CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: andria

Ada tak sesiapa yg merasakan perasaan ini? {Part 2}

Ingatkan dah takdak org nak masuk sini. Mmm banyak jugak perkara2 yang dibincangkan sudah memunculkan diri. Wallahuaa'lam.

syafiq79 posted on 25-1-2014 11:01 AM
Apa yg sy rsakan skrg ni stress sesgt...smp sy penah soakn cepat kiamat.. Krn sy sh x mampu nk idup  ...

Jsaya pon selalu mcm tu. Jangan pergi hospital lagi. Tolong jangan. Carilah orang yang berilmu dan doa banyak2. Kalau dah kena makan ubat, susah nak berenti. Kalau rasa stress zikir banyak2. Jangan risau, ramai lagi orang mcm anda. Tapi kalau dah takleh tahan, boleh jumpa doktor dan kaunselor. Tapi kalau boleh jangan sampai ambik ubat. Melainkan kalau rasa nak bunuh diri or bunuh orang.

magpie5672 posted on 2-2-2014 04:53 PM
Jsaya pon selalu mcm tu. Jangan pergi hospital lagi. Tolong jangan. Carilah orang yang berilmu dan ...

X smp tahap tu lg...cuma skrg sy skt kaki yg amat sgt...rsa cam nk amik kapak potong kaki...bila pijak lntai rsa cam pijak kca..skt ooo...

syafiq79 posted on 2-2-2014 06:09 PM
X smp tahap tu lg...cuma skrg sy skt kaki yg amat sgt...rsa cam nk amik kapak potong kaki...bila p ...

Pergilah cek. Cara islamik Tau conventional.

contactlens posted on 13-9-2013 09:12 AM
siapa musuh Allah laknatullah tu??siapa yg buat serangan gas beracun yg sbnrnya??syiria adalah seb ...

kau tinggal kt mana skrg, Malaysia ke Syria?

razhar posted on 13-3-2013 04:42 PM
Utk pengetahuan semua..andria dah x dapat dihubungi..dgn tepon,dgn Email,Ym..dia betul2 dah quit.... ...

adelaaa... kau je yg tak tau...

Follow Us
MANSTIR posted on 4-2-2014 10:04 AM

sis andria masih mengikuti kita kat thread dia ni ke?

MANSTIR posted on 4-2-2014 10:04 AM

tu bila punya riplai lu baca?bulan 3,2013...

ombak_rindu posted on 4-2-2014 10:36 AM
sis andria masih mengikuti kita kat thread dia ni ke?

lu mintak je YM,no.tepon andria kalau mamat tu ada...kot2 sama dgn apa yang wa ada...

razhar posted on 4-2-2014 05:56 PM
lu mintak je YM,no.tepon andria kalau mamat tu ada...kot2 sama dgn apa yang wa ada...

entah2 sis andria ada id baru kot..

hi sis andria

ombak_rindu posted on 5-2-2014 07:37 AM
entah2 sis andria ada id baru kot..

hi sis andria

x mungkin..dia sorang yang teguh..bukan mcm lalang..berani buat berani tanggung...apa2 pun...tunggu lah pengumuman dijangka pada tahun 2014 tentang sesuatu di langit dari obama...sesuatu yang mengesahkan tentang bahaya sejagat....

razhar posted on 5-2-2014 02:25 PM
x mungkin..dia sorang yang teguh..bukan mcm lalang..berani buat berani tanggung...apa2 pun... ...

cuba terangkan.. adakah ada kaitan dengan letusan gunung berapi kat indon sana nu?

ombak_rindu posted on 5-2-2014 03:25 PM
cuba terangkan.. adakah ada kaitan dengan letusan gunung berapi kat indon sana nu?

terang? sekarang banyak volcano dah aktif balik...tu je...banyak yang dormant dah bgn...

sorry up kan benang lama..

penah terbaca sis andria or forumer contactlens (sory xingat sape) penah bgtau akan ada sesuatu yg besar berlaku yg mana ianya bermula dari Tanah Melayu/kwsn sekitar dan menjadi pencetus kpd ww3. Iols cari benang ni balik bila mengenangkan kejadian yg menimpa negara skrg,dan kemasukan kuasa2 besar dunia dlm misi mencari MH370.

Mohon forumers yg penah berkuntum kt sini dari umah 1st,yg share input,joyahan dan senahan bg sepatah dua kata.. tak semestinya berkaitan mh370 pun

teringat thread sis Andria ni kalu jadi bencana alam atau  kejadian buruk yg besar macam #mh370 ni

Samalah.. pasti teringatkan thread ni..  bermula dari isu Lahad datu tahun lepas.

Bukanlah nak mengatakan ramalan atau sebaliknya, cuma segalanya berbalik pada ALLAH SWT..

x mungkin..dia sorang yang teguh..bukan mcm lalang..berani buat berani tanggung...apa2 pun... ...

Erkk...agak2 blh related dgn apa yg tgh berlaku skrg tak?

nak share ckit pengalaman kat sini boleh.? didi slalu mimpi pelik2....ade satu mimpi, yg didi xkan lupa..mimpi tu sangat menakutkan (bukan mimpi hantu yer)..tp sblm tu, didi nak ckp, didi org kuching..hehe..
dlm mimpi tu, didi ade kat umah kpg..utk pengetahuan, rumah nenek kat kpg nih, berdekatan dgn sungai sarawak..sape2 org kuching tu or yg pernah pegi kuching, tau lah kan sungai sarawak kat ne..seberang kpg, ade waterfront..slalu nye pelancong2 akan naik perahu tambang, dr waterfront ke area kpg kteorg..jln2, cari kek lapis ke, ikan terubuk masin ke, craft2 tgn ke, atau nak mkn mknn local ke..hehe..pjg lah pulak intro alahaii.. balik kpd mimpi, dlm mimpi tu, didi tgh main2 ngan sepupu2 kat halaman rumah nenek..mak sedara pak sedara semua ade skali, tp yg tua2 tu tgh borak2 lah kan....didi dpt rse mcm happy sgt time tuh..rumah nenek 2 tingkat, bilik kteorg kat atas..tp jarang2 tido kat atas, slalu tido reramai jer kat hall bawah, lagi best..hehe..tgh syok main2 ngan cousins, didi naik bilik atas, sbb nak ambik brg..pastu, tgh dok carik2 brg tuh, tetiba didi dgr bunyi menjerit..menjerit mintak tolong..so didi jenguk lah kat tingkap, apesal bising sgt kat luar..pastu, Masya Allah Subhanallah, didi kaku tak bergerak..didi tgk gelombang sgt tggi (lebih kurang mcm tsunami) tgh bergerak n mula merempuh ape2 jer yg kat laluan dia..gelombang tu dtg dr arah sungai dekat2 hujung kpg, mungkin asal dr laut n mula begerak ke sungai (ala cmne nak explain ek, x tau nak explain cmne..huhu)..tp rse nye gelombang ni sgt2 tinggi..lebih tggi dr tsunami..sbb didi nmpk, bangunan2 tinggi yg sebrang kpg, area bandar n waterfront tu, habis tenggelam..didi menjerit cari mak..mak.! mak.! mak didi ade kat bwh pun tgh tgk benda yg sama..didi jerit, mak.! naik atas mak.!..ntah cmne dgn laju nye mak naik terus peluk didi..pastu tetiba rse mcm ade somthing yg bwk kteorg naik ke udara..didi tgk, rumah nenek pun dah tenggelam..mak still peluk didi, n kteorg berlegar2 kat udara tgk keadaan kat bwh..rse mcm pelik gak cmne boleh terapung..didi nangis kuat sgt2..didi tgk semua org kena hanyut..ade gak org lain yg tgh terapung smbil menangis tgk keadaan bwh..pastu, didi terbgn..tgk2, ade kesan air mata kat tepi2 mata n menggigil satu badan..didi mengucap pjg n terus baca apa2 yg patut smpai lah didi bertenang sendiri..dah tu, x brani nak tido dah sbb tkt..smpai ke pagi ler x tido..nasib baik tgh cuti semester..hehe....smpai skrang still x tau kenapa mimpi cmtu.. petanda gak ke.? mungkin nak bagi didi sedar yg kta skrang dah akhir zaman, kena byk2 beribadat.. Wallahualam..

aku pun nak share sikit tapi sebelum tu aku ni bukanlah ustazah mahupun orang2 yg arif sangat dalam agama.. aku biasa2 je.. cuma ada dalam 2-3 bulan lepas aku mimpi dajal dah datang.. aku terdengar suara lelaki menjerit cakap dajjal dah datang ! dajal dah datang ! aku tak berapa ingat sangat mimpi tu so tak boleh cerita banyak2.. yang pasti mimpi tu memang menakutkan n ramai orang terseksa kalau tak silap aku.. sampai aku terjaga dari tido pun aku terkejut dan berpeluh2.. fuhh ngeri gila.. mengucap panjang aku.. pulak tu 2-3 hari lepas tu lecturer aku bukak cite pasal dajjal.. tambah2 lak kat facebook ramai orang share pasal ulamak kata dajal dah keluar.. aku masa tu still dihantui mimpi tu.. tapi aku tak da la anggap betul.. mimpi boleh jadi mainan tido.. wallahualam..

kapal dah siap ka tunggu asteroid nibiru?
ramai ummah nk tumpang..dpt pahala besar brooouuuuuu