CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kudajantan77

Aku Ada Masalah Dengan Gay ...

ooo...patutla..

maaflah ckp pakcik kuda..pakcik zaman muda2 dlu "cantik" sbb tuh depa berkenan kot...

lain ckp je lah kat geyes tuh..pakcik kuda straight...kalau takmo ckp direct to the point...pakcik kuda puji2 pompuan hot yang melintas biar dia tau pakcik ni straight..

bf lala penah dapat rumet gay. tp gay yg tak handsome..
muka mcm org asli tp taste tinggi menggunun ...
lalanoi Post at 11-1-2012 02:16

jangan pecaya sangat la ... kena die tengah stim tengah malam kawan tak kawan ...

mcm kisah aku masa kat hostel Seksyen 17 PPP/ITM dulu ... aku tertido kat bilik kawan di rumah sebelah, dorang keluar minum tak kejut aku ... yang budak gay nih pelan2 datang bukak zip seluar aku ... despicable ...

so kalo rumet hang gay ... baik pindah bilik dan sentiasa kunci pintu masa tido ...

ooo...patutla..

maaflah ckp pakcik kuda..pakcik zaman muda2 dlu "cantik" sbb tuh depa berkenan ko ...
siputsedut Post at 11-1-2012 08:53

skrg pun masih menten sbb tiap minggu jogging/gym, makan control dan tiap malam bini ajak exercise ...

keje aku skrg bnyk berkaitan event management ... so bila jumpa geng2 sotong nih mmg aku rimas dan cepat naik darah ...

yang buat aku lagi tension ... bini aku suka plak melayan apon-apon nih semua ... sembang mak-nok-mak-nok ... terutama geng-geng Kebudayaan ... "cantiknya henbeg ko nok, mak sembah ratu kat ko ..."

jangan pecaya sangat la ... kena die tengah stim tengah malam kawan tak kawan ...

mcm kisah a ...
kudajantan77 Post at 11-1-2012 09:29

bhayanye gay nie
nie cerita dr kawan gay sumdirik,.dia nie gay yg bottom.. bukan top..
teruja sgt dapat kenal sesama gay kat fesbuk. kononya nk jmpa kt peneng ala2 blind date gitu.
skali dia kena rogol ngn 6 org lelaki,.duit simpanan kena kebas, laptop dan fon kena curi.
mmg tinggal sehelai sepinggan ..

Reply 122# kudajantan77

ko budk PPP rupanye..ko fly mane?

sori off topik sat..

Masalah aku ialah aku sangat-sangat benci pada golongan gay sampai aku rasa nak bunuh jer dorang ... ...
kudajantan77 Post at 10-1-2012 09:28

Salam Kuda,
Lamanya tak berforum sama, menarik sungguh thread ni sbb akupun kerja dengan bbrp dari golongan ni, yg paling aku tak tahan dan rasa nak hempuk sebab dia org cuba besarkan pengaruh, budak-budak baru balik dr Syria ke Jordan kerja di sini mesti kena pulau kalau tak geng, geng nak main kelempuk.

Seorang staf dr Russia dalam 3 tahun lepas ngamuk habis sebab dia nyampah kat office mate aku yg suka merenyeh. I want to suck you, I want to tokak you!! Dia sampai nak buat laporan pada HR tetang isu ni. Dia kata kalau d negara dia sana Russia (kws Islam) dah mampus esok pagi golongan sotong ni.

Suami aku pernah hampir2 masuk balai bbrp tahun lepas sebab dia sikukan seorang kapten di sebuah pub, sebelum kahwin dengan aku. Kejadian berlaku di Pg sana, pub tu ada ramai sailor yg turun dr kapai, laki aku tak ada tempat nak duduk so dia duduk di bar. Kapten datang pegang pinggang danbahu dia ala-ala nak ajak....dengan suara menggoda, terus kena direct di muka pecah hidung...nasib baik kes closed..

So pada yg gay tu anda bukan gaypun sebenarnya, anda adalah pencetus satu kepercayaan di dalam kepercayan-kepercayaan yg ada. Jgn sesatkan diri jauh-jauh sebab kalau kahwinpun tak ke mana...

Follow Us
adakah terdapat MOD yang sama yang potong kdt ko
kiwibenz Post at 11-1-2012 01:11

MOD tu la ... tak ngaku geyes tapi benda detail sampai guna paip getah nak clear lubang kunyit sebelum bersenggama pun dia boleh cerita ... mcm mana feel G-spot lubang kunyit pun dia tau ... siap cakap dalam Quran takdak ayat yg haramkan homoseks ... binatang pun ada homoseks ... kecatatan DNA ... bla bla bla bla ...

kalo sesaper lawan ... mesti kena potong punye ...

di sini aku ambik peluang la nak menyampaikan sedikit seruan ... yang haram itu jelas, yang halal itu jelas ... jangan la kerana korang (gays) cenderung ke arah sesuatu korang cari jer alasan nak menghalalkannya ... seolah-olah hukum kena ikut korang dan bukan korang yang ikut hukum ... fatwa yang dibuat melalui muzakarah ulama bersandarkan dalil Quran, Hadis dan Aqli menetapkan homoseks itu haram dan dilaknat ... jangan la pula nak ambil fatwa individu yang mentafsir secara syok sendiri dan menghalalkan pulak perbuatan korang ...

aku pun bukannya baik ... banyak maksiat aku pernah buat ... tapi aku tahu benda2 yang aku buat tu salah dan aku sentiasa takut kalau aku mati tak sempat taubat ... sebab tu aku kawin cepat2 mase umor 24 tahun ...

yang aku risau golongan korang nih takde rasa berdosa ... sentiasa cari alasan nak tegakkan nafsu songsang tuh dan mahu semua orang lain hormat lubang kunyit korang ... insaf la ... balik la ke jalan yang diredhai sebelum terlambat ...

Surah Al-Ankabut Ayat 29 tafsiran Ar-Rahman:

"Patutkah kamu mendatangi orang lelaki (untuk memuaskan nafsu syahwat kamu)? Dan kamu memotong jalan lalu-lalang (untuk tujuan jahat kamu)? Dan kamu pula melakukan perbuatan yang mungkar di tempat-tempat perkumpulan kamu?" Maka kaumnya tidak menjawab selain daripada berkata (secara mengejek-ejek): "Datangkanlah kepada kami azab dari Allah (yang engkau janjikan itu) jika betul engkau dari orang-orang yang benar".

Rate

1

skrg pun masih menten sbb tiap minggu jogging/gym, makan control dan tiap malam bini ajak exerci ...
kudajantan77 Post at 11-1-2012 09:38

kekekeke..tak dapek nk nolong dah mmg kerja u pusing2 balik jumpa diorang kalau diorang tak kacau u and just gedik2 sotong2...takyah layan la..buat taktau je...pergi tpt lain ke..kalau diorang flirt..laser je la sampai dorang terdiam tak kacau u sampai bila..

syok woo sembang dengan adik2 sbb tuh ramai pompuan suka kawan dengan adik2...ni yang mmg spesis lembut la..kalau yang gay tp luaran nampak laki...jarang kot

mcm mod CI ja

Reply 126# cmf_blingblings

so you understand what kind of situation i have to bear ... this gay thing gets to the edge of my nerve ...

kaka bling, Ahad nih saya pi Pulau Payar ... jom la berenang-renang bersama coral shark ...

Reply  cmf_blingblings

so you understand what kind of situation i have to bear ... this gay thin ...
kudajantan77 Post at 11-1-2012 10:17

ni hah, kat opis aku ni, sebelah aja, nak buat macam mana kan? telan ajalah, mak org kuat PAS di Jitra sana, pengikut setia AI, idola dialah. Dok berangan nak call AI, nak bagi free service seumur hidup ..sesiapa yg ada nomot AI, sila pm aku

Wah, pi payar ahhh, kerapu banyak gila...cuaca cukup bestlah

bhayanye gay nie
nie cerita dr kawan gay sumdirik,.dia nie gay yg bottom.. bukan top..
teruja sgt dapat kenal sesama gay kat fesbuk. kononya nk jmpa kt peneng ala2 blind date gitu.
skali dia kena rogol ngn 6 org lelaki,.duit simpanan kena kebas, laptop dan fon kena curi.
mmg tinggal sehelai sepinggan ..lalanoi Post at 11-1-2012 09:41

6 jahanam tuh pun takdak akai pi rogol bapok ...

6 jahanam tuh pun takdak akai pi rogol bapok ...
kudajantan77 Post at 11-1-2012 10:25

dah seleranya bapok nk buat mcm mane.
bapok gay tu model sambilan..muka cm anak mami

Salam Kuda,
Lamanya tak berforum sama, menarik sungguh thread ni sbb akupun kerja dengan bbrp da ...
cmf_blingblings Post at 11-1-2012 09:50

kalo hasben akk tak kendu..mesti dieorg tak kacau.....

saya rasa gay takkan kacau org lain...kalo org tuh ada ciri2 kegeyan dan suka melayan geyes nih

kalo hasben akk tak kendu..mesti dieorg tak kacau.....

saya rasa gay ...
pressor Post at 11-1-2012 11:20
jgn beranggapan gitu ni kat opis aku segala jantan tegar semuanya dia nak jilat, mampoih...laki aku mat saleh, pasal tu gay nak rasa  sgt, gay kat luar negara sana badan ketul-ketul tak ada  kegayahan langsung...

aku harap gay-gay ni jgn mulakan gerakan mengganggu jejanz secara agressif ni sbb takut lama-lama ada yg hilang sabar..

jgn beranggapan gitu ni kat opis aku segala jantan tegar semuanya dia nak jilat, mampoih...laki aku  ...
cmf_blingblings Post at 11-1-2012 11:25

..sabo kak...sabo....

nanti g beli kek lapis.......br senang hati...

..sabo kak...sabo....

nanti g beli kek lapis.......br senang hati...
pressor Post at 11-1-2012 11:29
ini kira gangguan tau , telinga rasa meremang berbulu kalau dgr dia org cakap, lucah sesgt, siap ada teropong dalam laci kot-kot ada jejanz 20an lalu depan opis, nak sekodeng kot2 nampak suar dalam ke montot lentik bagai...macam kuda cakaplah, kalau tak sabar dah lama aku tendang keluar aja..

lepas tu tak tahu nak respect org lain, depan anak aku yg umur 6 tahunpun nak cakap ala-ala geli-geli ni, masa anak aku darjah 3 dia tanya aku macam mana lelaki nak kahwin lelaki. Aku terkedu...aku cakap tak bolehlah, tp kalau kat oc sana mungkin bolehlah jd companion. Habis anak aku tanya siapa yg akan beranak nanti?? Hambik hang!! Lepas tu dia sambung lagi, tu macam abang boy tu nanti macam mana dia nak kahwin dan beranak?....see pengaruh ni semakin buruk, bg semacam kekeliruan pada generasi akan dtg

ini kira gangguan tau , telinga rasa meremang berbulu kalau dgr dia org cakap, lucah sesgt, siap ada ...
cmf_blingblings Post at 11-1-2012 11:50

bodo lah ponen tuh.....

Reply 137# cmf_blingblings

betul tuh ... makan kat restoran pun kerap nampak golongan ni pegang2 tangan, suap-menyuap, ramas-meramas ... susah nak explain kat budak2 ... tapi gay-gay nih apa pewdulik ... yang penting dorang nak orang lain hormat lubang kunyit dorang ...

mula la sebut dorang pun ada hak, tak kacau orang pun ... hampeh la ... aku hempuk baru tau ... masuk lokap la plak nanti bila gay nih terjerit-jerit kena terajang ...

Reply  cmf_blingblings

betul tuh ... makan kat restoran pun kerap nampak golongan ni pegang2 tan ...
kudajantan77 Post at 11-1-2012 12:00
aku jumpa baru-baru ni kat Chenang, Malay, tiga org, makan suap-suap sambil jerit2 manja...anak aku sengih ja, tak apalah dia dah 14 tahun, makin cerdik