CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: KUDABELANG

RE: Buku 2: edisi Salleh Yaacob bengang!! page 6 kesiannnn

kesiannn pulek wak sallehhhh...dimain2kan

Salih bengang!
                                Font: [     ]                                                                          •                                        •                                        •2011-06-29 10:10                                         ...
KUDABELANG Post at 29-6-2011 15:50

lor...bukan dalam skrip ke bende tu?

padan la tgk muka die cam semacam je malam tu time kena bahan ngan mek..cam x redi jek

aiyooo!!! cukop aku tak berkenan dgn mek nih...dah le malam tu dok ulang byk kali pasal SY kawen 4.. enuff la..berlebih2 lak..sikit2 sudah la...:@
so annoying

blah la lu mek........

aiyooo!!! cukop aku tak berkenan dgn mek nih...dah le malam tu dok ulang byk kali pasal SY kawen 4.. ...
orangebear Post at 29-6-2011 18:25

haku pun nyampah ngan mek neh...
TERpekik2 bila bercakap, mcm laa semua yg dengar neh ada masalah pendengaran..
apa masalah sy menikah smp 4 pong tak tahu laa haku smp nak dijadikan bahan jenaka...

bukan berdosa pun kawen 4... xpaham la aku ngan org2 bengap cam gini.... dorg ingt neh mende klakar.. klakar pala hangguk ko...

aper pon saper yg tulis skrip tuh bodo....kalo mende tuh bukan dlm skrip.. so mek neh bodo...

Follow Us
“Mek muncul dalam segmen itu bersama saya kerana dia juga terbabit dalam program SY I Follow itu. Begitupun, kalau hendak diikutkan, saya lebih suka jika digandingkan dengan Kak Engku ataupun Amy Mastura kerana kami pernah bekerjasama sebelum ini. Tapi produksi yang pilih, saya tidak boleh kata apa,” ujarnya sambil mengakui tidak mahu menonton kembali rakaman segmen selingan itu dek terlalu kecewa dengan hasilnya.

kalo haku, retis berpengaruh kata mcm tuh..
tak tahu laa mana nak letak muka..
ke walo melahar, xdop laa smp menjatuhkan air muka org..
elok tukar jer gandingan tuh, amik pengacara yg serasi dgn sy..
lagipong tuh rancangan sy..

Power sunggoh abang jem....terbukti suda bila tgk gambar neh
ladida Post at 16-6-2011 02:03

khennnnn... tajam mata uols

Mek ni ada hati nak melawak stail kelantan * siam konon... tapi hampeh...

tuh la pasal..time tgk selingan tu..sian aku tgk SY..cam terkulat2 je..dh la sore si mek ni annoying...
KE pn slalu jgk perli psl kawin 4 ni kt SY, tp rs cam bese je..
nape la ambik si mek ni..pengalaman nk mengacara pn xckp..pstu asik dia je nk berckp..xsempat SY nk menyampuk, alih2 AC pulak dh muncul..aku yg tengok pn terpinga2...

laaaa.... macam tu la pulak jadinya...

Marilah tengok ni! Lobang dan keuntungan untuk semua!
http://goo.gl/zpgSg
http://goo.gl/zpgSg

Tapi serious suara mek tu sgt annoying... Bingit gile..

serabut betul tgk mek wat lawak entah apa2...

pada aku ...lawak mek tu tarap2 lawak rtm zaman..dulu yg selingan hiburan minggu ini....x kelakar lansung....mnyampah g de..

tapi mmg agak melampau sket la time mek wat lawak pasal SY kawin 4 tu
kesian aku tgk SY
kali sekali je tak pe gak. ni almost sepanjang segmen tu mek dok ckp hal kawin 4
pastu kamera pulak fokus kat muka wife no 4 SY tu
nak wat lawak pun jgnla smp mengaib & menjatuhkan maruah org
aku rasa lawak mek mlm tu sungguh bodoh & murahan

Nyampas hokay ngan mek tot tuh.siap samakan bini org ngan kucing hokayy.....borobodooor...tol huh

cam pelik je mase selingan lawak tuh..pas tu cam tergantung tetiba AC masuk..

HIBURANKhamis Jun 30, 2011
Salih Yaacob Mengaku Tiga Isterinya Terasa Hati

Oleh FERIDE HIKMET ATAK

Salih Yaccob enggan isu isteri-isterinya dibangkitkan lagi di media. Foto - SHAHRUL FAZRY ISMAIL

PETALING JAYA: Pelawak Salih Yaacob menyedari tiga isterinya yang lain agak kurang senang apabila isteri keempatnya, Samihah Sheikh Amy (Emi), 25, yang baru dikahwini lebih menonjol berbanding mereka.

Menurut Salih, walaupun isteri pertama sehingga ketiganya iaitu Norlizah Mamat, 46, Norraha Hamat, 42 dan Norfara Wahida Sulaiman, 32, tidak meluahkan perasaan tersebut tetapi sebagai suami dia dapat merasai perkara itu.

"Saya sedar mereka rasa kurang selesa apabila Emi lebih menonjol. Bukan senang nak jaga hati mereka tetapi saya akan perjelaskan setiap hal yang saya lakukan di luar.

"Lagipun, bukan saya yang mahu tonjolkan Emi, pihak media yang kerap bertanyakan tentang dia, saya jawab macam biasa. Malah mereka (media) juga ada membuat temu bual dengannya," kata Salih yang ditemui selepas pelancaran program Salih Yaccob Show, I Follow di PJLA Theater, Jaya One, di sini, Rabu.

Tambah Salih, sejak bergelar isteri keempat, Emi agak terkejut kerana sering diberi perhatian dan kerana itu dia enggan mengambil gambar dengan pihak media.

Salih dan Emi

Persoalan kononnya Salih mengamalkan “pilih kasih” terhadap isterinya yang lain mula timbul apabila dia dilihat kerap membawa Emi bersamanya ke majlis-majlis hiburan termasuklah dalam program Maharaja Lawak di Johor dan Shah Alam, Selangor baru-baru ini.

"Saya juga ingin menjelaskan bahawa tindakan saya membawa Emi ke majlis-majlis pelancaran atau acara yang membabitkan dengan kerja saya kerana dia kini merupakan pengurus peribadi saya. Tiada kaitan dengan isu pilih kasih seperti yang diperkatakan.

"Sebelum ini Fara yang menguruskan saya, tetapi disebabkan dia kini sibuk dengan anak, tugas itu diberikan kepada Emi.

"Saya harap kenyataan saya ini jelas dan tidak lagi timbul sebarang keraguan terhadap saya dan keluarga," jelas Salih.

Kredit: MStar Online

baru kawin mestilah nak berkepit..pandai gak jeles bini2nya..ingatkan jenis xde perasaan..hahahah