CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 59338|Reply: 336

Aku Ada Masalah Dengan Gay ...

Masalah aku ialah aku sangat-sangat benci pada golongan gay sampai aku rasa nak bunuh jer dorang ...

Puak gay nih selalu dok try approach aku sejak zaman aku sekolah lagi ... mula-mula dulu aku takut dan seram ... tapi lama-lama aku jadi fedap dan benci teramat sangat ... skrg pulak aku rasa nak hempuk jer gay-gay lahanat yg semakin ramai kat Malaysia ni ...

aku cuba bendung kebencian aku nih dengan istighfar banyak2 kerana hatred and anger will only consume my own self ... tapi aku selalu gagal bila dorang tak habis-habis approach aku ... akhirnya memang aku maki hamun dan tapak kaki aku rasa cam nak parking kat muka dorang ...

mungkin sebab kulit aku putih gebu dan rupa aku agak jambu menjadi tarikan dorang ... tapi aku memang jijik dengan homoseks ...

masa aku masih bodoh umo 14 tahun ... ada gay mana ntah siap nak offer aku duit ajak buat benda tak senonoh ... aku jadi takut sangat dan lari ... masa umo aku 17 ... aku tengah berlindung daripada hujan lebat dengan basikal racing ada lelaki dok sembang kononnya dia pelancong dari KL ... last2 ajak aku pegi bilik hotel sambil puji2 aku kiut ... terus aku redah hujan kayuh basikal balik rumah ... masa kat PPP/ITM aku tertidur kat bilik member yg sebilik dgn gay ... dia siap buka zip seluar jeans aku masa aku tidur ... dan banyak lagi kejadian yang buat aku benci sangat dengan golongan nih ... mungkin nanti aku tepek gambar aku kat page 2 spya korang paham kenapa gay-gay nih semua dok kacau hidup aku ...

tolong bagi tips spya aku boleh bendung kebencian aku nih dan sebelum aku betul2 lanyak golongan sotong yg menjijikkan nih ...

kalo ade gay kat sini yang cuba nak justify kejadian korang ... go to hell ... scums ... aku rodok lubang kunyit korang dengan buluh runcing ... :@

Rate

1

marahnya habang kuda neh

habang kuda selalu ka terjumpa geyes2 neh? ada berkawan with any of them ka?

tompang tanya,

budaya gay ni mula menular kat malaysia tahun bila ye?

sekian dari aku yg naif.

Reply 2# baby_pingu

kengkadang ada la terpaksa jumpa geng2 lembut nih atas urusan kerja ... tapi not more than that ... nak buddy-buddy sorry la ...

yang aku nak muntah ... budak2 hitam gendut dan berkerak pun teringin jugak nak jadi sotong ... haihhhhhh ...

Reply 3# ruffleen

tatau la ... ai malas nak buat kajian pasal spesis ni ... kalau kajian anatomi pompuan ai rajin la ...

sila simpan jambang mcm osama laden....

Follow Us
Reply 6# kurmasafia

nanti ai tanya mem kat rumah dulu ... takut dia tak selera plak ...

skrg nih ada janggut Fahrin jer ...

mohon tumbuk muka sorg2

x sabar nak tunggu gambar habang kuda

urm maybe gak boleh try, kalau diorg nak try usha, ko tarbiyah diorg siket. lama2 mesti telinga diorg pun x tahan...

Wei aku pon sama 2, 3 kali gak la..

sekali masa tunggu member amik ngan motor kat tepi jalan dia nmpk dgn gigih pusing balik offer nk hantar..

sekali nk jalan p ke shopping kompleks pon sama

Yg jadian pon byk kali try aku..

Yang pelik pompuan tknk plak mcm tu?

Reply 9# awan_kelabu

kebanyakan dorang nih pandai cakap pusing2 ... contohnya kat CI ... ko try tarbiah dan tunjukkan ayat2 Quran, kepala gay kat situ masih boleh pusing sana sini kononnya jadi begitu sebab kecacatan DNA dan Tuhan yg bagi jadi DNA begitu ... last2 kredit ko kena potong siap dengan banhammer segala ... aku dah kena banyak kali ... mmg dorang nak tegakkan jugak benang dorang yg basah dan lembik ittew ...

erks... serious gak masalah ko ni..
pe kata pas ni ko tak payah jaga muka..
biarkan muka ko yg jambu air tu jadi jambu batu..
agak2 dia org nak ngorat ko lagi tak?

Reply 10# johan3036

bro ... kalo pompuan yg ajak ... hazab cemane pun wa layan jer mase wa terjerumus dalam dunia 'jenayah' dulu ... skrg wa dah mengundur diri drp dunia 'jenayah' buat selamanya selepas diselamatkan oleh heroin wa kat rumah ...

kalo gay yg ajak wa projek ... mmg wa rasa amat terhina ... geli bulu ketiak wa ... lidah jantan ngan lidah pompuan pun dah nampak beza ... lidah sesama jantan nih wa nampak cam lidah lembu jer ... geli la weiiiiiiii ...

mem musti bg...sbb selamat skit..osama laden pon takpa....tak selera tutup lampu....kui..kui...

Reply 11# kudajantan77

yg kat CI tu lantak pi lahh... setakat google cedok ayat sana copy statement sini mmg la budak 7 tahun pun boleh

kalau real life, aku x rasa diorg dah ada point utk counter every argument. pulak tu kalau mcm kat area yg ada org lain pun boleh dengar, ko ingat diorg berani nak kata being gay is great. unless you're in a gay clubhouse

tentang perasaan benci tu, aku xde pengalaman dikejar gay, so xleh nak komen lebih. cuma nak senang cakap, either buat tak tau, or doakan diorg berubah. buat apa pikir pasal org xde manfaat kat kita

otak aku hari ni penuh ngan perkataan

1. liwat
2. j&^$r
3. gay

Reply  johan3036

bro ... kalo pompuan yg ajak ... hazab cemane pun wa layan jer mase wa terjerum ...
kudajantan77 Post at 10-1-2012 10:14

Bro bg statement mcm Mail lambung insaf saja

Dgn member share ayaq pon aku lap straw dulu seblum minum nih nk temu lidah gila ka apa tulis ni pun meremang dh seluruh buluku...

Dlm fitness center pon byk kali dh diorg cuba dekat ngan aku sekali kau tegur aku tegur blk tp bila duk puji bada cantik sambil tu tgn dun picit tgn aku mula la...bg aku meluat..tp tak la samapi nk taruh depan tu..masih mampu sabar lagi...

Baru sekali tegur dh ajar keluar p minum WTH!!! :@

sian sgt abg kuda kene cabol dgn geiyes...

Reply 1# kudajantan77

mane pic abg kuda jantan yg kata nak tunjuk??.. bole kteorg tengok kebenaran abg kuda..

Reply  kudajantan77

mane pic abg kuda jantan yg kata nak tunjuk??.. bole kteorg tengok kebenaran ...
matryoshka7 Post at 10-1-2012 10:25

pg 2