CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

[KOLEKSI]Cerita-cerita Mistik bersama Hantu Killer Part 3

Close [Copy link]
wak HK..xde cite baru ke?

da bosan dan pening da bace pndebatan dengan OB keybod warrior...

hantukiller posted on 4-2-2014 02:14 PM
Sesungguhnya syaitan itu musuh kamu yg nyata

Bila disebut nyata, adakah nampak dilihat dengan mata?
Jawapannya memang boleh, iaitu syaitan manusia, dan kerosakan yg dilakukan oleh syaitan tersebut..... kalau orang islam saggup jadi pengebom berani mati untuk menghancurkan manusia tak berdosa dan harta benda.... syaitan lah tu

aik pandai2 jatuhkan hukum kat orang ni!!!
takkan hang pun perasan tuhan kot
kalau dia buat untuk balas dendam dgn kematian keluarganya
   ...dia ikut KALAM ALLAH;  BALASLAH YANG SERUPA TAPI MEMAAFKAN ITU LEBIH BAIK
ko nak kata apa!!!!!!

yg hang pun...dok zass bunuh jin2 ni
yg baru ngacau n sakitkan manusia jeeee
bukannya jin2 tu bunuh atau memudaratkan teruk sangat pun
jadi secara tak langsung
hang pun syaitan gak leee kannnnnn

amacam...leh terima tak???

hantukiller posted on 11-7-2012 11:25 AM
Aku dah terangkan banyak kali la pasal ni, tapi tak ingat kat thread mana......TAPI TAK PERLU DIPERC ...

"Malam tadi ada kes

Pesakit rasukan yg teruk, saka yg sangat banyak, tersangat sangatttttttt banyak, penuh tubuhnya dengan jin jin saka, ia diiringi oleh ibu, adik beradik dan ipar....

Salah satu jin tu berteriak sekuatnya pada ibu pesakit ketika aku dan rakan membakar sarang jin ditubuh si ibu "jangan bakar rumah aku!!! tu rumah aku!!!! kami mengezasst diperut ibu yg membusung dah lama.

Lepas tu jin tu marah si ibu, ko yg salah, ko yg panggil aku!!! terkejut si ibu...  yg ditubuhnya juga dihuni beribu ribu jin saka... ye ibu ini seorang guru mengaji, dan tak lekang tiap malam mengamalkan ayat ayat yg 'ada kuasa' mendinding rumah dan diri..."

Assalam, En. HK nak tanya amalan baca ayat2 pendinding tertentu mcm yg diceritakan ni adakah berkaitan dgn khadam ayat?

orangbesi posted on 4-2-2014 06:46 PM

Bila disebut nyata, adakah nampak dilihat dengan m ...

maknenye nk tunggu beranak pinak dlm badan... hangkut kengkawan jin dia menginap free dlm badan kita sampai dah beribu2 lemon baru nk berubat ke... smpai dh makan diri... membuat kita jadi malas nk beribadat baru nk buang... bergaduh laki bini, panas, hidup tak aman baru nk zasss ke...

ihsan la sangat kot kan... jin2 syaitan ni ibarat parasit tau... even kalau jin tu baik yahamat pun sifat dia adalah sejahat2 manusia...

jin yg baik takkan mengganggu manusia... sebagaimana manusia baik takkan mengganggu sesama manusia...

syaitan banyak tipu dayanya... Last edited by jefrilza on 4-2-2014 07:08 PM

garyura posted on 4-2-2014 06:53 PM
"Malam tadi ada kes

Pesakit rasukan yg teruk, saka yg sangat banyak, tersangat sangatttttttt ba ...
Assalam, En. HK nak tanya amalan baca ayat2 pendinding tertentu mcm yg diceritakan ni adakah berkaitan dgn khadam ayat?
Bukan pasal khadam ayat, sebab rata rata manusia islam ni memang tak ambil kisah pun tentang khadam ayat, tapi amat ambil kisah pada 'kuasa ayat' seolah olah Allah hanya akan beri perlindungan padanya jika mereka mengamalkan sesuatu ayat pendinding tertentu tak kira apapun ayatnya... ala ayat pendinding kan banyak dalam buku buku tu

Dengan mengamalkan ayat tersebut je pun, dah tentu tentu akan hadir pendinding yg mereka nak, tapi bukan malaikat lah sebaliknya jin jin jugak, selalunya hantu hantu je, kekadang je jin islam

jefrilza posted on 4-2-2014 07:04 PM
maknenye nk tunggu beranak pinak dlm badan... hangkut kengkawan jin dia menginap free dlm badan  ...
maknenye nk tunggu beranak pinak dlm badan... hangkut kengkawan jin dia menginap free dlm badan kita sampai dah beribu2 lemon baru nk berubat ke... smpai dh makan diri... membuat kita jadi malas nk beribadat baru nk buang... bergaduh laki bini, panas, hidup tak aman baru nk zasss ke...

ihsan la sangat kot kan... jin2 syaitan ni ibarat parasit tau... even kalau jin tu baik yahamat pun sifat dia adalah sejahat2 manusia...

jin yg baik takkan mengganggu manusia... sebagaimana manusia baik takkan mengganggu sesama manusia...

syaitan banyak tipu dayanya...
FUHHHHHHHHHH

ULASAN KO MEMANG MANTOPPPPPPPPPPPPP

Follow Us
hantukiller posted on 4-2-2014 10:53 PM
FUHHHHHHHHHH

itu pendapat dua kupang saya je...

org yg biasa ada pengalaman pahit dengan jin syaitan dan manusia syaitan je tahu mcmana sakitnya dianiayai depa ni....

apa2 pun kna redha dan bersangka baik dgn Allah dan mungkin juga selebih kifarah kita sendiri...

kadang2 aku tergelak gak orang tu asik dok guna ayat "lari terkangkang-kangkang"..dok imagine..huhuhu..kalau dulu orang selalu guna ayat "mencirit lari"..sekarang dah mcm2 variety ada..

Aku ada sikit mosykil....sebab ada baca posting yang kata hantukiller tu perawat 'jual obat'....
Mohon pencerahan...... obat apa yang hantukiller jual? Ada tak ala ala jenama Anugerah tu yg macam2 ada...
Air ada... minyak wangi ada...krim muka pun ada..macam2 ada....

krukx posted on 5-2-2014 10:16 AM
Aku ada sikit mosykil....sebab ada baca posting yang kata hantukiller tu perawat 'jual obat'....
Mo ...

ADE, WT JUAL MINYAK LANGSUYAR..UNTUK LEBATKAN RAMBUT..
BOLEH LAAA ORDER NGAN WT...HEHEHE..YUN NAM PON XLEH LAWAN OOOOO

MINYAK LANSUYAR POWER..

WT MAROH LARIIIIIIIIII...HAHAHAHA

jefrilza posted on 5-2-2014 12:18 AM
itu pendapat dua kupang saya je...

org yg biasa ada pengalaman pahit dengan jin syaitan dan man ...

Betul tu, siapa yg dah kene aniaya dengan makhluk syaitan dari kalangan jin dan manusia  taulah betapa merananya hidup akibat angkara mereka. Tetapi tipuan syaitan amat halus, ramai terpedaya oleh bisikannya.

krukx posted on 5-2-2014 10:16 AM
Mo ...

'Jual obat' tu ditujukan pada dirinya sendiri, almaklum nakkan glamer

Kalau orang datang bawa air, aku suruh jek bawa balik air tu, tak de nye aku nak jampi jampi air

gammbir33 posted on 5-2-2014 10:50 AM
ADE, WT JUAL MINYAK LANGSUYAR..UNTUK LEBATKAN RAMBUT..
BOLEH LAAA ORDER NGAN WT...HEHEHE..YUN NAM ...

Minyak langsuyar tu minyak untuk kilatkan tayar kereta, sebab bunyinya ada yar yar gitu

hantukiller posted on 5-2-2014 12:18 PM
Minyak langsuyar tu minyak untuk kilatkan tayar kereta, sebab bunyinya ada yar yar gitu
...

HAHAHAHA...

SIAPAKAH YG DIMAKSUDKAN PUAK SYAITAN??????

"Syaitan telah menguasai dan mempengaruhi mereka, sehingga menyebabkan mereka lupa mengingati (ajaran dan amaran) Allah; mereka itulah puak Syaitan. Ketahuilah! Bahawa puak Syaitan itu sebenarnya orang-orang yang rugi."
Al Mujadalah 19

jefrilza posted on 4-2-2014 07:04 PM
maknenye nk tunggu beranak pinak dlm badan... hangkut kengkawan jin dia menginap free dlm badan  ...

syaitan banyak tipu dayanya...

abis tuuuu
nama je INSAN
semulia2 kejadian
kalau jin 3 trilion pun asyik dok ikut telunjuk jin je....penama
    KHALIFAH pulak tuuuuu
    khalifah di baruakan je puak2 jin ni

ada alasan ke malas ibadat kerana jin yg banyak2 tuuu
sama juga kalau hang dok dalam manusia2 yg sesat....hang pun nak sesat jugak keeee

dan satu lagi
cuba hang periksa....manusia mana tarak jin ni atau syaitan

lari terkangkang-kangkang yeee
ayat aku tuuu
pasal
aku memang tak suka sangat
manusia dikuasai setan2
dah lah tu perasan plak

elok sangat kena ayat mereng aku tuuu

ooo `jual obat` ya
memang ditujukan kan kat tukiran leee
pasal apa
ramai perawat ni
cuma segelintir je yg dok promosi
pasal nak nama kot, atau syok sendiri kot atau ujub/bangga

camtu laaaa
baik dok diam........setan2 pun terkedu

orangbesi posted on 5-2-2014 01:53 PM
maknenye nk tunggu beranak pinak dlm badan... hangkut kengkawan jin dia menginap free dlm badan ki ...

udah kalau ramai sangat menumpang dlm badan tu... duduk di setiap sendi... lenguh... sakit lutut.. kebas2 kaki.... tak ke rasa malas nk beribadat... mmg tak boleh guna jin sbg alasan tapi sedikit sebanyak jin tu mengganggu gak kan... abis tu nak biar ke... lama2 jadi tabiat kan...

Gangguan jin(SYAITAN) amat pelbagai

Ada yg menyakitkan
Ada yg membisikkan
Ada yg merosakkan
Ada yg menghancurkan
Ada yg menggelapkan(mata)
Ada yg menggalakkan(kejahatan)
Ada yg memecahbelahkan

Tapi semuanya bertujuan sama, mengajak manusia tu turut sama mereka ke neraka, kerana mereka adalah penyokong, dan bala tentera iblis takkira samada mereka berjalan kaki atau menunggang kuda(ada ke syaitan naik kuda???  ada kot, tapi kuda di alam merekalah.....kuda jin jugak.)

mereka masuk campur dalam urusan anak anak(saka) dan harta bende(pendinding)...