempat ajo...

haku pasrah dgn ko... baru aku pasan zip ada brand YKK... ko mmg sungguh prihatin mekk....
novlin Post at 8-11-2010 17:44

bukan satu zip occay!!! beg skolah ker, zip kain ker,zip baju ker... cuba ko cek .. kalu ko tanyer Cavalli or si versace pun sure deme tau zip YKK.. percayalah.. unless ko custom made zip ko tu laa..

hm .. motip ACK nie terkenal seantero dunia kah?? weh .. kalu nak diikutkan zip sluar YKK  ...
samshik Post at 8-11-2010 17:39

betul mek,Tuppaware lagi top..

p/s - hai

aku rasa jagamulut saja taip DELATE ngan JOINT tu sbb saja nak memperli balik orang2 yang ketawakan diorg sbb salah eja perkataan english. mmg jagamulut tu ACKentut atau kuncu2 dia jah

betul mek,Tuppaware lagi top..

p/s - hai
cmf_Uranus Post at 8-11-2010 17:47

hai bro!!!! takderla.. geram sebab die nie merapek tak abis2!!! malu la ader sorang dahtuk vongok gini..

Kalo orang yang beli gelang dia kat UK tu nanti dapat akaun ACK tak?
Berapa lak dia jual gelang tu kat sana?
Harus lagi murah le kan sebab bukan ahli (takde la untung RM500 tu)
ye tak??

Kadang2 aku nyampah bila fikir sebab artis2 mangkuk yang buat skim piramid ni, semua artis dapat nama buruk.

hai bro!!!! takderla.. geram sebab die nie merapek tak abis2!!! malu la ader sorang dahtuk ...
samshik Post at 8-11-2010 17:49
bukan dahtuk lagi dah... hatok trusss....

kalau perniagaan dia nih ada orang atasan jaga.... susah la nak report bagai.... jangan ada kena suap udah... dunia skang ni macam2...

hai bro!!!! takderla.. geram sebab die nie merapek tak abis2!!! malu la ader sorang dahtuk ...
samshik Post at 8-11-2010 17:49

ini semua ala ala FC dan kompeni yg jual penapis air tu juga...yang utama ''pelaburan'' dengan joint,produk no 2....

p/s - teringat dialog Nasib DoReMi - ''Mambang nak kira duit...''