CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 23091|Reply: 107

Senang sangat ker Nak buka Hijab atau dapat Bunian?

Moderator, sorry tak tau sama ada topik nie ader ke tak, kalau ada tolong merge ye..Terima kasih

Kakak aku ada bagitau kawan die nie, anak dia boleh "nampak" puntianak la, hantu2 la...pastu satu hari tu dia bagi tau ngan kakak aku ada kawan anak dia dah bukak hijab anak dia tu..jadi budak ni konon-kononnya boleh nampak hantu la, pelesit la...tapi bila aku tanya muka Jin macam mane, x boleh jawab lak. Masalah sekarang perangai anak kawan kakak aku pun lebih kurang pelesit gak....Betul ker senang nya nak bukan hijab? Pastu kawan kakak aku cakap kawan anak dia pun boleh bagi-bagi orang bunian, boleh ker? kalau ibadat  kureng pun boleh dapat gak ker?

Yang menjadi kemusykilan aku ialah senang sangat ker nak bukak hijab dan dapat bunian? Bagaimana dengan istilah "nampak" tu? adakah ianya dari mata kasar, jelmaan didalam minda atau imiginasi? Minta pendapat dari sesiapa yang mahir pasal2 nie....Terima kasih

senang je nak bukak hijab ni. time ko tengah meneran berak tu, ko pandang atas je sambil muncungkan bibir. amalkan tige kali berturut turut setiap kali ko berak.. tapi pastikan ko gune tandas cangkung.. jangan gune tandas duduk.. sebab kaedahnye ko mesti mencangkung.

ok aku merepek.. babai.

senang je nak bukak hijab ni. time ko tengah meneran berak tu, ko pandang atas je sambil muncungkan  ...
edee_91 Post at 25-6-2012 08:02

hahhaha... merepek ko ni agak menarik pla aku baca.

hahhaha... merepek ko ni agak menarik pla aku baca.
eden77 Post at 25-6-2012 10:58

errr.. arrr.. tengkiu..

Moderator, sorry tak tau sama ada topik nie ader ke tak, kalau ada tolong merge ye..Terima kasih

...
Luckman Post at 25-6-2012 07:18

Bro luck, senang jeee,,semudah A,B,C hehehe..bagi jeeee jin saka kat mana2 budak yg di kehendaki, maka bolehlah budak tu nengok jin2 dgn guna mata jin tu.
Orang bunian pon jin juga, bukan orang pon, tak perlu semayang,puase cukup mat dadah pon boleh gak berdamping ngan jin bunian tuh hhehehehe.

Syabaslaah kepada anak kawan kakak luck tuh sebb kalo tak di buang akan jadi jin saka dia sampai bila2. tak peliklah budak tuh dah jadi perangai separuh jin ekekekeke.

Ramai jugak perawat bukak hijap pesakit untuk tengok jin dan tangkap jin tu, biasanya yg depa dapat lihat cuma jin tahap rendah seperti hantu dan dewa

Bukak hijap tu juga adalah guna jin, dimasukkan jin yg lagi tinggi(biasanya ifrit@jin islam) ketubuh pesakit... terutama jin tu akan duduk kat kelopak mata....

Kalau nak jin tu menetap ditubuh, suruh perawat yg leh buat gitu untuk bukakan hijap tu... maka kekallah jin tu ditubuh

Follow Us
Reply 6# hantukiller

Owh macam tu.....barulah tau.....he he he

Reply 5# gammbir33

Mak dia bangga gler...yang heran tu kengkawan dier (orang muda-muda) pun ader gak.....pergh! eksyen dapat tengok benda yang bukan-bukan nie....diaorang sipa buat memain lagi. Bila aku nak, macam-macam alasan....heran gak tu...

Reply  gammbir33

Mak dia bangga gler...yang heran tu kengkawan dier (orang muda-muda) pun ader g ...
Luckman Post at 25-6-2012 12:31

Tak yah mintak leeee bende2 gitu bro, buat nyusahkan ajeeee, nanti slow2 Allah tarik nikmat dia dari kiter...tarik kesihatan,tarik rezeki,tarik keselesaan,tarik masa kiter macam2 lagik..paling takut nanti masa Allah tarik nyawa kiter sedangkan kiter masa tuh bergelumang dengan saka2 huhuhu

ada jugak org pesen mcm tu ekkk..bangga laa sgt bila dpt tgk mende2 mcm tu...pelik betul...

Ramai jugak perawat bukak hijap pesakit untuk tengok jin dan tangkap jin tu, biasanya yg depa dapat  ...
hantukiller Post at 25-6-2012 12:25

salam wak. i'm back........ nak tanya sket. kalau perawat buka hijab kita pakai jin, utk menutup pulak pakai apa ye? adakah jin tu diambil semula? atau jin masih ada dlm badan tapi dibutakan kejap?

salam wak. i'm back........ nak tanya sket. kalau perawat buka hijab kita pakai jin, utk m ...
misslivina Post at 25-6-2012 13:07
Bila jin dah dimasukkan ketubuh pesakit, biasanya jin tu terus menetap ditubuh, tapi taklah dia tolong bukakan hijap tu lagi... kerjanya dah selesai masa perawat tu minta tolong semasa bukakan hijap, lepas tu dia dah berada ditempat lain ditubuh, tak duduk di mata lagi masa perawat tu tarik.... biasanya duduk diqarin(jantung) atau bahu...

Kesannya akan dapat dirasa kemudian hari...terutama mengakibatkan perasaan seperti marah dll. Jin yg biasanya dimasukkan adalah jin yg agak advance iaitu tak de kesan terhadap pembacaan AlQuran atau zikrullah... biasanya jin islam atau ifrit

Reply 2# edee_91

confirm ade yang try wat lepas nih hahahaha

Nak tanya jer....macam mana orang yang boleh nampak benda2 nie ek? dia nampak dengan mata kasar ker yang macam kita nampak sekarang nie?

Nak tanya jer....macam mana orang yang boleh nampak benda2 nie ek? dia nampak dengan mata kasar ker  ...
Luckman Post at 25-6-2012 17:29

maybe mmg diorang betul2 nmpk real dan 3D mcm kita melihat skang nih..tp setahu sy hijab nih ad 7 lapisan..semakin tinggi level lapisan,semakin jelas dn nyata makhluk yg kita nmpk tuh..siap ley pegang2 lagi..klu yg nmpk samar2 atau bayang2 tuh mybe lapisan yg 1 dan 2 kot..wallahualam..ni cuma pendapat sy jer..

Reply 15# brown93

Itu la,kakak saya bagitau kawan dia bagi tau anak dia baru lapisan pertama....dah macam kuih lapis la pulak.....aku rasakan mungkin bebudak noie sebenarnya tak la beriya-ya nampak tapi bile dah ada orang kata dia boleh nampak, jadi tercampur dengan imiginasi dia sekali kot.....Bila aku g tempat kakak aku dan kawan dia ader, aku tengok kawan kakak aku pun lebih kurang muka macam jin gak..cume Jin tu lagi burok la....ha ha ha...

Reply  brown93

Itu la,kakak saya bagitau kawan dia bagi tau anak dia baru lapisan pertama....d ...
Luckman Post at 25-6-2012 20:27

hahahaha..tu lar..kdg2 diorang ni brkhayal jer lebih..trlampau taksub smpai mengada2 kn crita..tp part yg ayat kuih lapis tu mmg x ley blah bro..hehehe..

Reply 17# brown93

agak2 kan, kalau betul2 la diaorang nie nampak jin yang tinggi macam tiang letrik tu pastu, siap lambai2 mane dia pergi baru diaorang tahu macam mane. setakat nampak puntianak tu biasa jer....tapi kalau dah ikut sana-sini, aku rasa mau mengong bebudak nie. Maka kawan aku tu pun bangga gler kononnya dapat adik orang bunian...Aku tak tahu macammane nak explain..sebab kalau orang bunian tengok dia pun, aku rasa mahu golek-golek gelak.....ha ha ha ha......

Reply  brown93

agak2 kan, kalau betul2 la diaorang nie nampak jin yang tinggi macam tiang letr ...
Luckman Post at 25-6-2012 20:47

setakat nampak pontianak tu biasa aje? amboi.... pernah tgk pontianak live tak?

Aku gelak...ni....