CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: jazaa

Senarai Perawat Islam & Testimoni.......

kalau zast pastu miss lah pulak atau tak cukup power hanya cedera jer ... gi mana nk buat kalau cenggitu?

rdzaccess posted on 12-11-2014 10:48 AM
kalau zast pastu miss lah pulak atau tak cukup power hanya cedera jer ... gi mana nk buat kalau ceng ...

Kenelah ikhtiar cari power tambahan, paling mudah minta bantuan Allah

Untuk area seremban@negeri 9 ada tak siapa2 yg kenal perawat yg boleh zassst yg sudi membantu ye?

Pesakit tak berjaya nak dibawa keluar rumah untuk dirawat.

Berkemungkinan kes ISIM.atau saka je kot.

assalamualaikum semua. seronok baca posting kat sini. semuanya sailing bantu membantu

nak tanya En. hantukiller atau sapa2 yang  ada pengalaman merawat atau ada masalah dengan kedai makan tak? tujuan tanya ni sebab saya rasa ada sesuatu tak kena dengan kedai makan saya.. ada yang kata "kena kunci".

so ada sapa2 boleh bantu atau bagi pendapat/nasihat dalam hal ni? share pengalaman sendiri ke.. dialu2kan. terima kasih awal2 diucapkan Last edited by popow on 15-11-2014 11:36 PM

Salam. Saya betul-betul perlukan khidmat pakar tapi tak tahu kat mana nak cari yang boleh dipercayai ni

Alkisahnya macam ni: Beberapa bulan lepas, rumah saya ditimpa sebatang pokok dan peristiwa tu membuatkan atap zink rumah saya terbukak la (sekali dengan dinding terbukak sikit). Sejak daripada tu, banyak kes barang dan duit family hilang disyaki dilibas oleh makhluk halus. Ahli keluarga lain masing-masing hilang beratus-ratus, PSP kena sebat, sekali dengan rantai emas mak saya pun kena sebat

Saya ni bukan jenis yang percaya benda-benda ni sebab saya syak manusia yang buat sampai lah duit dalam wallet saya sendiri kena kebas. Masalahnya, saya tidur dengan wallet tu dalam seluar yang saya pakai. Bangun tidur 2 hari lepas, hilang RM50. Esoknya, hilang NZD10 (duit kenang-kenangan masa belajar)

Kesian dekat mak ayah asyik hilang duit sedangkan kami bukanlah orang kaya. Siap menanggung anak yatim lagi. Harap boleh bantu hentikan tangan ghaib yang rajin mencilok ni. Lagi bagus kalau boleh dapatkan balik rantai mak

area: Gombak Selangor (actually rumah kat Setapak dekat dengan LRT Taman Melati) Last edited by arcx13 on 17-11-2014 12:13 AM

Assalam.....kat area utara (Penang ke..) ada tak forumer yg leh berubat kat sini???..tahap memerlukan tu agak tinggi dari paras air jugak la.....huk huk huk...kalau ada yang sudi...kacang seribu kali lagi sudi..hehehe

Follow Us
arcx13 posted on 17-11-2014 12:12 AM
Salam. Saya betul-betul perlukan khidmat pakar tapi tak tahu kat mana nak cari yang boleh dipercayai ...

Isk isk isk..... kesiannya awak.... buat semayang hajat la.... baca yasin ke.... doa supaya barang dikembalikan.....

hantukiller posted on 8-10-2014 02:37 PM
Aik??????

sendiri punya badan takkan kene tanya orang lain

ahahhahaha... pening aku bace..

salam..ada x yg boleh 'tengok' n ubatkan dari jarak jauh?? urgent perlukan bantuan..

Saya tinggal area antara Shah Alam (near Guthrie Highway), Subang dan Sg. Buloh.
Amat-amat memerlukan seorang perawat yang boleh scan masalah isteri saya.
Isteri saya minta cerai dan telah berubah sepenuhnya kasih sayang sejak awal April lalu.
Dia failkan cerai 1 Ramadhan lalu, 7 Julai muslihat/aibnya terbuka depan saya.
Kami hampir bercerai 6 Ogos lalu tetapi keputusan mahkamah menyebelahi saya.

Dari perubahannya yang berubah secara mendadak (i.e kejam, terlalu berani, hati kering, dsb), saya yakin dia terkena buatan lelaki tersebut.

Minta bantuan siapa yang terbaca posting ini, sila PM saya jika dapat membantu.
Hanya Allah yang dapat membalas jasa budi baik tuan/puan.
Terima kasih.

sesiapa ade x no perawat islam yg dalam area kl/selangor ? sbb kawan sy kena santau.katanya miang buluh..dia da try darusyifa tp nak try tmpt lain jugak..kalu sesiapa ado no perawat or perawat tu sendiri mohon pm sy ye..terima kasih..

sy bawak adik saya pergi kt setiawangsa tu.. lupa nama apa.. alhamdulillah now dia dah ok.. hampir setahun sakit waktu tu..

usircantik replied at 29-12-2015 10:30 AM
sy bawak adik saya pergi kt setiawangsa tu.. lupa nama apa.. alhamdulillah now dia dah ok.. hampir s ...

ade no dia x??boleh pm?

Saya pon boleh merawat juga..merawat hati yg luka..

As salam..aktif lagi ke thread ni? Huhu..nak tanye ade x mane2 perawat dlm forum ni duk area kuantan? Kalau ade beritahu la namenye..tenkiu

assalamualaikum..segan nk cakap..tapi org kata malu bertanya sesat jalan..

tapi nak tanya la..kot2 ada yang pakar & dapat tolong..

sejak akhir2 ni..saya selalu kena tindih..n saya jadi penakut sangat bila nak tidur sorg..rasa macam diperhatikan..

saya tidur dengan abg no 2..tapi lepas abg no 4 kahwin bilik dia takde org dh..so automatik saya amik la beli tu..tapi saya tak boleh tidur sorg..mak suka tidur depan kat ruang tamu bawah..sbb dia sakit kaki..so slalu kena teman dia..(rumah teres 2 tgkat)

nak dijadikan cerita..dulu saya boleh tidur sorg, tidur dalam gelap, tidur jauh dari org pun takpe..lepas kes jumpa pocong dekat rumah sewa waktu belajar dulu..saya jadi penakut..tp still boleh tidur luar kalau tahu ada org..tapi takkan dapat tidur kalau tahu rumah sewa takde org..sebab rasa macam org perhati..sama juga bila dekat rumah..kalau takde org..saya takkan dapat tidur even tgh ngantok sgt..

so sejak akhir2 ni..saya kerap sgt kena tindih..dulu pk sebab sleep paralyses tu..ye la baca mmg selalu punca dia macam tu..memang sebab tengah letih sangat..so mmg pk SL la pnca dia..tp ntah kenapa tiba2 sy yakin sy kena tindih..sebabnya bila kena kaku teruk tu..sy dengar suara or bunyi..

First tindih - bunyi org jalan2 hentak kaki kehulu hilir..then bunyi rantai ke seret..then bunyi pintu rumah kena bukak..(disbbkan frst event ni..trus tidur seblah mak..jd takut sgt..)

2nd tindih -  bunyi org gelak2..rasa berdising..try bkk mata tp lgsg xbleh..

3rd tindih - dgr bunyi2 mcm dekat hutan..cengkerik mcm tu..try bgun..tp tak boleh..try bukak mata..tp xdpt..cuma rasa dpt gerakkn jari je..tp tak tahu la..benda tu marah ke apa..sebab dia macam lepaskn kejap..then bila nak terlelap balik..kena 2nd wave..ni truk gak sebab dgr bunyi gelak and macam bunyi brg2 pecah..

4th tindih - bunyi grill luar kena goncang macam ada pencuri nak masuk..try lawan sebab takut betul2 ada pencuri tapi tak dapat nk bangun..rasa macam ada org panjat pagar bagai..(kwasan rumah ada kes curi)

5th tindih - dapat gerak kn jari..n rasa ada something kt badan..then rasa mcm marah sgt..try pegang benda tu..n tumbuk dia..dapat rasa tgn gerak tapi rasa berat sangat tgn nak tumbuk..tp still hayun penumbuk..dapat rasa dia nak lari..then tarik dia balik untuk tumbuk dia lg..hihi..rasa mcm berani sgt..tp time ni dgr bunyi mcm ngek ngekk ngekk..smthing like that la..berdesing sgt telinga time tu..then dpt tidur..

selalu kes tindih ni jadi bila tidur dekat ruang tamu or tidur sorg2..tp besenya slahkan SL tu la..tapi bila dh start point dgr suara bagai..plg ketara bila jd takut sgt nk tidur sorg..disebabkn benda ni..ssah sgt nk tidur malam..

ada sekali dua la gak..kena tindih..tidur pkul 3 am..kena tindih macam lama sgt..bgun 3.30am..padahal time tu dah letih sgt..selalu macam tu..

rasa2 ada tak boleh tolong..saya perlukan semangat balik..setiap kali saya rasa macam nak berani balik..dia start kacau..

rara90 replied at 29-12-2015 12:34 AM
sesiapa ade x no perawat islam yg dalam area kl/selangor ? sbb kawan sy kena santau.katanya miang bu ...

kalau tengok dekat portal darul syifa mmg ada no tel n nama perawat

hantukiller replied at 28-10-2011 05:37 PM
Eh, nama aku pun naik sebagai perawat islam?

WOW  mahal tak ?adooooi

i believe bila dah jadi baru lah bayar

dik...hantukiller tu tak mintak duit pun...
ubatkan orang cara ikhlas....

salah gaya, dia hulurkan kau duit minyak.....