CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: faisyah

Irma Hasmie Berkahwin dan da mengandung.. berapa bulan eh?

Close [Copy link]
Tahniah Irma and husband....

tak sabar nak tengok pic terbaru dia and husband

AprilNing posted on 15-8-2012 11:49 AM
hadap sgt iya dgn title prominent..

ya le nok hadap sgt sampai nk beraya di china menemani somi
terchenta berlumba disana .......uols ada

org preggy plng cergas & gigih aku tgk sendat ni sentiasa menemani somi terchenta x kira dimana
pong berada walo keaadan yg berbadan dua.....ko mampoo

beldandy posted on 15-8-2012 09:58 AM
td kat sinar ada pembaca berita sengal gi bgtau irma pregnant 5 bulan! terkujat aku dengar

aku pn dengar macamtu noks. terus terpikir dah brapa bulan irma kawen, bukan ke baru je

Tahniah....tak ada siapa nak buat pengiraan matematik ke?
Masa Pasah preggy hari tu siap buat diagram bagai

test2 bleh lagi ke? post yang last ni..hik3

Follow Us
cmf_blingblings posted on 15-8-2012 04:13 PM
Tahniah....tak ada siapa nak buat pengiraan matematik ke?
Masa Pasah preggy hari tu siap buat diagr ...

kekdahnyer pasangan ini tak diragui seperti pasangan cinta agung..maklumlah..sblm kawen pon dah nmpk gambo2 yg macam gaya terlebey kawen..

redha sajork..

skymania posted on 15-8-2012 04:18 PM
kekdahnyer pasangan ini tak diragui seperti pasangan cinta agung..maklumlah..sblm kawen pon dah nm ...

tak baiklah speku2 ni pd pasangan mana pong sbb dah kira fitnah....Wah! ramai retis yg akan timang anak nehh

cmf_blingblings posted on 15-8-2012 04:19 PM
tak baiklah speku2 ni pd pasangan mana pong sbb dah kira fitnah....Wah! ramai retis yg akan timang ...

mrnde tak baik la orng suka buat..kalu tak..takdenyer bod gosip gituh..

wow sukaaa.. subur akak irma kita ni. moga makin berbahgia dan sayang mencayang sampai bebila

skymania posted on 15-8-2012 04:24 PM
mrnde tak baik la orng suka buat..kalu tak..takdenyer bod gosip gituh..

teringat pakcik yg bebalik masuk serenti tu,
dah jatuh talak pun sempat buat projek

cikgu_murni posted on 15-8-2012 04:39 PM
teringat pakcik yg bebalik masuk serenti tu,
dah jatuh talak pun sempat buat projek

sapakah itu???................jamal abdillah ke??....aine speku je

Td ada cerita ni kat awani siap ada pasangan ni kat satu majlis...yg terlepas , sempat dengar jah..

tahniah irma & husband

tahniah buat irma dan asben

congrats Irma and husband dia yg hensem tu...hehehe

tahniahh irma..

Lavender_Violet posted on 15-8-2012 10:46 AM
Aku bukan anak first tp nak tambah lagi Dah jauh sgt jaraknya dari anak yg sebelum ni, gigih men ...

ko lepak thread mana? aku pun tgh cuba anak ke-2..takmo OT di sini..ehe

Irma, Redza Raikan Kenduri Sambut Menantu Di Kelantan

Teks: Razif Rosdi
Twitter:  @AjiebRosdi

KUALA LUMPUR, 18 OGOS 2012: Sungguhpun baru pertama kali menyambut Aidilfitri sebagai suami isteri, Irma Hasmie nampaknya tidak terlalu ghairah membuat persiapan hari raya. Malah, pelakon dan pengacara ini menjelaskan persiapan yang dilakukan adalah biasa-biasa saja.

"Tiada apa-apa yang sangat istimewa. Cuma kami hanya akan ronda-ronda semua rumah saudara mara kami saja. Tahun ini, saya akan beraya di rumah mentua dahulu kemudian barulah ke rumah keluarga Irma. Selepas itu, kami akan balik kampung bersama di Kelantan.

"Lagipun, pada malam raya, saya akan mengacarakan sebuah program secara live di TV Al-Hijrah iaitu Syawal Satu Kemenangan. Pada malam raya kedua nanti, barulah saya bertolak pulang ke kampung halaman.

"Apapun, saya sebenarnya teringin merasakan keseronokan menyambut raya sebagai isteri. Saya tidak sabar nak menikmati momen berkenaan," kata Irma kepada murai.com.my.

Sama seperti isterinya, Redza Syah turut tidak sabar menunggu detik 1 Syawal nanti. Lebih manis lagi, suami kacak ini tidak sabar untuk menikmati juadah dari air tangan isterinya.

"Perasaan tidak sabar nak beraya dengan Irma memang ada. Saya nak feel pakai baju raya siap bersamping yang disediakan isteri saya. Saya pun tidak sabar nak kenalkan dia dengan saudara mara nanti. Ini kali pertama.

"Kami akan pulang ke Kelantan nanti yang mana kampung saya di Bachok manakala Irma pula di Kota Bharu. Lagipun kedua-dua buah rumah ini nanti akan mengadakan kenduri doa selamat. Ia lebih kurang kenduri untuk sambut menantu beserta kenduri kesyukuran dan sesi suai kenal dengan lebih rapat lagi," ujar Redza.

Meneruskan penjelasan, Redza memberitahu tidak menerima sebarang usikan dari kawan-kawan selepas dirinya dikenali sebagai suami kepada artis popular.

"Syukur Alhamdulillah, setakat ini saya tidak ada menerima sebarang usikan dari kawan. Malah, mereka lebih banyak menjemput kami untuk datang ke rumah berhari raya. Mereka juga memberikan komen yang positif.

"Terus-terang, saya pun tidak sabar nak makan juadah hari raya yang disediakan Irma. Menu apa saya tidak kisah. Janji dia yang masak. Lagipun, saya ni jenis pemakan orangnya. Suka makan apa saja yang dihidangkan," jelas Redza.

Sementara itu, Irma yang sebelum ini kerap membuat kuih raya sendiri di zaman solonya memberitahu, dia tidak punya kesempatan untuk membuat sebegitu sepanjang ramadan tahun ini.

" Pada mulanya, saya ingatkan nak berehat saja di bulan puasa. Tetapi saya banyak menerima undangan majlis berbuka dan forum. Insya-Allah, kami akan cuba buat open house pada penghujung Syawal nanti. Saya rasa buat open house dengan famili lagi senang," kata Irma.

Credits: murai.com.my

"Kami akan pulang ke Kelantan nanti yang mana kampung saya di Bachok manakala Irma pula di Kota Bharu. Lagipun kedua-dua buah rumah ini nanti akan mengadakan kenduri doa selamat. Ia lebih kurang kenduri untuk sambut menantu beserta kenduri kesyukuran dan sesi suai kenal dengan lebih rapat lagi," ujar Redza.

rumah nenek dia tu jiran iols noks...so boleh jumpa irma la nnt dengan hubby diaaa..