CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

[KOLEKSI]Cerita-cerita Mistik bersama Hantu Killer Part 3

Close [Copy link]
thread dlm ni byk provokasi. nape?

Czaziq posted on 10-2-2014 02:47 PM
thread dlm ni byk provokasi. nape?

bagos, ada org dah tanya..

mimiera posted on 10-2-2014 04:28 PM
bagos, ada org dah tanya..

rasa terganggu dgn stetmen2 provokasi mcm ala2 debat parlimen gitu. hehe

Harapnya kalo nak berdebat tu, buat la kat thread baru..

mimiera posted on 10-2-2014 09:23 PM
Harapnya kalo nak berdebat tu, buat la kat thread baru..

Dah ada pun benang kategori 'perdebatan'. tapi benang ni gak yang dorang pilih. hik..hik..

oh ya
masa aku menenangkan diriku
hanya sekadar happy2 n senyum2 je

moga semua selamat hendaknya

Follow Us
hantukiller posted on 10-2-2014 11:55 AM
Ni ada satu cereta hehe

Knp jin2 tu merasuk?

orangbesi posted on 7-2-2014 09:31 PM
OB...OB...udah2 leee..buat fitnah, sbb tu awal2 aku tanyer engko pernah berjumpa ngan HK ke??
tel ...

kikiki lantak engko lah OB,
maleh aku nak layan..

mmg xkan berabis melayan si OB nih
baik aku layan diri sendiri..lagi bagus.

Ada orang tanya aku, pasal merawat lah,  tapi dia p=bukan perawat, tapi selalu ikut perawat merawat

Dalam banyak kes kerasukan yg dia jumpa, pesakit yg dirasuk terus terusan dirasuk walaupun ayat ruqyah yg dibaca dah sampai kepenghujungnya, hingga tamat pun tetap tak memberi kesan pada jin yg merasuk. Lalu dia tanya aku, kalau macam tu nak buat macamana????

Aku kata, kalau setakat baca Ruqyah(ayat Quran) yg jin itu pun dah jemu baca, memang le tak kan ade kesan, sebab dia pun baca sama, so tak de pilihan lain, bunuh!!!!

Dia tanya nak bunuh macamana? aku kata bunuh tu mintak lah bantuan si tukang bunuh, macam kalau nak sembelih lembu, bukan semua orang boleh sembelih, harap tukang sembelih jugak lah kan....

Dan aku kata, kalau jin ditubuh tu jin tahap rendah seperti dewa dewa, dengan azan pun mereka boleh terbunuh, tapi kalau dewa yg dah tua, hantu yg dah hari hari dengar ruqyah, kematu dah mereka, takkan berkesan juga, kene bunuh dengan cara lain.... kenelah cari sipembunuh kalau manusia ada tukang jalankan hukuman pancung la, hukuman gantung la, hukuman tembakla, yg semuanya untuk membunuh, tapi lum ada yg jalankan hukuman guna c4

Dia nak belajar dengan aku, mana boleh, aku bukan cikgu, bukan guru, bukan ulama dan bukan sapa sapa, hanya hantu jugaaaa

Aku pesan, carilah ikhlas dulu, kalau dah ada ikhlas walaupun sedikit, banyak golongan jin bawahan pun tombang walau kamu hanya baca fatihah, yg penting mintaak izin Allah dulu sebelum membacanya untuk merawat.

wak HK nak tanya (blh panggil wak kan rs lebih mesra ) mcm mane nk bezakan antara anxiety disorder dan gangguan? Last edited by arinieva on 12-2-2014 07:48 PM

arinieva posted on 12-2-2014 05:57 PM
wak HK nak tanya (blh panggil wak kan rs lebih mesra ) mcm mane nk bezakan antara anxiety disor ...

Bezanya hanya istilah

anxiety disorder pun sebabnya adalah gangguan, tak kira gangguan saraf akibat kepanasan tubuh melampau(demam panas), gangguan saraf akibat aksident atau apapun punca gangguan saraf. Gangguan jin juga boleh menyebabkan masaalah saraf, tapi dalam kes anxienty disorder, jin mengganggu difikiran melalui bisikan bisikan hati

waulohua'lam

HK bell nk tnye de x cara merawat pesakit tmpa jmpe pasakit.. 4 example my future MIL bell warded kt GH perak n nk kat 1 bln da.. doc ckp dia xde sakit apa2... tp slalu meracau ckp ad pkcik bjanggut kaco dye.. skejab dia ok skejab x.. ada cara berubat yg x pyah bwk dye pon org tu bole scan.. runsing ni.. nk pg darul syifa tapi takot dye perlukan persakit tu.. perlukan bantuan..

hantukiller posted on 13-2-2014 10:59 AM
Bezanya hanya istilah

anxiety disorder pun sebabnya adalah gangguan, tak kira gangguan sar ...

Blh kite kawal sendiri gangguan tu mcm bisikan2 hasutan setan/jin yg kacau fikiran tu wak. Perlu ke jumpe perawat?

Dzulqarnain posted on 6-2-2014 08:05 AM
Ihsan tu yg baik² adja la
- sbb tu Allah kata rejam syaitan tu, bkn bunuh khen...

Rujukan Kamus dewan Pro 2012:

1.Rejam ;Merejam - 1. Melempari dengan batu (orang itu dipukul dan direjam hingga mati)
                              2. Melempari dengan sesuatu (botol, telur busuk dll)

2. Rejam - Seksaan, aniaya

3. Merejam - Menyeksa atau menyakiti (mengikat kaki tangan dan meletakkan di panas terik dll)
                 - Menolak kepala (dll) ke dalam air (kerana menyeksa)

4. Merejamkan - memasukkan sesuatu ke dalam air sehingga tenggelam
                       - merendam

arinieva posted on 14-2-2014 08:35 AM
Blh kite kawal sendiri gangguan tu mcm bisikan2 hasutan setan/jin yg kacau fikiran tu wak. Perlu k ...

Tengok jugak lah apa keadaannya

Kalau diri sendiri mampu menewaskan gangguan tersebut, ye buatlah sendiri, kalau tak mampu ye carilah perawat, cuma masaalahnya kebanyakan perawat malah menambah gangguan yg sedia ada.....

Mintak je bantuan Allah, selalu!!!!

BellExOra posted on 13-2-2014 04:21 PM
HK bell nk tnye de x cara merawat pesakit tmpa jmpe pasakit.. 4 example my future MIL bell warded kt ...

Gangguan yg ada pada MIL tu adalah gangguan jin yg dah bermastautin lama ditubuhnya, berpunca dari saka, dan jumlahnya pun banyak, bukan seekor dua

So,  kaedah rawatan jarak jauh takkan berkesan sebab : jin tu dalam tubuh manusia, jumlahnya banyak, dan jaraknya jauh..... takut torpedo yg dihantar lari sasaran, negara lain pulak yg meletup

johnlabi posted on 14-2-2014 09:41 AM
Rujukan Kamus dewan Pro 2012:

1.Rejam ;Merejam - 1. Melempari dengan batu (orang itu dipukul da ...

hehehe

Merejam makhluk nyata mana sama macam merejam syaitan jin, syaitan jin dar sedia ada tukang rejamnya, iaitu malaikat penjaga langit, dan punca bahan rejamannya dari bintang.....

"Dan demi sesungguhnya! Kami telah menghiasi langit yang dekat (pada penglihatan penduduk bumi) dengan bintang-bintang dan Kami jadikan bintang-bintang itu punca rejaman terhadap Syaitan-syaitan dan Kami sediakan bagi mereka azab Neraka yang menjulang-julang." Al Mulk 05

hantukiller posted on 14-2-2014 11:45 AM
hehehe

Merejam makhluk nyata mana sama macam merejam syaitan jin, syaitan jin dar sedia ad ...

Begitu juga jika syaitan jin dipenjara?
Sudah punya penjara utk mereka dan penjaga-penjaga penjaranya?

johnlabi posted on 14-2-2014 03:54 PM
Begitu juga jika syaitan jin dipenjara?
Sudah punya penjara utk mereka dan penjaga-penjaga penjar ...

Syaitan jin dipanjara dengan rantai belenggu dibulan ramadhan, tettulah dah siap sedia penjara dan tukang jaganya... sebab tiap tahun akan jumpa ramadhan tu

Di bulan Ramadhan sahajakah Wak mereka boleh dipenjara? Sy cuma diperceritakan yg mereka ini ada penjaranya, tidak spesifik pula masa-masa tertentu, penjaganya juga dari kalangan mereka. Jadi, fahaman saya penjara itu sentiasa dijaga dan sentiasa menerima banduannya tidak kira masa.