CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Luckman

Senang sangat ker Nak buka Hijab atau dapat Bunian?

Ala nak buka hijab ni senang aja...guna taik mata anjing pun boleh....

rmai dh dgq org bukak hijab tgk bnda2 pelik..tp bila tya mcm mana rupa yg depa nmpak tu,depa bgtau pon x jelas la apa la...hijab apa cm tu????

Reply 19# misslivina

Pasal pernah ler cakap...kalu x wat per nak cakap...he he he. Masa umur 7 tahun, mak aku balik malam, ntah macam mane benda tu ngikut balik rumah...berdiri depan tingkap wooo...ingat lagi...nasib baik arwah ayah berani juga, dia pegi tutup tingkap tu....

Reply 21# dani_5353

Haremmm .....la, nanti nak kene samak...Tapi sekarang sabun Taharah dah ader......macam mane nak ambik airmata anjing, dengar dia melolong jer dah seram...belum dekat lagi....

Reply 24# Luckman

Boleh kalau nak...tapi kan buat apa yang kita nak tengok dunia jin/orang bunian tu...bukan bes pun....sama macam kita jugak...lagi hodoh ada la...

Reply 25# dani_5353

Ya ker...mesti awak dah tengokkan? saya tak pasti apa yang saya ternampak la, tapi ada satu hari tu, masa tengah borak ngan member waktu tengahari, ada satu hamba allah nie, dok berdiri belakang dier...rambut putih, panjang, muka burok sangat...(susah nak explain).. punya lama la  berdiri, sampai sakit mata dibuatnya.....pergh!!!! pastu member dok ngadu sakit bahu betul2 setentang dengan hamba allah nie berdiri......

Follow Us
Reply 26# Luckman

Mahluk paranormal nie susah nak cita macamana...hanya orangyang mengalaminya aja yang tau macamana mahluk tu..

Reply 27# dani_5353

ooo...saya pun tak berminat nak tau...serammmm....mau tak boleh tido malam dibuatnyer...he he he...tengok cete hantu Thailand ngan Indon pun dah kira serammmm....

Reply 28# Luckman

Selalunya..orang yang buka hijab nih...mereka nak berdamping dengan jin tu untuk tujuan tertentu...

Reply 29# dani_5353

Owh begitu...tapi yang heranya, anak kawan kakak say tu semua muda-muda...memang diaorang macam bangga lak.....

Reply 30# Luckman

Macam ni lah...kalau kita ada kereta mewah.kita akan rasa diri kita hebat dan di pandang orang..bila orang yang boleh kawan dengan jin ni dia akan cita kat orang yang dia kawan dengan jin.dan orang akan anggap dia hebat...dan bila dah orang anggap dia hebat mula lah dia riak dan bongkak...lama2 nanti dia akan jadi orang suruhan jin tu pulak...tak ada kebaikan pun untuk berkawan dengan mahluk ni...itu pandangan aku lah...

satu persoalan menarik...
macam mana nak tembus pandang pada dimensi lain

satu persoalan menarik...
macam mana nak tembus pandang pada dimensi lain
Darklord Post at 26-6-2012 01:11 AM

msk dlm cermin.

nak menyampuk gak.

anak buah saya pun citer benda ni. kawan2 dia ramai yg ada saka. siap tolong buka hijab kawan2 bagi boleh 'tgk'. dekat asrama anak buah saya dulu, macam2 la dia cerita pasal benda2 mcm ni.

yang pelik bin ajaib tu, masa saya sekolah dedolu kami takde pun benda2 mcm ni. zaman skrg ni, anak buah cerita cam benda tu biasa sgt di kalangan diorg. bhs mudahnya, bersepah2 la benda ni kat sekolah dia. kawan2 pakat bawa sorg satu. ternganga mak sedara dia dengar.

Reply 33# din_atos

apa kes la nk bukak hijab bagai..menyusahkn diri je..xpsl2 mati sakit jantung karang..
dah menda tu asyik nk tunjuk diri je..nk buat apa pun x senang..
pastu leh lak bangga tu..pelik la perangai manusia ni..

Hehehe, apa yg seronok dan bangga bila dapat buka hijab... Aku penah buka sekejap satu ketika dulu... Tak sampai seminggu aku bertahan... hahaha, yg pasal bunian tu, aku rasa anak kawan TT tu dah kena 'kencing'... bunian ada beberapa jenis, bukan kadangkala ada org tersalah paham setan sebagai bunian... Diorang ni pun mcm manusia gak, ada mcm2 agama, ada yg baik, ada yg jahat... Yg pasti, kalau nak mendamping bunian yg betul2, tak semudah itu... by the way, aku rasa kawan TT tu borak je lebih... Lantak pi ar kat dia, bukannya dia ada susahkan hidup TT pun, kan?

org yg hijab terbuka ni mcm neo ke ala the chosen one gitu?

org yg hijab terbuka ni mcm neo ke ala the chosen one gitu?
din_atos Post at 26-6-2012 15:05

Rasanya cam HK cakap kat page1. tkader ler the choosen pon. Tepek Jin sekor kat mata kot..

Reply  misslivina

Pasal pernah ler cakap...kalu x wat per nak cakap...he he he. Masa umur 7 tahu ...
Luckman Post at 25-6-2012 23:01

wah...hebatlah kalau tgk pontianak pun xtakut. tahniah!!!! sbb org yg dibuka hijab & tiap hari nampak jin mcm2 rupa bentuk pun still takut bila nampak cik pon hebat betul TT ni