CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: SeriBunga

Hot.Issues~~Rita n Zaquan ber'twitter'an..jgn la panas lagi

Close [Copy link]
Rita twit
Kan akak da kata, dorg yg buat kontroversi,pastu akak akn dipersalahkan

Reply 176# maxim

no problem..
mohon x lupe lg pasnih

nampaknya semua reply menyokong rita  

ada sapa2 nak bekap rodoh?

ce tepek latest pic kak rita n anak- anaks yg cumel tu

kalau ikutkan gemersik kalbu tu, Rita yg dapat offer, tapi Rita terpaksa tolak sebab ada job lain katanya. Ayu Raudah pilihan kedua. Tapi ok la.. ayu raudah berlakon pun ok jugak..kerekarlu Post at 10-1-2012 10:40

tapi kalau rita mesti lagi best..sbb aku lagi suka tengok rita berlakon..rita & aqasha pun ok je..hehe

apa yg ayu tu ckp dlm galaxy? x tgk ar galaxy tu...

Follow Us
deqone_08 zaquan adha
Klu aku jd batu api skali pun,aku nak selamatkan abg aku sendiri dari manusia yg kejam mcm kau!!
1 minute ago

erkkk

deqone_08 zaquan adha
Klu aku jd batu api skali pun,aku nak selamatkan abg aku sendiri dari manusi ...
mimi77 Post at 10-1-2012 14:58

Tak nak ngalah si Rodoh batu api nih...... saja jer nak wat kontroversi

haha ko perasan ek.. aku tgk tet*ks dia span semata-mata.
lepas kawin badan dia naik da ...
rbmy Post at 10-1-2012 14:39

kan? tiap kali nak iklan kan kuar gambar dia pakai baju ketat tu? Adoyai dari punggung ke tetek Buat dosa org nengok n mengata jek termasuk la aku

deqone_08 zaquan adha
Klu aku jd batu api skali pun,aku nak selamatkan abg aku sendiri dari manusi ...

manusia kejam? ek eleh rodoh ni.....macam la dia tu baik bebenor  

deqone_08 zaquan adha

kejam apanyer?? motip ko cakap kejam..tp abg ko tak nmpk pon kejam?? anak tejerobos gak 2 eko..
yg kau biler lgk?? dr dok mengata carik gado..eloklah ko gigih buntingkan bini kau...

Post Last Edit by kenyir at 10-1-2012 15:09

Rita Rudaini Dan Zaquan Adha Bergaduh Di Twitter, Saling Berbalas Sindiran?                                                       
                                                                                                                                                                Comment (128)                                                               
                                                        Posted on January 10, 2012  by  [url=http://www.rotikaya.com/author/admin/]RotiKaya Staff[/url]                                               
Zaman sudah berubah, gaya kita bergaduh juga turut berubah hari ini — jika dulu boleh bertentang mata, kini Twitter & Facebook pun sudah memadai.
Ini bukan kes pertama selebriti bergaduh di dunia maya sejak internet di’cipta dan kita sendiri sebenarnya tidak terlepas dari sindir menyindir di laman sosial masing masing hari ini.
Rita Rudaini & Zaquan Adha kita sudah sedia maklum mempunyai hubungan yang kurang baik sejak aktress tersebut jalin hubungan cinta dengan kembar beliau, Aidil Zafuan tidak lama dahulu.
Dan, perbalahan antara mereka nampaknya tidak menampakkan tanda tanda untuk reda selepas beberapa jam lalu, masing masing mengeluarkan kenyataan sinis melalui akaun Twitter.
Zaquan Adha menulis yang beliau tidak berasa hairan yang Rita Rudaini tidak peduli ibu mertua tidak menyayangi beliau kerana aktress itu sendiri di’dakwa sudah lama tidak balik ke rumah keluarga Aidil Zafuan.
Rita Rudaini membalas kenyataan Zaquan Adha dengan berkata pemain bola sepak itu merupakan punca beliau tidak mahu balik ke rumah keluarga mertua dek kerana sikap’nya yang suka melaga lagakan.

Anda Mungkin Berminat Dengan:

dan blogger pun ambik kesempatan melaga2kan lagi...

sik ber twitter jer zaquan nie..xde training ke??

Post Last Edit by toet2meoww at 10-1-2012 15:13

Reply 187# mimi77

eh, bace tweet ni aku rase berangin plak..cewah!aku xtawla tu sape..rodoh@zakuan..tp for both of them ,klu ye pong nk selamatkan aidil dr kak rita, dorg igt ape carenye?dgn suh umah tangge dorg berantakan? ewah2..nk runtuhkan masjid org plak..igt sket, what u do, u will get back..(fuh, speaking la plak..haha)..

klu rase nk selamatkan aidil, ape kate korg pjuk parent korg utk berdamai dgn rita..so, aidil pong selamat la dr asek rase terseksa antara parent n wife..tu la care yg lebih baik..bukan sebok nk jdik batu api..hish, nasib je aku xdak tweeter2 ni..klu x ,mmg aku bg sedas je kat dorg..

gpong klu runtuhkan rumah tangge dorg pong, korg igt ati tu bley puas ke?mmg bley ketawa gumbira..tp kemudian ari, xmustahil Allah akn bls balik..korg xkesian ke anak2 kak rita n aidil?suke tol korg nengok bende yg Allah xsuke tu eh..pelik tolla..patotnye korg bley jd org tgh utk selamatkan hubungan ant kedue2 belah pihak..kompem xblk umah mertue slalu pong bley jd menantu kesayangan..

deqone_08 zaquan adha

omg. tak sudah lagi ker? ya Allah, keluarga nih. aidil, please campur tangan, suruh bini ko ngan adik ko tu stop. lepas ni apa lak yg keluar. Adoi, zaq, bini ko start dulu.ko cool lah sikit.

Reply 191# skymania

rita dok ngidam nak anak pempuan...harusla laki bini nie lagi dengki

harap2 rita tak balas balik......
mangkuk hayun punye ZAQUAN..... akai kat paler lutut agaknya.....

siutt jer kan statement si zaquan nihh...

Rita Rudaini Dan Zaquan Adha Bergaduh Di Twitter, Saling Berbalas Sindiran?                                                        
                                                                                                                                 ...
kenyir Post at 10-1-2012 15:08

ngape bile aku nengok pixca mamat aidil n zaquan nih, aku rase lg sedap mate memandang nengok si aidil..nmpk lembut je..klu muke zaquan tu awat aku nengok muke playboya nih?

dedua xmao kalah.... {:4_234:}