CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 126906|Reply: 2479

Thread Luahan Perasaan (Marah, Benci, Geram, Sedih dll humban ke sini) TAK BOLE

Close [Copy link]
salam-salam, Tolong buka rumah untuk kawan-kawan yg nak luahkan perasaan, jgn reply jgn quote....lepaskan jah

T/kasih

salam-salam, Tolong buka rumah untuk kawan-kawan yg nak luahkan perasaan, jgn reply jgn quote....lep ...
cmf_blingblings Post at 28-3-2012 01:10

aku nak reple gak...ada aku kesah?

aku guna kuasa veto pembuka thread untuk potong kedet  2...hambik ko

kira thread ni bebaslah, nak hentam sesiapa yg korang tak puas hati kennnn

bebas gini

aku guna kuasa veto pembuka thread untuk potong kedet  2...hambik ko
cmf_blingblings Post at 28-3-2012 01:15

tak bersambung la kalau x leh reply...tred jadi sendu..batu mesti nak jahanam kan

kira thread ni bebaslah, nak hentam sesiapa yg korang tak puas hati kennnn

bebas gini
cmf_blingblings Post at 28-3-2012 01:16

kat mod boleh?

Follow Us
ko ni bengap ke hape...aku kata jgn quote, cepatlah turun pokok nyok renek  2 kaki tu...igt ceti zaman moden ker? Zaman sekarang pakai slack, tie, bow...kurang2 pun orlando

Aku mood happening mcm biasa... time to go to sleep tellitubbies...

nak hentam sesiapa ikut suka, kalau letak nama org tu consider personal attack, mmg terus
masuk kandang...

Bye....hyuwahhh aku hari ni mood riang gombira

selamat tidur warga FD

ko ni bengap ke hape...aku kata jgn quote, cepatlah turun pokok nyok renek  2 kaki tu...igt ceti zam ...
cmf_blingblings Post at 28-3-2012 01:20

quote gak....dulu kemal bukak jgn quote...failed gak

aku kira ni kau dah berapa kali langgar undang2, ni siap buku 555, maklumlah dulu2 jd prefect sekolah kan...sian aku kat kemal, korang ni buli, korang memain jah dgn dia...walaupun kdg2 nampak dia rela dibuli..ampun kemal, terckp le pulok

nak ambik burung lg sekoq

lava, pujilah sikit gambar tu......(ala2 batu dok pomot suruh puji thread race dia)

Aku tengah cari clue race yang belum berkesudahan.

Tiba2, anak dara aku keluar bilik datang dok sebelah aku. Bini aku dah masuk bilik tadi dah. Dia ada mesyuarat pagi esok, kene tido selesa sikit. Aku tanya anak aku, kenapa ni? Dia duk diam sambil garu2 lengan. Aku tanya lagi, kenapa? Mimpi ke? Dia terus nangis. Makin dok dekat ngan aku. Aku tanya mimpi apa? Dia bgtau sambil nangis2, mimpi nenek (mak aku la). Dia kata, nenek tengok dia, nenek takut, nenek menjauh diri dari dia taknak kat dia, mcm takut. Makin kedengaran tangisan dia dan makin macam ketakutan. Aku berdebar2 gak.

Aku pi bilik bangunkan bini aku. Bgtau si anak ketakutan ni, mimpi mak. Bini aku dlm ngantuk mamai tu, pegang dahi anak aku, baca kumat kamit sambil. Lepas tu sambung tido

Aku soh anak aku pi ambik wudhu. Dah satu hal takut nak ke bilik air. Aku pulak nak kene nunggu depan bilik air. Sekarang dia nampak ok sambil duduk tak jauh dari aku nonton nickjr.

Apa maksud mimpi tu? Jam2 begini? Katanya tadi jam 11mlm masa baru2 tido juga dia mimpi ngeri. Cuma dia tak ingat mimpi apa.

Aku lak jadi tak tentu rasa. Sms kakak aku mlm2 buta ni tanya mak sihat ke tak

mokcik2 semua...tgk la cite ni...best woo

[youtube]ztxQBFDzcWw&feature=related[/youtube]

mokcik2 semua...tgk la cite ni...best woo
panasnyelavaitu Post at 28-3-2012 01:33

Syahdu adalah wanita yang berhati mulia namun keras hati. Ia tinggal bersama ibunya serta adiknya, Ratih. Meskipun mereka hidup dalam kesederhanaan, Syahdu sangat mencintai keluarganya.

Suatu ketika Syahdu berniat mengunjungi kakeknya yang tinggal di daerah lain. Dalam perjalanan dengan kereta, Syahdu bertemu Ifan, pemuda soleh namun berpikiran terbuka, dan cerdas. Ifan dan Syahdu pun berkenalan lebih akrab. Perkenalan yang pada akhirnya, diam-diam, menumbuhkan benih cinta di hati mereka masing-masing, namun terpendam.

Adalah Sofia, gadis sekampung dengan Ifan, yang jatuh hati pula pada Ifan, namun Ifan tak pernah menanggapi serius. Ifan tetap bersikap baik pada Sofia. Sementara Sofia yang mengetahui kedekatan Syahdu dan Ifan, bersikap toleransi walaupun dirinya takut kehilangan pria idaman seperti Ifan yang taat beragama.

Syahdu dihadapkan kenyataan pahit. Ibunya harus dirawat di rumah sakit dengan biaya besar. Syahdu dan Ratih, adiknya, bingung musti mencari biaya. Dalam situasi genting itu, mantan kekasih Syahdu yang masih berusaha mendapatkan kembali cinta Syahdu, menawarkan bantuan dana guna membiayai operasi ibunya dengan satu syarat, Syahdu harus bersedia menikah dengannya. Demi cinta kasihnya dengan ibunda, Syahdu pun menerima tawaran lelaki tersebut.

Mengetahui Syahdu sudah menikah, Ifan kecewa sekali. Marah. Merasa dikhianati. Ifan kemudian menikah dengan Sofia, gadis yang diam-diam mencintainya. Sofia adalah gadis solehah. Dan pada kenyataannya, Ifan merasa beruntung. Sofia menunjukkan ketulusan cintanya melalui pengabdiannya sebagai seorang istri. Betapa bersyukurnya Ifan

pelik org jantan suka sinetron indon, adoi kalau laki aku awal-awal dia tukar channel

oh lupa kau berjualan kat pasar malam kan, patutlah selalu menempel kat gedai CD haram tu kan...

gud nite

Post Last Edit by BATUAPI8888 at 28-3-2012 07:27

ko kan? aku dlm berdebar2 psal anak aku kejap tadi, ko dah buat aku gelak besar. siot tul la ko ni. buat lawak ngan sinopsis sinetron indon lak. sindir aku la tu
kengkonon mcm aku buat tred race kan?

Ko PA aku ke ni

Post Last Edit by BATUAPI8888 at 28-3-2012 07:28

berapa kali gud nite dah ko?