CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kudajantan77

Aku Ada Masalah Dengan Gay ...

aku pun penah dpt msg nk bkawan dpd gay dlm fb.. sial je:@

addamnor Post at 12-1-2012 21:39

muka hazab mcm tuh ada ke yg nak..
iols rasa layak dgn org mcm nie jah

aku plak bnyk kawan ngan gay..so far kengkawan aku yg gay neh..ok jeh..

cuma bab hati tuh me ...
skymania Post at 10-1-2012 12:19

ko pun gay jgk kan dgn juan ... insap lah sekai

Reply  cmf_blingblings

anak2 jantan aku 3 org ... aku dah pesan awal2 ... sapa nak jadi sotong aku terajang daripada pintu rumah sampai ke simpang jalan dan aku akan baling depan lori yg lalu ... dan aku mmg selalu kutuk dan gelakkan sotong2 nih depan dorang ... spya dorang tau jadi sotong ialah sesuatu yang mengaibkan dan memalukan ...
kudajantan77 Post at 11-1-2012 12:17 PM

bro, aku rasa lu dah ajar anak lu benda yang tak baik iaitu membenci sesama manusia. Apa jenis bapak ler ko ni {:4_191:}

sib baik aku dilahirkan gelap... syukur

nasihat kan le dorg selagi mampu..lau tak leh baru membenci dorg...-.-"

Follow Us
sabo la dlm menghadapi kaum2 nabi luth nih..
agak2 dorang tak sayang malaysia nih nak kena terbalik mcm bumi sodom dulu kot.

sapa2 nak belajar cara gays main, sila ke CI.di sana ada sifu gay...tapi awas! sapa2 kutuk gay sure  ...
c===8 Post at 12-1-2012 21:07

padak muka lu GK ... wakakakaka ... dia potong kredit pastu terus tutup thread ... mmg selalu camtu ...

wa buat 2 posting jer tapi dia bagi 5 kad merah ... geram sangat kowt ... sib baik system forum nih reconcile balik jadi 2 ... kotidak cuti la sebulan ... pengajarannya jangan biar golongan gay berleluasa dan berkuasa ...

bro, aku rasa lu dah ajar anak lu benda yang tak baik iaitu membenci sesama manusia. Apa jenis ...
hyie Post at 12-1-2012 23:04

terus wa insap ... kita patut menyayangi golongan yang keji ini dan membelai mereka dengan penuh kasih sayang ... wakakakakaka ... get real ...

terus wa insap ... kita patut menyayangi golongan yang keji ini dan membelai mereka dengan penuh ...
kudajantan77 Post at 13-1-2012 08:29

Statement takleh blah..........................

nape gay suke yg jambu jer? kesian kt pompuan tpkse brebut ngan gayah

kluar rumah pkai baju besar2 and labuh dr muntot. dyorg geram kalo tgk lengan mantap2 ni n bumper baik punya

hahaha, ingat lagi zaman aku sekolah menengah dulu... Pernah tangkap budak2 junior men 'lawan pedang' kat toilet... Hahahaha...

Reply 1# kudajantan77

mungkin TT ada aura yang TT tak sedar tak..

sampai kekerapan berlaku sampai rasa tak munasabah...

em...aura, lawannya aura jugak...cuba amalkan doa pendinding diri....yakin...amalkannya..kesannya lihat kemudian...{:4_189:}

Post Last Edit by pia250110 at 13-1-2012 12:53

ni kat area bandar sri permaisuri banyak gay duduk..lagi2 kat area Q bistro..banyak liyuk meliuk nko... kul 2,3 pagi duk terkinja kinja kat bawah tp depe ni peramah2 n suke senyum itu yg x dpt di nafikan..aku ade kawan,,die penah kene gode mase nak isi minyak motor..ade sorg gay bawak kete besor ajak die jalan2 ha..siap behenti sebelah nak ngayat..terkejut kawan aku ni ha..die cume kate xnak jer..gay tu blah gitu jah..lagi satu ade sorg gay tu penah letak gambar die nge kawan aku kt myspace siap taip situ..my new hubby hahhahah..gile lawak aku tgk..kawan aku pon siap gelak2 yela nak marah pon x gune..
kadang2 aku kesian jugak depe..ade tu penah cite abang die gay..tiap2 malam abg duk sorg2 nangis sebab mengenangkan nasib die mcm tuh..bg aku kehidupan seorg gay ni penuh kesunyian n tertekan....aku xnak membenci depe ni kerana die pon manusia jugak cume salah diri sendiri kerana terjebak dengan hubungan yg di larang..kat sini aku cume mampu berdoa supaya golongan gay ni kembali kepangkal jalan ....

http://www.youtube.com/watch?v=m31TOu27kzk&feature=g-trend&context=G292b40eYTAAAAAAAjAA

you tube ni buat aku gelak jah ( tahik betul la  xkua plok you tube ni )

aku rasa ko patut hadiahkan btg plastik pada gay2 tu !! suruh je dia org ne main dgn btg plastik .. {:4_500:}

Terkedu baca...

Setiap naluri perasaan yg hadir dlm kita adalah dgn izin Nya. Seandainya tidak mampu bertahan, kembalikan lah perasaan itu kepada Dia. Mohon diberi kekuatan & ketabahan melawan perasaan yg tak mampu dibendung. Baik kebencian atau kecintaan terhadap pasangan sejenis. Itu semua dugaan, ujian kpd kita.

Terkedu baca...
musangdurjana Post at 13-1-2012 14:07

terkedu takpa ... jangan ter'kendu' ...

Tambah sket...

Masa aku form 5 dulu... tahun 97... kat bus stand klang ada brader ni borak2 ngan aku... dah lama sket baru aku perasan dia ni sotong sket... dah lelama dia ajak aku balik... aku tak nak... pujuk2... aku tak nak... last2 dia kasi business card... ajak aku keje part time ngan dia... pun aku tak buat... hehehe...

Apapun amaln gay ni perlu dihapuskan... ahli gay wajib diajak tobat... kalau Allah S.W.T turunkan bala bukan diowang jer yang kene... kita yang masih mengikut fitrah manusia normal pun kene...