CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ratuiphone

Kosmo Online : Mana Engku Emran

Ada dengo khabar2 nya Erra pernah ckp kat Emran, kalu nak kawen lain buleh tp jangan ceraikan dia, betulkah?

EF ni adoi.. Tak habis2.. Dulu masa ngan Awie dengarnya kantoi ngan VVip kan.. ,  ngan Yusry plak.. Ada affair ngan HI.. Pas tu ngan HI kantoi  ngan EE plak.. What goes round comes around.. ;) jgn terpedaya ngan lemah lembut dia tu..

erra ni jenis pompuan independent
so boleh bayangkan dia mcm mana....dia dah biasa dari kecik idup susah

ermmmmm macam-macam...

erra ni jenis pompuan independent
so boleh bayangkan dia mcm mana....dia dah biasa dari kecik idup  ...
krukx Post at 29-12-2011 21:43

Can believe this daripada pitnah-pitnah yang nak memburuk-burukkan
    Erra. Dalam umah tangga ni, kekadang kalau bini terlalu intelligent lebih
    dari laki, laki selalu rasa rendah diri. Sebab tu bini kenalah buat bodo supaya
    tak siggong EGO lakinya. Mungkin Erra ni strong character, tu yang love turns
    to hate dalam idup dia. Kawen tak bapa bulan dah duduk asing-asing.

EF ni adoi.. Tak habis2.. Dulu masa ngan Awie dengarnya kantoi ngan VVip kan.. ,  ngan Yusry plak..  ...
tsumawee Post at 29-12-2011 21:34

Sape VVIP tuh? Taraf menteri gak ke, macam N dgn Z tuh

Follow Us
Post Last Edit by Purplelisya at 30-12-2011 07:41

Reply 152# cmf_iddine

ya iyala! setuju bangat dgn statement anda! haha EF EF baru ku tau die nih mcm mane....

for all marriages that turn sour ni.. hanya pasangan tu sendiri je yg tahu sebab musabab yg sebenarnye. org luar speku 1001 reason pon belum tentu ada 1 yg betul..sipi2 tempias2 tu mungkin laa ada.

so terus kan la speku sampai berpuluh2 pages... buat hiburan org membaca di kala bosan, and panduan tuk org2 yg belum kawen lagik

Post Last Edit by cmf_iddine at 30-12-2011 08:56
depa dah tak duk serumah? posting yg mana iddine?

kalau posting aku yg 2 kali nampak ke ...
Delifrance Post at 29-12-2011 10:28

bulan march 2011....

Sebagai salah seorang individu yang turut terlibat dalam sesi fotografi yang mengundang kontroversi kepada Ziana Zain, Erra Fazira mengakui yang dia sebenarnya turut merasa terguris dengan apa yang berlaku.

“Saya memberi komen ini bukanlah kerana mahu memanjang-manjangkan perkara ini. Tetapi sebagai salah seorang artis yang turut terlibat dalam sesi fotografi itu, saya dapat melihat apa sebenarnya berlaku. Saya bukan terguris dengan majalah itu, tetapi saya terguris dengan individu yang mengendalikan fotografi itu.

Saya rasa dia tidak berlaku adil kepada Kak Ziana, saya dan Ning. Kami langsung tidak diberi pilihan tentang pakaian yang perlu digayakan. Kak Ziana sudah cuba bertolak –ansur tetapi mereka yang tidak faham. Atas sebab itulah dia meninggalkan sesi fotografi itu. Saya dan Ning tunggu sehingga selesai walaupun ada perkara yang kami kurang setuju.

Secara peribadi, saya merasakan perkara ini berlaku kerana ada masalah komunikasi. Pihak di sana sepatutnya berbincang dahulu sebelum menghentam Ziana di dalam majalah dan laman sosial Facebook,”ujar Erra yang ditemui di Sri Pentas kelmarin.

Dalam masa yang sama, Erra juga meluahkan rasa kesalnya apabila tidak ada seorang pun wakil majalah itu menghubunginya untuk memaklumkan tentang gambar-gambarnya bersama Ning tidak digunakan sebagai penghias kulit hadapan.

“Saya pun tidak tahu mengapa mereka tidak gunakan gambar-gambar saya dan Ning, sedangkan saya dan Ning menunggu sehingga habis. Pasti mereka ada alasan untuk itu, tetapi persoalannya, mengapa tidak hubungi kami untuk jelaskannya?

Walau apa pun, saya tidak tidak berdendam dengan majalah itu. Saya percaya media dan artis harus saling memberi dan menerima,” ujar Erra lagi.

Ditanya sama ada dia sedia bekerjasama dengan majalah itu lagi selepas ini, Erra menjawab buat masa terdekat ini dia masih belum bersedia, tetapi untuk jangka masa panjang mungkin tidak ada masalah.

Masih tinggal sebumbung

Sementara itu, Erra juga sempat mengulas tentang gosip yang mengatakan dia dan suaminya, Engku Emran sudah tidak tinggal bersama. Menurut Mentor kepada Salma ini, perkara itu sama sekali tidak berlaku.

“Baru sebentar tadi ada yang bertanya sama ada benar atau tidak Engku Emran ingin berkahwin lain. Sekarang saya dapat tahu tentang gosip tidak duduk serumah pula. Apa yang boleh saya katakan, kedua-dua gosip itu tidak benar. Gosip ini memang lucu! Saya dan suami masih pasangan suami isteri dan kami masih tinggal sebumbung,” ujar Erra yang mengakui dia dan suami kini sedang merancang untuk menimang cahaya mata kedua.

Reply 169# cmf_iddine

gossip lucu yeee???ermmmm

aku boleh buat kesimpulan EE nih tak ada kerja so tak duit semua EF yg support jadi dia malu nak keluar TV nanti wartawan2 banggang interview macam2, erra makin lawa tapi hidup tak seindah rupa no body perfect ...................BERNAMA memang dah lama teruk setahu aku sebab lecturer aku peg besar kat bernama dia pun dok tengah cari kerja lain ........hahahhahaha

Reply 168# Delifrance

Deli, dengan rasminya kau ialah seorang PENGGIAT FORUM HIBURAN. Sumber - dari thread lagi satu.

aku boleh buat kesimpulan EE nih tak ada kerja so tak duit semua EF yg support jadi dia malu nak kel ...
pluto Post at 30-12-2011 10:43

klu pasal duit tu masalah sementara saje..dua2 pihak kena bnyk bersabar..sekrg ni EF tengah hot bnyk job tanggung lah apa2 yg patut.i'm sure EE pun bukan jenis pemalas dan dia sendiri tengah giat berusaha sedaya upaya mencari keje. dia pun takkan nak duk diam je..cuma org pompuan klu dah biasa hidup senang campak duit mcm campak kertas je bila nak kena ubah life style tu yg payah dan tak leh terima...hope the best for both of them...

Reply  Delifrance

Deli, dengan rasminya kau ialah seorang PENGGIAT FORUM HIBURAN. Sumber - dari  ...
smeetasmitten Post at 30-12-2011 11:44

hahaha banyak lahh..

penggiat mana kata emran duduk umah mak berhari2 lamanya? umah mak dia kat kolumpo bukan kat kuala berang nok kalau nampak 2 kali maknanya dia tak balik2 ke rumah sendiri.. putar belit sungguh laaaaa depa nih.

aku nampak 2 kali ja la cik wartawan oii...

duit tak ada problem sementara bagi ko tak bagi dia make up berapa ....kain baju lagi.......wakakkakaka

susah mau dapat keja sekarang weh nak2 umur tua2 if ada experience pun takkan dia nak gaji rm5k............setakat rm5k tu make up erra tak lepas.........so moralnya dok lah diam2....setakat experience cam gitu takkan nakd apat offer tinggi2 lain la org2 yg profesional gila

Reply 176# pluto

Tua2 susah dapat kerje? setau aku yang keje makan gaji nih lagi tua lagi berbisa, byk experience la katekan. Pelik jah statement ko nih, cube eloborate sket

betui2...menyampah tengok dia marah2 kan EE. nak mintak tolong pun cakap le bebaik sikit.. ...
cmf_iddine Post at 28-12-2011 09:12

Betul3x!

Nampak beberapa kali, EF ni mcm bengkeng je ngan EE. Nampak cam lembut tapi ckp ngan asben kasar.

Masa nak pegi spital nak dekat beranak tu, tak ingat exactly.Tapi adalah dia bebel2kan EE tu. Tak silap pasal beg baju ke apa.

Masa majlis cukur jambul, EE ni bebel2kan lagi si EE pasal EE x nak tinggalkan baby dgn bibik. EE komplen kat besfren dia wartawan tu,sapa tah nama dia. Kak Ema ke apa tah, yg kurus2 tu.

Adalah lagi beberapa scene lagi, EF ni ckp mcm kasar je dgn EE.

Kesian lak aku tgk EE. Diam je kena marah dgn EF.

Kalau dlm TV pun dah mcm tu, kat belakang tak tahulah macamana.