CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: jazaa

Senarai Perawat Islam & Testimoni.......

honeybee1802 posted on 8-8-2014 12:14 PM
Ikut pandangan tok 'halal' idak bedah batin tu?sbb penah terbc sumwhere mcm takleh...takut kang ad ...
Ikut pandangan tok 'halal' idak bedah batin tu?sbb penah terbc sumwhere mcm takleh...takut kang ada yg mengajak aku pi buat tu...arghhh...
Tuh dok confused...sbb ada time tu(or most of the time)takde batuk2 berkahak...sbb igt kecik2 dulu kahak tak hengat...tgk mak pun kalo dia batuk kahak..mai semputnya....itu yg kenkdg membuatkan i gabrs tak hengat..feels like choking..ada time nak menelan takleh...dulu penah dr check thyroid...takdak...tp rs bdn ni mcm lost balancing ie hormone ka enzim ka tstau la...kadang2 nangis je ilang.....aku tak leh stress kang mai...tak stress pun mai...over excited pun main jgk...
Lg satu adik aku tu mcm pelik skit...mak kata ada saka kat dia...hub dia,mak n aku mmg tak baik la...n mak ckp be ni dia mcm jealous takleh org lebih dr dia...bgn tu kadang2 lepas zohor...ckp ngan dia skit mula le naik angin jek...raya langsung dia tak nak ikut pi jln..buat taik mats jek...dah mcm ustaz mak aku juper....even ada tu ckp tu atas diri dia...ada kaitan ke sakit2 aku dgn dia?
halal??? hehe, manalah aku tau halal kke tidak, sebab tak de panduan haram halal dalam bab bedah bedah batin tu.

Cumanya, jarang yg tak melibatkan penggunaan jin/bantuan jin samada disedari atau tidak oleh siperawat. Cuma kene ingat satu, jin yg di alam manusia ni adalah setan, pasti untuk menghancurkan manusia.

Macam kes asthma ko tu, ko boleh nilai sendiri, sebab jin ke bukan, rasanya bukan sebab jin tu... cubalah tekan tekan bahagian dada tu, ada tak yg sakit sangat. tang adik tu, no komen

hantukiller posted on 8-8-2014 12:32 PM
halal??? hehe, manalah aku tau halal kke tidak, sebab tak de panduan haram halal dalam bab bedah b ...

Tu la kan...tskut le ada geenie...ngikut plak balik rumah...tak kose la...
Ntah dada tu part tgh ada tekan sakit ada kala idak...

Camne nak tau kita ni kena gangguan ke tak?

Miss_Dabai posted on 8-10-2014 02:08 PM
Camne nak tau kita ni kena gangguan ke tak?

Aik??????

sendiri punya badan takkan kene tanya orang lain

Kalau diganggu tapi tak rasa diganggu, ye biarkan saja, kalau diganggu, rasa diganggu, tapi tak mengganggu, ye biarkan, tapi kalau diganggu, dan terus terusan terganggu, barulah cari alternatif menghapuskan gangguan tersebut

hantukiller posted on 8-10-2014 02:37 PM
Aik??????

sendiri punya badan takkan kene tanya orang lain

Ai sebenarnya nak ceta pasal perawat yg bergelar ustaz ni..sbb ai agak muskil jg dengan cara perawatan die..
Mak ai tetiba kan sruh ai jumpa tp ai x tahu psl ape...
so ai gi je lah..n baru tahu yg mak ai sruh ustaz tu scan I...
dah habes dia scan..Dia tnya ai ade x laki yg pandang tepat kat mata ai dlu..so I ckp lah x perasan lak sbb ai klu ckp dgn org..mmg tgk kat mata kecuali laki yg ai suka xde lah I nak pandang kan..malu gitu...hehe..
lpas tu dia ckp bdak laki tu slalu call I...dlm hati I..eh..eh...ex I ade lah kontek kan..tp yg slalunya I yg menggedik kontek org..hahaha..
pastu dia ckp dlm badan I nih Kira ade bende lah..macam org buat gitu...ai macam seriously????..sbb I nih bukan cun cam Nora Danish smpai org nak buat kan I...wlaupun sometimes ai rsa ai nih cute jga..perasan gitu...
nih antara perbualan ai dgn staz tu yg buat kan I meremang n Muskil 1000x
staz: penah ade x kesan lebam kat bdn u?
ai : xde..
staz:takkan xde kesan lebam kat Peha ke..
ai..mmg xde..
staz:masa period ade sakit x?
ai:xde..(tp dlm kepala I..senguggut tu Kira x normal eh..ke tu pun gangguan Jin jga eh @hantukiller ??)
ok fine..nih part yg meremang +++ 1000muskil
staz: buah dada ade sakit x?
aimotif.????????? Ape kaitan buah dada I dgn Jin ni..ke I yang x tahu...nape Jin mmg ske berada kat buah dada ke hantukiller..) i jwp tak sakit..sb klu masa nak period normal lah kan rasa denyut2 nak mmbesar gtu...form 5 kot I blajar psl hormon2 ni...
Staz:pernah rsa x puting tegang???
aiwadahekkkkk ... Nape plak nak mention puting I kan)

I dah cam berdirty talk pulak dengan ustaz ni...ape kess sebut psl private part I..ape kaitan ketegangan puting I dengan org buat kat I...eiiii.. I x boleh nak digest lah....

Follow Us
Miss_Dabai posted on 8-10-2014 06:26 PM
I dah cam berdirty talk pulak dengan ustaz ni...ape kess sebut psl private part I..ape kaitan ketega ...

Maaf ye miss dabai... tergelak plak sy baca cerita awak.

Ustaz tu pun smpi private part dia selongkar dah kenape? klu sy kene tya gitu pun sy malu.

Ermm.. sy pun nak tya la, klu ade part tubuh bdn kite mcm berdetik2 (contoh:jari bergerak2 sendiri), tp rase mcm kat bdn dia bergerak. Kdg kat blkg bahu belah kiri, kdg kat betis,kat jari pun dia bgerak. Tu nak dkira ape ye? mmg normal atau paranormal? Kat dlm telinga pun dia selalu bdetik2.. risau saya dbuatnya. Last edited by gaza on 8-10-2014 10:22 PM

Miss_Dabai posted on 8-10-2014 06:13 PM
Ai sebenarnya nak ceta pasal perawat yg bergelar ustaz ni..sbb ai agak muskil jg dengan cara peraw ...

Tak taulah ustaz tu punya cara, napa dia tanya sampai detail sangat, no komen

Tapi kalau takat tanya ada lebam ditubuh tu, aku pun biasa tanya kat orang, tak kira lelaki ke pompuan, sebab tu tanda zahir kita bersaka yg agak teruk.

Dalam kes ko nih, kalau ada gangguan pun, aku rasa la tak teruk sangat, tak de la sampai org sihir ke apa, kalau takat saka tu, rata rata org melayu bersaka, apa nak heran

gaza posted on 8-10-2014 10:20 PM
Maaf ye miss dabai... tergelak plak sy baca cerita awak.

Ustaz tu pun smpi private part dia  ...

kekadang tanda ada jin, kan jin boleh berada dalam salur darah manusia

Tapi jangan risau sangat lah, pedulikan je, banyakkan doa minta Allah llindungi dengan setulusnya permintaan.

hantukiller posted on 9-10-2014 10:01 AM

Baik lah tuan hantukiller.

hantukiller posted on 9-10-2014 10:01 AM

hurmmm....
kalau mata yg mengedik2...errr maksud bel bawah mata yg kerap bergetar2 tu x henti2 sampai berminggu2 pun tanda jin eh?

salam..nk minta pndpt forumers semua..kelmarin sy p sbuah pst rawatan nk dptkan rawatan alternatif&homeopathy utk ikhtiar nk dapat baby..tmpt yg sy pergi selain homeopathy ada buat rawatan aura..jd bila dia tgk suami&sy..dia bagitau dkt sy bnyk aura2 negetif yg blh hlg sy dpt baby..bnyk yg dia discribe tntg sy yg hmpir tepat..jd dia cdgkan utk sy buat rawatan utk buang aura2 negtif..kos rawatan rm1400 utk 3 kali rawatan..selain tu dia bg ubat homeopathy utk kesuburan.. rawatan aura kena buat 3x berturut2..ada x forumer yg penah try rawatan mcm ni..

ungu_violet191 posted on 4-11-2014 03:19 PM
salam..nk minta pndpt forumers semua..kelmarin sy p sbuah pst rawatan nk dptkan rawatan alternatif&h ...

Hurm..tak berani nak kata sebab x pernah try.

Tapi kalau dah beribu riban tu kena berhati2 lah. Sebab itu semua masih lagi tak ada bukti saintifik.

Lagi elok duit demikian pergi bercuti di tempat kawasan hutan dan penuh kehijauan. Pergi ke tempat yg tenang dan jauh dari hiruk pikuk kota.

Tenangkan fikiran dan nikmati keindahan alam ciptaan Yang Maha Esa. InsyaAllah aura negatif akan hilang dek diselubungi alunan zikir dari makhluk disekeliling.

cakap pasal aura2 ni, macam mane aura negatif ni boleh terhasil??

salam... saya nak minta bantuan rakan2 kat sini kalau ada yang tau perawat di area negeri sembilan / melaka / muar... untuk kawan saya... 3 orang berbeza (bidan, ustaz, dan seorang yang boleh "melihat") mengatakan benda yang sama - ada sesuatu di rahimnya... dihantar seorang yang berdendam dengan dia.

pertolongan dari anda amatlah saya hargai dan saya dulukan dengan ucapan terima kasih.

Assalamualaikum. Sape boleh scan dr jauh? Nak tahu seseorang tu ada saka ataupun tak.

Mcm sy p buat rawatan d pusat rwtn alternatif tu,caj rm400.skali ubat,ubat dia bg ubat homeopaty..dan kalau nk buang aura negetif kena caj lg rm1400..caj mhal sbb cr dia nk dpt ilmu tu sukar dan dia yg akan trasa aura2 negetif tu bila buang dr bdn sy..ms smbg ngan sy pun dia bagitau bdn dia rs sakit,tgn menggeletar bila smbg dgn sy..tgh buntu nk proceed@try kaedah lain..

Ada x yg blh bg cdgn perawat area utara..yg sy pergi ni d bertam

lululun posted on 4-11-2014 05:32 PM
salam... saya nak minta bantuan rakan2 kat sini kalau ada yang tau perawat di area negeri sembilan / ...
salam... saya nak minta bantuan rakan2 kat sini kalau ada yang tau perawat di area negeri sembilan / melaka / muar... untuk kawan saya... 3 orang berbeza (bidan, ustaz, dan seorang yang boleh "melihat") mengatakan benda yang sama - ada sesuatu di rahimnya... dihantar seorang yang berdendam dengan dia.

pertolongan dari anda amatlah saya hargai dan saya dulukan dengan ucapan terima kasih
Ada sesuatu dirahimnya??????? janin baby kot

cakap biar jelas

hantukiller posted on 6-11-2014 12:35 PM
Ada sesuatu dirahimnya??????? janin baby kot

huhuhu... sesuatu as in gangguan la kot. jin ke.

kalau janin baby, alhamdulillah. tp mmg kosong. huhuhuhu... katanya ada gangguan. tapi gangguan apa, tak la saya tau. huhuhu.