CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 20025|Reply: 134

Ruhainies Menangis, Tak Tahu Macam Mana Nak Pujuk Bella Astillah – ‘Saya Nak Lupakan Sengketa Yang Ada’

Pelakon Ruhainies tampil membuat permohanan maaf secara terbuka kepada Bella Astillah selain mahu isu yang membabitkan dirinya dengan Aliff Aziz menemui titik noktah.

"Kita masing-masing dah matang"

Menerusi temu bual bersama Melodi, Ruhainies atau nama lengkapnya Nur Ruhainies Fareha Zainul Ilyas, 32, menjelaskan mempunyai alasan tersendiri mengapa selama ini dia memilih untuk mendiamkan diri daripada memberi sebarang kenyataan.

"Baru sekarang saya nak tampil bukan sebab saya gentar ke apa, sebab saya memang berniat nak tampil lama dah tapi saya menunggu masa yang sesuai. Isu ni terlalu panas, saya tak nak apa-apa kenyataan yang keluar dari mulut saya dimanipulasikan."

"Kita masing-masing dah matang. Saya memang tak nak ada perbalahan terutamanya dalam media sosial. Itu bukan jalan yang betul. Kalau ada masalah, kita berjumpa dan berbincang."

Dalam pada itu, Ruhainies meluahkan hasratnya untuk berjumpa dan berdamai dengan Bella. Aktres itu turut memohon maaf kepada semua pihak yang terlibat.

"Saya nak berdamai terutamanya dengan Bella Astillah, saya tak nak ada apa-apa sengketa dengan Bella atau sesiapa pun. Bella ada hak untuk memaafkan atau tidak, saya tak boleh memaksa."

"Saya pun tak tahu macam mana nak pujuk lagi. Saya nak lupakan segala sengketa yang ada."

Ruhainies turut berharap agar semua pihak yang terlibat dapat memaafkan dirinya selain mahu isu ini berakhir dengan segera.

Sumber: Melodi/OhBulan

ko igt senang2 bella nk terima dan memaafkan ko skrg?
waaaaaaaa hebatnya berkata-kata yaa..

Jangankan bella. Isu petik nama maembong sisters da settle blom?

alah alahhhhh

pandai pulak cakap masing2 dh matang, org tu ada family ada anak2. masa ko tgh sedap ko tak pk pulak semua tu? mana kakak ko yg kawah bulan and tiak hitam tu? meh la back up ko !

betina murahan

Follow Us
kemain ko ye. komplot dgn topik nasik nak jatuhkan bella tu, perbuatan matang ye.

Mangkuk ni dah terceduk. Sebelum ni bukan main ayat ayat dia mengcoverina segala maksiat yang dia buat. Kalau si Alif buat muka pala@ si mangkuk ni buat muka apa agaknya ya utk tarik simpati?

tak pyh la pecaya dgn kata2 kemut ni...nk slmtkan diri dia jer...play victim...ni la retis paling aku x suka dr dulu...mmg sesuatu sgt...

Mohon kemut tak berlakon lagi dan hilang dari radar

Lepas khalwat pegi umrah. Kat sana siap doa2 acah2 mintak tunjuk kebenaran kan? Ha ni dah mendapat. Masih nak spin lagi.

Jgn main2 konon2 nak tunjuk diri tu benar sampai berani pegi berdoa depan kaabah. Kat sana mmg la tak kene petir pon kan. Bila balik baru tahu doa mntak sapa yg benar tu makbul. Tgok sajat..kat sana pkai telekung nak tunjuk tak ada apa2 pon. Balik jadi apa?

Dah 2 bulan ehhhh baru minta maaf. Setelah semua plan tak menjadi. Kah kah kah

Piuk nasi punya pasal kannnnn

babi nyaaa perangai..
cuba ko tu jd bella..bella jd ko..senang tak ko nk maapkn penyondol...yg tambah sakit lg ko ni kwn dia..kalau bkn kwn xde sakit sgt sbb lakinya tu mmg ada sejarah byk kali.m
kalau i jd adek badek ruru ni i malu sgt nk keluar sbb tahu ada kakak gini..
dia ni mmg muka xmalu ek
artis kan..bnda gini biasa kann

Bila nak habis cerita kedua2 sundal bernama kemut dan bella ni? Dah la sekor2 takde bakat dalam industri seni, malahan takde gred, tapi cerita kesundalan mereka melebihi cerita kejayaan seorang anak seni yg banggakan malaysia. Ni cerita sundal jugak yg dibuka hari takde kesuadahan. Yg sorang sundal yg disucikan, yg lagi sorang sundal yg sentiasa nampak hina di mata acik2 yg suka bertepuk tampar dgn staff laki dekat dalam opis. Ditambah pulak sorang pompuan yg tak tau asal usulnya yg muka macam hantu cina opera. Acik2 pun dah mula menyembah sara tu persis sara adalah soranf primadona terunggul padahal tiga2 ni bakat takde, cuma cerita busuk je yg boleh naikkan nama dorang. Tak lalu dah tiap masa nak bukak socmed, keluar cerita pasal 4 ketul termasuk kote kecik. Tu belum lagi dipetik nama pelakon yg takde bakat jugak. Lagi meleret sampai cerita ni. Bakat takde la hebat malahan ada yg langsung tak berbakat tapi ada yg sengaja nak naikkan nama untuk kekal relevan dgn cerita sampah macam ni. Yg mampus la semua yg terlibat. Puihhh puihhhhhh puihhhhh puihhh puihhh puihhhhhh puihhhhh puihhhhhh puihhhhh puihhhh puihhh puihhh puihhh puihhh puihhhh puihh puihhh puihhh

irvene replied at 29-4-2024 01:08 AM
pandai pulak cakap masing2 dh matang, org tu ada family ada anak2. masa ko tgh sedap ko tak pk pulak ...

Kahkah..kawah bulan tiak tam

teringat pulak dekat kurex..kurex dh bg sepatah dua kata belum? cercaan heols dekat ruhenis ni selalunya kelakar

Ko ngan alip boleh pi melingkup..bwk sekali minah boyan spore tu sekali! Semak weh sampah masyarakat tiga2 ni.

I still tak puas hati kenapa muka awam gini boleh dapat boyfriend kaya???

Yang bersalah mmg senang minta maafkan dan lupakan sebab kesakitan tu bukan dia yang rasa

SAME HEREEEE. Bapak gula dia ada katarak keee, muka awam cmni pun nak dispedonyaa