CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 30006|Reply: 200

alhamdulillah..aku dh tau perkara sebenar

ok...aku xtau la aku perlu bkak ke x thread ni tp aku perlukan pendapat forumer la, nk bt luahan yg sgt lega n hepi plus nk kongsi kt forumer sume so bleh jadi pengajaran...hope mod xksh

umum mengetahui aku de bkak thread psl adik terlalu sygkn abg 2 kn....
so far bnda 2 mmg dh lama berlalu n aku pn mmg xde ape2 lg ...cuma spanjang tempoh ms 2 aku byk berdoa Tuhan bg petunjuk kebenaran kt aku, then alhamdulillah berkat doa xputus2, Tuhan makbulkan doa aku...dgn tidak disangka2 aku dpt petunjuk info bout emel adik pempuan dia yg psyco 2..aku pn mcm xcaya bleh dpt info 2, haruslah aku gunakan peluang 2 kn, coz aku pk msti de sbb y Tuhan bg petunjuk

so aku pn mulakn penyiasatan..aku log in je emel dia mcm bese n bc emel2 yg aku rs releven, aku lbh concern pd emel dia ke abg dia 2..aku pg ke sent item, aku tgk byk gler emel yg dia sent kt abg dia which abg dia dh delete kt emel dia

mula2 emel bese2 je...pas 2 aku bkak la 1 emel ni, de la 3 attachment n aku open la one by one, aku terkejut coz pic pempuan juz pkai bra, muka mmg xde so aku pelik nape adik dia sent pic mcm 2 tp aku pk mayb sj nk main2 kot so proceed to next pic which is the same pic then bl tgk the 3rd pic de pic separuh muka...when i discover muka 2 the first word yg terpacul ialah astragfirullah..rupanya pempuan 2 adlh adik dia, jantung dh kencang ni

then tgk next emel plak, byk lg attachment.......OH MY GOD,i was so shocked ok bl tgk sume 2 bcoz the pics lg maha dasyat, sume pic naked adik dia (kurus puasa aku, demitt ).....yg pling xmenahan siap zoom bgai lg sume 'aset' dia 2, de pic yg nmpk muka lg, de video lg, oh my....bkn skit tp byk gler ok mau berpuluh2 keping sume pic naked adik dia....jantung aku dh jatuh siot sbb terkejut sgt

then aku cari gak emel yg abg dia sent.....aku mmg xjangka bnda yg aku akn tau ni, rupanya abg dia pn sent pic yg same gak kt adik dia, i mean pic naked la .....aku mengucap panjang ok, aku mula pk yg diorg dh prnh bt (ya Allah, semoga ko ampuni dosa hambaMu yg hina ni).... yelah kalo dh bg pic2 yg mcm 2 pas2 dh duk serumah haruslah de sesuatu yg berlaku kn.....mcm2 bnda yg aku discover lg, psl feeling abg dia la bla bla bla...mmg betul la de setengah forumer 2 ckp kt thread lps,mmg abg dia pn kaki lyn gak (fakoff la lu jantan )

so now aku terpk walaupn slh ceroboh privacy org tp de hikmah nape aku tau bnda 2, aku sgt2 bersyukur coz Tuhan bg petunjuk kebenaran siapa mereka 2, at least aku mmg bt keputusan yg betul...im so hepi n rs lega sgt2...

persolan skrg ni org sume xtau pe yg dh berlaku kt diorg, aku ni xdelah kejam sgt smpai nk sebar pic2 diorg 2 lgpn xbaik la bukak aib org kn, apa yg aku lbh nk bt skang ialah aku nk jumpa adik dia n nk maki blik adik dia 2 sebgaimana dia pernah maki aku dulu, mmg dh lama aku tunggu peluang ni coz aku dh de bhn utk bt adik dia tersentap, at least leh la bg pengajaran kt adik dia jgn sskali skitkan ht org....lg 1aku mcm nk bt report je...cuba korg pk xknla xde bnda berlaku kalo dh sent pic mcm 2, tmbh tgk lak dpn mata, haruslah bernafsu kn....org luar bkn tau pn coz nmpk diorg as adik bradik..tmbh aku de bukti lg....so korg rs perlu ke aku bt report?aku cuma nk selamatkan diorg 2 coz sbgai sesama islam, kita wajib membanteras zina kn, kalo aku bt bodo je nmpk mcm aku sokong plak perbuatan diorg 2 coz aku tau bnda 2 berdosa besar tp aku bt xtau kn

hope forumer bleh tolong bg pndapat kt aku la, bleh ke aku bt report 2. kerjasama forumer sume amat aku hargai, thanks

Rate

1

salam.

first sekali selamat berpuasa n selamat hari raya.
dan mungkin ini dugaan bulan puasa,dan mungkin jugak tuhan nak tunjukkan mende sebenar.so Alhamdulillah.
tred dulu adek baca,so glad to know yang sume dah abes

memang tak elok menceroboh privasi orang,cam bukak emel orang.adek pun tak suka.
tapi u ni bukan saje2 stalker,tapi u nak tau kebenaran.dan bila u buat camni,u dapat tau kebenaran.
adek taktau nak cakap ape lagi,cukupla yang memang abang dan adik pompuan beliau itu ada sesuatu yang sumbang.
harap TT pun akan move on.boleh punya,masih ramai lelakai di luar sana. hai

nak maki adik pompuan tu mungkin lebih kepada balas dendam,mungkin dapat puaskan hati.
tapi jangan maki sangat yek,bulan posa ni.lepas bulan posa pun takleh gak maki-maki sebenarnya
elok jumpa adik dia,beserta bukti itu.biar ada bahan nak berhujah.jangan maki dulu.
kalo dia maki gak even dah bersalah,baru maki balik.eh,boleh ke ajar camni

memang terkejut,tapi bersyukurlah anda dapat tau.
jika abang beliau turut menolak adik pompuan itu,mungkin segalanya ok.

nak pic2 abg dia plis...

Rate

1

fitam aku baca bulan2 posa ni...
bertabah la TT...
bab maki tu x yah la...
bg ko sama level jek dgn bdk tu nnti...

anyway,ni link tred asal TT before ni

http://mforum.cari.com.my/archiver/?tid-595812-page-1.html

aduhai... dah xkeje len gamak nyer dorang nie...berani pulak anto melalui emel jer... kus semangat ngan perangai dua spesis manusia nie...per lah dok pikir masa ambe gambo mcm tue...isk seb baik ko dpt tahu...padanler ...ader jer yg xkena...ruper nyer...isk...isk...isk

tajul186 posted on 13-8-2012 12:25 PM
salam.

mcm mana nak hack akaun fb org..ajar bole

Follow Us
saraieda posted on 13-8-2012 12:44 PM
mcm mana nak hack akaun fb org..ajar bole

wow,saya tak tau la kak.dan saya tak pernah buat.
sori

tajul186 posted on 13-8-2012 12:54 PM
wow,saya tak tau la kak.dan saya tak pernah buat.
sori

xpe la... akak sedang mengesyaki kejujuran seseorang

kapel ngn hadek sendiri ke tuhhhh

bersyukur awak dh tahu kisah sebenar
maka tinggalkanlah beliau
kemudin..simpan aib mereka
x perlu la awak jaja kisah mereka sana sini
nak maki adik dia..xyah la dik..
awak lebih DIVA dr mereka..jgn letakkn diri awak sama level dgn adiknya

Rate

1

tak baik bukak aib orang. tu aje aku mampu luah kat sini.

maki tu tak best la..bukan ape takut esok2 terkena balik
kalau aku,aku simpan semua gambar2 seksi baik laki mahupun pompuan..
aku print 1 gambar dan letak dalam sampul surat.dalam tu ada kertas bertulis 'I KNOW YOUR SECRET'
waahhhh gitu...biar dia hidup ketakutan.
pastu letak dalam mailbox rumah dia.
tapi kalau dia stay dengan org lain susah gak.kang org lain bukak surat tu eheheh

tajul186 posted on 13-8-2012 12:25 PM
salam.

selamat berpuasa n selamat hari raya too

aku bkn la nk maki skang pn tnggu lps raya ni la.....ni pn aku dpt tau adik dia xcuti raya ni n abg dia cuti pnjg so time 2 la aku nk serang, aku kalo leh xnk tgk muka abg dia 2, jijik sgt rs

ko nk video abg dia pn bleh (srius aku mmg xsngka abg dia leh bt video mcm 2, mcm hamjad je ok)

gurlfriday posted on 13-8-2012 01:20 PM
selamat berpuasa n selamat hari raya too

aku bkn la nk maki skang pn  tnggu lps raya ni la ...

ok,adek dah pm emel
bagi dua-dua tau,adek nak kaji

semoga bertabah ya

Sagoo posted on 13-8-2012 01:02 PM
kapel ngn hadek sendiri ke tuhhhh

confirm la couple dgn adik sendiri....dh dlm emel pn ayt jiwang gler, geli aku membacanya

tapi kalau ko takmo ikut cara yang aku cadangkan tu takpe..
tpi for sure aku akan simpan gambar tu...macam lecturer aku kata 'for future reference' heheh

bzzts posted on 13-8-2012 01:20 PM
tak baik bukak aib orang. tu aje aku mampu luah kat sini.

yup, aku tau n thanks 4 remind me again......aku cuma nk jumpa adik dia je coz nk bg kesedaran kt adik dia 2, lain kali jgn suka2 nk merendahkan2 org ckp aku ni pelacur murahan n pempuan sundal watsoever kn, aku pn de maruah gak

gurlfriday posted on 13-8-2012 01:23 PM
confirm la couple dgn adik sendiri....dh dlm emel pn ayt jiwang gler, geli aku membacanya

nak gmbor2 adik dia tuuuu ngn vdeo ade tak? nk buat modal buka pose nnt

tabasco posted on 13-8-2012 01:26 PM
tapi kalau ko takmo ikut cara yang aku cadangkan tu takpe..
tpi for sure aku akan simpan gambar tu. ...

idea ko 2 bgus gak baru la diorg tau langit 2 tinggi ke rendah kn
jgn rsau aku awl2 lg dh simpan sume bukti2 siap print screen pn de

Sagoo posted on 13-8-2012 01:27 PM
nak gmbor2 adik dia tuuuu ngn vdeo ade tak?  nk buat modal buka pose nnt

aku jijik la tgk tau x bab video xthn siap nmpk muka clear lak 2, bodoh tul la simpan bnda 2.....nasib ko la pempuan